Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Türkiye'nin Radyoları ile tanışın...

Radyonun Dijital Hali turkuvazradyolar.com

Değişen, yenilenen ve farklılaşan dünyada medya da baş döndüren bir hızla kendine yeni imkanlar aramaya devam ediyor. Radyo yayıncılığı da bu değişimin içinde hiç kuşkusuz hem yapısal hem de biçimsel değişimler yaşıyor. Artık ne lambalı ne transistörlü radyolar var. Radyo artık sadece otomobillerde de dinlenmiyor. Hemen herkesin akıllı telefonları artık aynı zamanda birer radyo da. Yani dijital platformlar sayesinde artık her yerde ve kolayca her tür radyoya ulaşmak mümkün. Biz de Türkiye'nin en büyük ve en köklü medya grubu olarak "Turkuvaz Radyolar" adı altında bu değişimin içinde yer almaya karar verdik. turkuvazradyolar.com portalından toplumun tümünü kucaklayan radyolarımızla günün 24 saati, haftanın 7 günü yayındayız artık.


İlk göz ağrımız ve ailemizin en büyük çocuğu Radyo Turkuvaz'da Türk Pop Müziği başta olmak üzere müziğin her tarzını, en iyileri, en çok dinlenenleri dinleyicilerimize ulaştırmaya devam ediyoruz.

Romantizmden vazgeçemeyenler içinse Turkuvaz Romantik'te; hem en güzel aşk şarkıları hem de hasretin - ayrılıkların eşsiz besteleri dinleyicilerle buluşuyor.

Müziğin devlerinin unutulmaz, zamansız ve hiç bir zaman eskimeyen eşsiz besteleri içinse artık Turkuvaz Efsane var...

Bundan böyle VAV Radyo da yayında. VAV Radyo huzurun tek adresi olacak. Kur'an ahlakını dinleyicilere aktarmaya çalışacak.

Turkuvaz Radyolarını bir araya getiren portalda Türkiye'nin en çok izlenen haber kanalı A Haber yayınları da A Haber Radyo adı altında dinleyicilere ulaşacak.

Ailemizin en genç üyesi A Spor da... A Spor Radyo sayesinde, A Spor yayınlarına da, günün 24 saati ve haftanın 7 günü kesintisiz ulaşabilmek mümkün.

Anadolu'dan Dünyanın kalbine uzanan bir yol…Yerli ve Milli radyomuz Turkuvaz Anadolu'da geçmişin ve günümüzün en sevilen türkülerini dinleyeceksiniz.

Radyo Soft'ta Yabancı HİT Slow şarkılar eşliğinde Her dilde kalbin sesi olacağız.

Güne hareket katan en hit yabancı şarkıların adresi artık Radyo Energy.

Yeni dünyanın yeni kanalı A News Radio, Türkiye’nin dünyadaki yeni sesi.

Türkiye'nin Radyosu olmak için çıktığımız yolda şimdi çok daha kalabalık ve çok daha güçlüyüz. Daha farklı ve daha geniş kitlelere ulaşıyoruz.Ve yolumuza amacımızdan hiç vazgeçmeden sadece çoğul eki alarak yani "Türkiye'nin Radyoları" olarak devam ediyoruz.

- Veri Politikası

Turkuvaz Haberleşme ve Yayıncılık Anonim Şirketi ("Turkuvaz") tarafından sunulan Turkuvaz Radyolar mobil uygulamasını kullanmanız sırasında işlediğimiz kişisel bilgilerinize yönelik açıklamalara, bu gizlilik politikası ile ulaşabilirsiniz.

Turkuvaz Radyolar Gizlilik Politikası ("Politika"), 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ("KVKK") uyarınca Turkuvaz Radyolar mobil uygulaması aracılığıyla elde edilen verilerinizin kullanılmasına, işlenmesine ve işleme amaçlarına, aktarılmasına ve kimlere aktarıldığına ve toplama yöntemi ile işlemenin hukuki sebebine yer vermektedir.

