MerrJep Kosovë

728

Merrjep është APLIKACION FALAS për blerje dhe shitje të gjërave të reja dhe të përdorura në www.merrjep.com.
Merrjep.com është platforma më e madhe për tregti në Kosovë me mbi 1.300.000 shpallje nga kategoritë në vijim: Automjete, Vetura, Vendbanime, Elektronikë , Shtëpi dhe Familje, Sport dhe Rekreacion, Biznes dhe Punë, dhe shumë të tjera.

Vetëm me disa hapa, gjeni marrveshje të shkëlqyer dhe komunikoni drejtpërdrejt me shitësin.

Kërkoni shpallje përmes filtrave të kërkimit si lokacion, kategori, lloj të njoftimit ose me datë të publikimit. Ruani kërkimet me interes dhe shpalljet që ju pëlqejnë dhe ndani ato me miqtë!

Keni produkt që nuk ju nevojitet? Ofroni ndonjë shërbim ose punë? Njoftoni dhe shisni lehtë dhe shpejtë vetëm në tre hapa: Bëni disa fotografi, vendosni çmimin, përshkruani atë që e shisni dhe filloni të fitoni sot!

Opcionet të cilat i ofron aplikacioni mobile i Merrjep.com janë:
- Krijoni llogari ose kyçuni
- Postoni një shpallje të ri ose ndyshoni njoftimin ekzistues
- Kërkoni shpallje me filterin e lokacionit, kategorisë, llojit të shpalljes, datës dhe çmimit.
- Ruani kërkimin ose shpalljen duke klikuar zemrën sipër mbi listën me shpallje nga kërkimi i duhur, ose mbi fotografinë e shpalljes.
- Shikoni ofertën e shitoreve
- Kominikoni përmes thirjes, sms ose email.

Bashkohuni mijra përdoruesve të Merrjep.com - blini me çmim të shkëlqyeshëm dhe fitoni të holla nga produktet që nuk ju duhen!

Shkarkoni aplikacionin MerrJep.com falas dhe filloni me blerje ose shitje SOT! Thjesht. Lehtë dhe Falas

Dëshironi të dini më shumë për ne?
Vizitoni web-faqen tonë: https://www.merrjep.com

Për çdo pyetje rreth shpalljeve dhe mënyrës së shitjes apo blerjes na kontaktoni në:
Email: support@merrjep.com
Tel: 038 742 682

Shkarkoni aplikacionet e tjera:
MerrJep Shqipëri - https://play.google.com/store/apps/details?id=al.merrjep
MojTrg Srbija - https://play.google.com/store/apps/details?id=rs.mojtrg
MojTrg Crna Gora - https://play.google.com/store/apps/details?id=me.mojtrg
Pazar3 Macedonia - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pazar3

Na ndiqni!
MerrJep.com në Facebook 👉 https://www.facebook.com/MerrJepKS/
MerrJep_ks në Instagram 👉https://www.instagram.com/merrjep_ks/
MerrJep.com në LinkedIn👉https://www.linkedin.com/company/merrjep-com
MerrJep.com në Twitter 👉 https://twitter.com/merrjep
Read more
Collapse
3.6
728 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

• Social Login Services have been fixed. You will be able to login to your MerrJep account with your Facebook/LinkedIn/Twitter/Yahoo/Google or Microsoft Account.
• Bug fixes and stability improvements
• Save ads / Save search results
• Filter icon has been changed
• Prices have been corrected
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
July 10, 2021
Size
28M
Installs
100,000+
Current Version
10.0.0.4115
Requires Android
4.2 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
MerrJep
Developer
Nëna Terezë”, Obj 49 - Hyrja 1/ Nr 11 10000 Prishtinë, Kosovo Rr. "Panajot Pano", Nd.8, H.8, Yzberish, Kashar, 1050 Tiranë , Albania
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.