E15: zprávy a události

Contains Ads
·
Offers in-app purchases
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Ekonomické i politické zprávy, nejnovější události, novinky ze světa byznysu, financí, burzovních zpráv a kurzů měn. Aktuální informace čtěte v aplikaci E15. V přehledném a aktraktivním prostředí aplikace snadno získáte zásadní informace a důležité zprávy z domova i ze světa. Na jednom místě najdete aktuální zprávy z mnoha oblastí (politika, ekonomika, byznys, finance, burzovní zprávy a kurzy měn).

Aplikace přináší bezplatný obsah webu e15.cz a zároveň možnost stažení dnešního vydání deníku E15 v elektronickém formátu. Deník E15 patří již od roku 2007 mezi nejrespektovanější média v České republice.

Každý článek i fotogalerii lze uložit pro pozdější čtení a aplikace také nabízí unikátní offline režim umožňující stažení všech článků (mimo galerie a videa) například pro čtení v metru nebo v oblastech se slabým signálem. Dále je v aplikaci k dispozici noční režim pro příjemnější čtení při horších světelných podmínkách.

Aplikace je zdarma s výjimkou premiových funkcí pro předplatitele. Předplatné je možné zakoupit na měsíc, čtvrtletí a rok s automatickým obnovením předplatného po jeho konci. Uživatel si může automatické obnovování zrušit v nastavení svého účtu. Po ukončení předplatného se obsah aplikace opět uzamkne. Chcete-li využívat zakoupené předplatné na svých dalších zařízeních, zaregistrujte se a přihlaste. Pro přihlášení můžete využít stávající jméno a heslo z webu e15.cz.
Economic and political news, latest events, news from the world of business, finance, market reports and exchange rates. Current information read in E15. In a review and an attractive environment applications to get crucial information and important news from home and abroad. At one point you will find current news from many different fields (politics, economics, business, finance, stock market reports and exchange rates).

Application is a free content site e15.cz and also the option to download today's edition E15 in electronic format. E15 has belonged since 2007, among the most respected media in the Czech Republic.

Each article and photo gallery can be saved for later reading and application also offers unique offline mode allowing the withdrawal of all links (outside the gallery and video), for example, to read on the subway or in areas with weak signals. It is also available in night mode for more comfortable reading in low light conditions.

The application is free with the exception of premium features for subscribers. Subscriptions can be purchased for the month, quarter and year with automatic renewal subscription after its end. The user can cancel the automatic renewal in your account settings. After completion of the subscription, the content of the application will be locked again. To use purchased a subscription to your other devices, register and log in. To log in, you can use the existing name and password from the Web e15.cz.
Read more
Collapse
4.6
718 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Opravy chyb a optimalizace aplikace
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
November 5, 2019
Size
6.5M
Installs
10,000+
Current Version
1.3.3
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
In-app Products
$7.49 - $69.99 per item
Permissions
Offered By
CZECH NEWS CENTER, a. s.
Developer
Komunardů 1584/42, 170 00 Praha 7
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.