Richee – The allbank app

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Klíčovou funkcí je připojení účtů z více bank a správa financí přímo v aplikaci Richee. To vám umožní mít přehled o všech svých financích na jednom místě.

Hlavní funkce
 
–      Přehled o účtech z různých bank v jedné aplikaci
–      Statistiky příjmů a výdajů
–      Zadávání plateb z připojených účtů
–      Nastavení rozpočtů pro jednotlivé kategorie plateb
–      Automatická kategorizace transakcí
–      Vytváření virtuálních účtů
–      Správa platebních šablon
 
Richee účet & karta
Klasický běžný účet s nulovými poplatky a skvělým úrokem 1,5 % . Navíc získáte výběry kartou doma i v zahraničí zdarma a jedny z nejvýhodnějších kurzů na trhu. Jednoduché založení na pár kliků.

Pozvi a získej
Richee přináší speciální akci – pozvěte kamaráda do Richee účtu a my každému z vás dáme 300 korun. Celkem můžete pozvat až 50 známých a přijít si tak až na 15 000 Kč.
 
V současnosti jsou připojeny tyto české banky:
Fio banka, Air Bank, Banka CREDITAS, Equa bank, Česká spořitelna, MONETA Money Bank, ČSOB, Poštovní spořitelna, Komerční banka, Wuestenrot, Raiffeisenbank
 
Registrace do aplikace
Aby mohlo být připojení vašich bank naprosto bezpečné a podle bankovních standardů, musíme vaši totožnost ověřit.
 
Bezpečnost je klíčová
Připojení bankovních účtů odpovídá přísným bankovním standardům. Přístup k jednotlivým účtům získá aplikace jen díky autorizovanému přihlášení k vašemu internetovému bankovnictví u zvolené banky prostřednictvím API.

Přístup aplikace k vašim účtům je časově omezený. Platnost oprávnění pro Richeeho máte zcela pod kontrolou ve svém internetovém bankovnictví a v něm také můžete přístup kdykoli zrušit.
Z účtů získaná data, která se díky synchronizaci s vašimi bankovními účty zobrazí, využíváme pouze za účelem poskytování služeb aplikace. Žádné třetí strany k nim nemají přístup. 
A key feature is connecting accounts from multiple banks and managing finances directly in Richee. This allows you to keep track of all your finances in one place.

Key Features

- Overview of accounts from different banks in one app
- Revenue & Expense Statistics
- Entering Payments from Connected Accounts
- Set budgets for each payment category
- Automatic Transaction Categorization
- Creating Virtual Accounts
- Manage Payment Templates

Richee Account & Card
A classic zero-cost current account and a great 1.5% interest . In addition, you get free card withdrawals at home and abroad and one of the best deals on the market. Easy to put on a few clicks.

Invite & Get
Richee brings a special event - invite a friend to Richee's account and we'll give each of you 300 crowns. In total, you can invite up to 50 acquaintances and get up to 15,000 CZK.

The following Czech banks are currently connected:
Fio banka, Air Bank, CREDITAS Bank, Equa bank, Česká spořitelna, MONETA Money Bank, ČSOB, Poštovní spořitelna, Komerční banka, Wuestenrot, Raiffeisenbank

Sign up for
We need to verify your identity in order for your banks to be perfectly secure and banking standards.

Security is Key
Attaching bank accounts to strict banking standards. Applications can only access individual accounts through an authorized login to your internet banking with the selected bank via the API.

Application access to your accounts is limited in time. You have full control over Richee's entitlements in your internet banking and can also revoke access at any time.
We only use data collected from accounts to be synced to your bank accounts for the purpose of serving the application. No third parties have access to them.
Read more
Collapse
3.7
652 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Richee ti přináší pohodlnější placení. Na kliknutí můžeš autorizovat převody mezi vlastními účty Richee či Creditas, platby nízké hodnoty nebo platby na tvé důvěryhodné účty, které si nastavíš v sekci Bezpečnost. Kromě toho najdeš vylepšení u detailů účtů.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
September 30, 2019
Size
Varies with device
Installs
50,000+
Current Version
1.13.0
Requires Android
Varies with device
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Banka CREDITAS a.s.
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.