Miervidi

In-app purchases
5K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Apkopojot gadiem pieredzē uzkrāto un apzinātības zinātnē pierādīto, MIERVIDI profesionāļi ir izveidojuši pirmo meditācijas, apzinātības ceļvedi latviešu valodā.

Lietotne piedāvā apgūt un praktizēt apzinātības meditācijas, kuras varēsi lietot patstāvīgi ikvienā savā dienas brīdī un Tevi pavadīs profesionāļu veidoti ceļveži meditācijas praksēm latviešu valodā.

Lietotne piedāva arī apzinātu ceļošanu, lai ar atvērtu sirdi un vērojošu prātu apceļojot Latviju, Tu varētu ieraudzīt tik daudz kā jauna un arī sajusties labāk. Visi ceļojumu galamērķi ir papildināti ar apzinātības vingrinājumiem dabas taku un sevis izzināšanai, sākotnēji Pierīgā un vēlāk arī visā Latvijā.

ŠOBRĪD MOBILĀ LIETOTNE DARBOJĀS TESTA VERSIJĀ UN, TĀPĒC VISI PAKALPOJUMI TAJĀ IR PIEEJAMI BEZ MAKSAS! Pēc testēšanas beigām pakalpojumi lietotnes sadaļā CEĻO vienmēr būs bez maksas, bet daļa pakalpojumu sadaļā MEDITĒ būs par abonēšanas maksu.
Updated on
Apr 7, 2022

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
No data shared with third parties
Learn more about how developers declare sharing
This app may collect these data types
Personal info, Photos and videos and 2 others
Data is encrypted in transit
Data can’t be deleted

What's new

* Lekciju kursi
* Meditāciju izaicinājumi
* Citi uzlabojumi