FİKRİYAT – Gündem, İslam, Düşünce, Kültür Sanat

Contains Ads
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Fikriyat.com, kendi ilim ve düşünce geleneğimizden beslenen bir fikir medeniyetinin tesis edilmesi vizyonuyla Mayıs 2017’de dijital ortamda yayın hayatına başladı. Hedefimiz, sahih bir ilim anlayışı, özgün akademik yaklaşımlarla tarihe ve coğrafyamıza ilişkin doğru bir kavrayış oluşturabilmektir. İslam’ın düşünce ve medeniyet birikiminden esas alan, referans bir fikir ve düşünce platformu Fikriyat, mobil uygulamasında İslam, edebiyat, tarih, felsefe, tasavvuf, kültür ve sanat konularını, özel içerik ve haberler ile ilginize sunuyor. Fikriyat.com, aynı zamanda akademi dünyasının önemli isimleri ve alanında otorite düşünce adamlarından oluşan zengin yazar kadrosuyla, dijital ortamda fark oluşturan bir fikir ve düşünce akademisidir.

Fikriyat Mobil uygulamasında neler var?

* Fikriyat.com, Akademi Yazarları ve Gündem Yazarları ile alanında söz sahibi yazarlarını okuma fırsatı sunuyor.
* Akademi özel sayfalarıyla ilahiyattan, tarihe, sosyolojiden felsefeye, sinemadan müziğe, geleneksel sanatlardan biyografiye kadar birçok alanda özel içerik okuyabilirsiniz.
* Akademik Haberler kategorisiyle Türkiye’deki üniversite gündemine dair tüm detayları Fikriyat mobil uygulamasından takip edebilirsiniz.
* Fikriyat’ın Listeler kategorisiyle kitap dünyasına dair özel içeriklere ulaşabilirsiniz.
* Kur’an-ı Kerim’i, meali ile birlikte okuma ve dinleme fırsatı sunan Fikriyat’ın tefsir sayfasını, cebinizden kolayca takip edebilirsiniz.
*Fikriyat TV’deki eğitici ve öğretici videoları izleyebilir, Osmanlıca kategorisinden Fikriyat okuyucularına özel olarak hazırlanan derslerle Osmanlıca öğrenebilirsiniz.
* İman, ibadet, fıkıh ve İslam’a göre hayata dair sorularınızın tüm cevaplarını, İslam İlmihali kategorimizde bulabilirsiniz.
* Huzurun tek adresi Vav Radyo’dan mukabeleler, Aşr-ı Şerifler, Peygamber Efendimizin hayatı, hadisleri ve Kur’an-ı Kerim mealini Fikriyat podcastten dinleyebilirsiniz.

Soru, görüş ve önerileriniz için fikriyat@fikriyat.com adresine, e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

Fikriyat.com

Yayın hayatına Mayıs 2017’de başlayan, fikir, düşünce, kültür, edebiyat, akademi, sinema, ilahiyat, gündem, İslam gibi farklı kategorileriyle dijital medyaya yeni bir soluk getiren fikriyat.com, alanında Türkiye’nin en önemli otoritesi olan yazarları, İslam düşünce ve hayatına dair referans içerikleri, Kur’an-ı Kerim’i mealiyle birlikte okuma ve dinleme fırsatı sunan dijital yenilikleri, İslam’a dair hayata dokunan en doğru ve güvenilir ilmihal bilgileri, fikir hayatına yön veren yazı, özel dosya ve videolarıyla dijital medyada ayrıcalıklı bir yer ediniyor. Fikir ve düşüncenin referans sitesi fikriyat.com, Osmanlıca dersleri gibi İslam medeniyetine dair eğitici ve öğretici yayınlarıyla okurlarına zenginlik katan ayrıcalıklar sunuyor.
Fikriyat.com started to broadcast in May 2017 with the vision of establishing an idea civilization nourished by our tradition of thought and thought. Our aim is to create a proper understanding of history and geography by means of a unique scientific understanding, original academic approaches. A reference idea and thought platform based on the accumulation of thought and civilization of Islam, Fikriyat presents the topics of Islam, literature, history, philosophy, Sufism, culture and art in its mobile application with special content and news. Fikriyat.com is also an academy of thought and thought that makes a difference in the digital environment with the rich names of the academicians and the author of the rich writers in the field.

What's on the Idea Mobile app?

* Fikriyat.com offers an opportunity to read the writers of the academy and the writers of the agenda.
* With the special pages of the academy, you can read special content in many fields from theology, history, sociology to philosophy, from cinema to music, from traditional arts to biographies.
* Academic News category with all the details on the university agenda in Turkey Fikriyat you can follow the mobile application.
* You can reach the special content of the book world with the category of Idea.
* Kurâan-i Kerim, the idea of ​​reading and listening along with the opportunity to read the opinion page, you can easily follow the Tafsir page.
* You can watch the educational and instructional videos on Fikriyat TV.
* According to faith, worship, jurisprudence and Islam, you can find all the answers to your questions about life in the category of Islamic Catechism.
* The only address of peace of mind from Vav Radio, Aşr-ı Şerifler, the life of the Prophet, the hadiths and the Quran you can listen to the meaning of the podcast through.

For your questions, comments and suggestions, you can reach me by e-mail

I Fikriyat.co

Published career started in May 2017, ideas, thoughts, culture, literature, academia, theater, theology, agenda, I fikriyat.co brings a new breath to digital media with different categories, such as Islam, Turkey's most important authority of the authors in the field of Islamic thought and the digital innovations that provide the opportunity to read and listen to the Quran along with the meaning of his life. gets a place. A reference site for ideas and ideas
Read more
Collapse
4.8
1,578 total
5
4
3
2
1
Loading…

Additional Information

Updated
June 7, 2021
Size
18M
Installs
10,000+
Current Version
3.4.1
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
TURKUVAZ HABERLESME VE YAYINCILIK A.S.
Developer
Turkuvaz Haberleşme ve Yayıncılık A.Ş. Barbaros Bulvarı, Cam Han, No:153, Beşiktaş / İstanbul
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.