Wyprawka - do szpitala i domu

10K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Jak najlepiej przygotować się na przyjście dziecka 👶i nie stracić głowy podczas zakupów🛍? Aplikacja wyprawka stworzona została z myślą o przyszłych mamach 🤰, które stoją przed sporym wyzwaniem – skompletowaniem wyprawki dla noworodka 🍼🧸❤️.

Wychodząc Ci z pomocą przygotowaliśmy przejrzyste listy zakupów, dzięki którym będziesz mogła spokojnie i komfortowo przygotować wyprawkę dla dziecka 🚼🍼. Znajdziesz na nich spis wszystkich niezbędnych produktów i akcesoriów przeznaczonych zarówno dla Ciebie 👩‍, jak i Twojego maluszka, wraz ze szczegółowymi opisami i praktycznymi poradami dotyczącymi ciąży, porodu i pierwszych miesięcy życia dziecka 👶❤️🍼🧸.

Aby ułatwić Ci korzystanie z aplikacji podzieliliśmy ją na dwie osobne kategorie – DO SZPITALA i DO DOMU. W dziale DO SZPITALA 🏥 stworzyliśmy listę wszystkich elementów wyprawki, które spakujesz do torby przeznaczonej na porodówkę🍼❤️. Znalazły się na niej rzeczy, które będę Ci potrzebne w trakcie porodu, a także w pierwszych dniach życia maleństwa.
W kategorii DO DOMU 🏠 umieściliśmy spis niezbędnych ubranek, akcesoriów i sprzętów codziennego użytku dla mamy 🤰 i 👶 dziecka, które powinny znaleźć się w Twoim domu.

Funkcje:
- Dodawanie listy. Chcesz utworzyć własną listę? Nic prostszego! W aplikacji Wyprawka możesz to zrobić w kilka sekund.
- Odznaczanie i usuwanie produktów z listy. Zakupiłaś już potrzebny produkt dla siebie lub dziecka? Spakowałaś go do torby przeznaczonej do szpitala? Odznacz go na liście i przejdź do kolejnego. Jeśli uznasz, że jakaś rzecz jest Ci niepotrzebna po prostu ją usuń.
- Dyskusje. Zapytaj o poradę innych mam, porozmawiaj z nimi o swoich obawach lub po prostu dzielcie się ze sobą radością z ciąży i wspierajcie się nawzajem w oczekiwaniu na poród.
- Aplikację Wyprawka możesz mieć zawsze przy sobie, na przykład, gdy najdzie Cię ochota na spontaniczne zakupy dla siebie i dziecka. Dzięki niej masz pewność, że nie zapomniałaś o żadnej ważnej rzeczy i możesz ze spokojem cieszyć się ostatnimi tygodniami ciąży. Przekonaj się sama!
- Ustaw datę podoru aby śledzić postępy swoich przygotowań

https://www.instagram.com/wyprawka_app/

Disclaimer: Aplikacja Wyprawka nie jest powiązana z zarejestrowanymi trademarkami PregLife, BabyApp, Moja ciąża z eDziecko.
Updated on
Jul 16, 2020

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

Poprawki błędów