MerrJep Kosovë

492

Merrjep.com është APLIKACION FALAS për blerje dhe shitje në www.merrjep.com vendi më i madh për tregti në Kosove me mbi 1.000.000 njoftime nga kategoritë në vijim: Automjete, Vendbanime, Elektronikë , Shtëpi dhe Familje, Sport dhe Rekreacion, Biznes dhe Punë, dhe shumë të tjera.

Vetëm me disa hapa, gjeni marrveshje të shkëlqyer dhe komunikoni drejtpërdrejt me shitësin.

Kërkoni njoftime me lokacion, kategori, lloj të njoftimit ose me datë. Ruani kërkimet me interes, si dhe njoftimet që ju pëlqejnë dhe ndani me miqtë!

Keni produkt që nuk ju nevojitet? Ofroni ndonjë shërbim ose punë? Njoftoni dhe shisni lehtë dhe shpejt vetëm në tre hapa: Bëni disa fotografi, vendosni çmimin, përshkruani atë që e shisni dhe filloni të fitoni sot!

Opcionet të cilat i ofron Merrjep.com aplikacioni:
- Krijoni llogari ose kyçuni
- Postoni një njoftim të ri ose ndyshoni njoftimin ekzistues
- Kërkoni me lokacion, kategori, lloj të njoftimit, njoftues, datë dhe çmim
- Ruani kërkimin ose njoftimin duke klikuar zemrën sipër mbi listën me njoftime nga kërkimi i duhur, ose mbi fotografinë e njoftimit.
- Shikoni ofertën e shitoreve
- Kominikoni përmes thirjes, sms ose email

Bashkohuni mijra përdoruesve të merrjep.com - blini me çmim të shkëlqyeshëm dhe fitoni të holla nga produktet që nuk ju duhen!

Shkarkoni aplikacionin MerrJep.com falas dhe filloni me blerje ose shitje SOT! Thjesht. Lehtë. Falas

Dëshironi të dini më shumë për ne?
https://www.merrjep.com

Për çdo pyetje rreth njoftimeve dhe mënyra e shitjes/blerjes:
support@merrjep.com
038 753 134

Shkarkoni aplikacionet e tjera:
MerrJep Shqipëri - https://play.google.com/store/apps/details?id=al.merrjep
MojTrg Srbija - https://play.google.com/store/apps/details?id=rs.mojtrg
MojTrg Crna Gora - https://play.google.com/store/apps/details?id=me.mojtrg
Pazar3 Macedonia - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pazar3

Na ndiqni!
https://www.facebook.com/MerrJepKS/
https://twitter.com/merrjep
https://www.instagram.com/merrjep_ks/
https://www.linkedin.com/company/merrjep-com
Read more
Collapse
4.1
492 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

• Social Login Services has been fixed. You will be able to login to your MerrJep account with your Facebook/LinkedIn/Twitter/Yahoo/Google or Microsoft Account.
• Bug fixes and stability improvements
• Save ads / Save search results
• Filter icon has been changed
• Prices have been corrected
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
August 4, 2019
Size
23M
Installs
50,000+
Current Version
10.0.0.3380
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
MerrJep
Developer
Qendra Tregtare Bregu I Dielleit, Lokali nr. 44 10000 Prishtinë, Kosovo Rr. "Panajot Pano", Nd.8, H.8, Yzberish, Kashar, 1050 Tiranë , Albania
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.