Blesk: zprávy, celebrity, sport

Contains Ads
·
Offers in-app purchases
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Zprávy, celebrity, aktuální kauzy, sport, videa, obsáhlé fotogalerie a elektronická verze tištěného vydání Deníku Blesk. To vše nabízí aplikace Blesk. Aplikace přináší kompletní zpravodajství, k dispozici jsou zprávy z domova i ze světa.

Každý článek i fotogalerii lze uložit pro pozdější čtení a aplikace také nabízí unikátní offline režim umožňující stažení všech článků (mimo galerie a videa) například pro čtení v metru nebo v oblastech se slabým signálem. Dále je v aplikaci k dispozici noční režim pro příjemnější čtení při horších světelných podmínkách. 

Aplikace je zdarma s výjimkou elektronické podoby tištěného deníku Blesk. Jeho předplatné na měsíc vyjde jen na 279 Kč nebo výhodněji na rok na 2 785 Kč. V případě ročního předplatného můžete využít sedmidenní zkušební lhůtu a vyzkoušet Blesk po tuto dobu zdarma. V rámci předplatného dostáváte nejen aktuální vydání každý den a průběžně aktualizované zpravodajství, ale také přístup ke kompletnímu archivu od prosince 2013 přímo v aplikaci.  Podmínkou je pouze aktivní předplatné. V opačném případě se přístup ke všem (i staženým) číslům Blesku zamkne. Zakoupené předplatné se automaticky prodlužuje na další období.
News, celebrities, current cases, sport, videos, extensive photo galleries and an electronic version of the printed edition of the daily newspaper Blesk. This application offers all flash. Application delivers complete news, there are reports from home and abroad.

Each article and photo gallery can be saved for later reading and application also offers unique offline mode allowing the withdrawal of all links (outside the gallery and video), for example, to read on the subway or in areas with weak signals. It is also available in night mode for more comfortable reading in low light conditions.

The application is free with the exception of the electronic form of the printed newspaper Blesk. His monthly subscription costs just CZK 279 or better on the year to CZK 2,785. In the case of an annual subscription, you can take advantage of a seven-day trial period and test flash during this period free of charge. Within the subscription you receive not only current releases every day and constantly updated news, but also access to the complete archive since December 2013 in the application. The only condition is active subscription. Otherwise, access to all (and downloaded) numbers Lightning locks. Purchased subscription is automatically extended for another period.
Read more
Collapse
4.4
2,687 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Opravy chyb a optimalizace aplikace
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
April 29, 2019
Size
6.3M
Installs
100,000+
Current Version
2.5.4
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Mature 17+
In-app Products
$0.99 - $133.42 per item
Permissions
Offered By
CZECH NEWS CENTER, a. s.
Developer
Komunardů 1584/42, 170 00 Praha 7
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.