Politika Turkuvaz tarafından sunulmuş olan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni ile doğrudan bağlantılıdır. Uygulamanın aktif bir şekilde kullanılması, politikada belirtildiği şekilde bilgilerinizin Turkuvaz tarafından toplanmasına ve işlenmesine izin verdiğiniz ve ilgili bütün belgeleri okuyup kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Politikaya ilişkin herhangi bir sorunuz olduğu takdirde, bize developer@tmgrup.com.tr adresinden veya (212) 300 66 66 telefon numarasından erişebilirsiniz. Bizimle iletişime geçmeniz halinde kimliğinizi doğrulamak için ek bilgi sağlamanız talep edilebilir.


Detaylı bilgi için : http://www.turkuvazradyolar.com/uygulama-veri-politikasi
Radios meet with Turkey's ...
 
Digital Radio of Radios turkuvazradyolar.com
 
In a changing, renewed and differentiated world, the media continues to look for new opportunities at a swift pace. Radio broadcasting is undoubtedly experiencing both structural and formal changes. There are now no transistor radios. Radio is no longer just listening to cars. Almost everyone's smartphones are now also a radio. So thanks to digital platforms, it is now possible to reach every type of radio anywhere and easily. We have also Turkey's largest and most established media group as "Turkuvaz" have decided to take part in this exchange under the name. Turkuvazradyolar.com portal, which embraces all of the community with the radio 24 hours a day, 7 days a week we are now broadcast.
 
 
Our first eye pain and the biggest child of our family Radio Turkuvaz'da Turkish Pop Music, especially in all styles of music, the best, the most listened to our listeners continue to deliver.
 
For those who cannot give up on romance, in Turkuvaz Romantik; the most beautiful love songs and longing - the unique compositions of separations meet with the audience.
 
For the unforgettable, timeless and never-ending compositions of the giants of the music, Turkuvaz Efsane is now ...
 
VAV Radio is now available. VAV Radio will be the only address of peace. He will try to convey the morality of the Qur'an to the audience.
 
The portal brings together the Turkuvaz Turkey's most watched news channel News News broadcasts will reach the listener under the name Radio.
 
The youngest member of our family is A Spor ... Thanks to A Sports Radio, it is possible to reach A Spor broadcasts 24 hours a day, 7 days a week.
 
A road from Anatolia to the heart of the world günümüz Our local and national radio You will listen to the most loved songs of the past and today in Turkuvaz Anatolia.
 
Radio Soft'e Foreign HİT Slow songs accompanied by the sound of each language will be the voice.
 
Radio Energy is now the address of the most popular foreign songs.
 
New World's new channel, News Radio, the new voice of Turkey in the world.
 
In our journey to become Turkey's Radio and much more crowded now much stronger. Taking a different and wider audience ulaşıyoruz.v just never give up our goal is our way of plural suffix meaning "of Turkey's Radio" as we continue.

- Data Policy

You may access this information through our privacy policy when you use the Turkuvaz Radios mobile application offered by Turkuvaz Communication and Publishing Corporation ("Turkuvaz").

Turkuvaz Radios Privacy Policy (ile Politics toplama), in accordance with the Law on the Protection of Personal Data No. 6698 (amaç KVKK ına), uses the data obtained through the Turkuvaz Radios mobile app, and uses the data to be used, transferred and transferred to others, and includes the legal reason for processing with the collection method. .

The policy is directly linked to the Text of Light on Protection and Processing of Personal Data submitted by Turquoise. The active use of the application means that you allow your information to be collected and processed by Turkuvaz as stated in the policy and that you have read and accepted all relevant documentation.

If you have any questions regarding the policy, you can reach us at developer@tmgrup.com.tr or by phone at (212) 300 66 66. If you contact us, you may be asked to provide additional information to verify your identity.


For detailed information: http://www.turkuvazradyolar.com/application-veri-politikasi
Read more
Collapse
2.7
1,097 total
5
4
3
2
1
Loading…

Additional Information

Updated
February 24, 2022
Size
6.4M
Installs
100,000+
Current Version
3.119
Requires Android
4.2 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Turkuvaz Haberleşme ve Yayıncılık AŞ
Developer
Güzeltepe Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Cad. B Blok No:29/1/1 34060 Eyüpsultan / İstanbul
©2022 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google Play|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.