Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Aplikace pro snadnou organizaci a komunikaci ve sportovních týmech. Kapitáni, vedoucí nebo trenéři mohou své týmy snadno řídit přímo z mobilu. Hráči mají perfektní přehled o dění v týmu kdykoli po ruce. Aplikaci lze využívat samostatně nebo jako doplněk webového profilu týmu na Týmuj.cz.

PŘEHLED
Rychle se dozvíte, kdy, kde a v kolik hrajete, nebo trénujete. Dostáváte aktuální informaci o tom, jestli se vás na place sejde dost, nebo zda se vám třeba nepřekrývají události v různých týmech.

DOCHÁZKA
Abyste si mohli zahrát, musíte se nejdřív sejít. S docházkou v mobilu budete včas vědět, s kým můžete počítat a kdo tentokrát vynechává. Zjistěte, kdo chodí na akce pravidelně a kdo je na soupisce pouze do počtu.

NOTIFIKACE
Systém notifikací je neprůstřelný. Pozvánka na akci, kterou vytvoří kapitán, přijde všem a včas. Nikdo se tak nemůže vymlouvat, že o něčem nevěděl.

CHAT K AKCÍM
Domluvte se, kdo bere auto a kdo si vezme na starosti pitný režim. Vymyslete taktiku na příštího soupeře, nebo proberte, jak se vám povedl poslední zápas.
Application for easy organization and communication in sports teams. Captains, managers or coaches can easily follow their teams right from your mobile. Players have a perfect overview of what is happening in the team anytime. The application can be used independently or as an add-on web team profile Týmuj.cz.
 
OVERVIEW
Quickly find out when, where and how you play or train. Receive current information about whether you will meet on the set a lot, or if you need to overlapping events in different teams.
 
ATTENDANCE
To play, you must first meet. With the attendance of mobile phone you in time to know who you can count on and who misses this time. Find out who goes regularly to the action and who is on the roster only in number.
 
NOTIFICATION
Notification system is bulletproof. Invitation to action that creates a captain, and all will come in time. Nobody can not excuse that he did not know anything about.

CHAT to action
Agree on who takes the car and who will take charge of drinking regime. Think of tactics for the next opponent, or discuss how you succeeded last game.
Read more
Collapse
4.2
310 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

- bugfixes
- performance optimalization
- loading screen update
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
October 3, 2018
Size
13M
Installs
10,000+
Current Version
2.9.9
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Event Service s.r.o.
Developer
Krameriova 966/8, 148 00 Prague, Czech Republic
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.