Reflex

Contains Ads
·
Offers in-app purchases
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Nejnovější zprávy, názory, komentáře a glosy přináší aplikace Reflex. Aplikace každý den provází aktuálním domácím i světovým děním. Na jednom místě najdete mnoho informací z více oblastí (kultura, historie, cestování, věda a zajímavosti).

Aplikace přináší bezplatný obsah webu reflex.cz a zároveň nově možnost zakoupení placeného obsahu Premium X.

Každý článek i fotogalerii lze uložit pro pozdější čtení a aplikace také nabízí unikátní offline režim umožňující stažení všech článků (mimo galerie a videa) například pro čtení v metru nebo v oblastech se slabým signálem. Dále je v aplikaci k dispozici noční režim pro příjemnější čtení při horších světelných podmínkách.

Předplatné Premium X v aplikaci na měsíc vyjde na 99 Kč nebo výhodněji na rok na 990 Kč. Uživatel si může automatické obnovování zrušit v nastavení svého účtu. Chcete-li využívat už zakoupené předplatné na svých dalších zařízeních, zaregistrujte se a přihlašte se v nich stejným jménem a heslem.
The latest news, opinions, comments and glosses are provided by Reflex. The application accompanies everyday current and world events every day. In one place you will find a lot of information from several areas (culture, history, travel, science and attractions).

The application brings free content of reflex.cz and at the same time a new option to purchase premium content Premium X.

Each article and photo gallery can be saved for later reading, and the application also offers a unique offline mode that allows you to download all articles (except for galleries and videos) for example on the subway or in weak signal areas. Furthermore, the application has a night mode for more enjoyable reading in low light conditions.

Premium X subscription per month will cost $ 4.00 or more per year at $ 30. User can cancel automatic refresh in your account settings. If you want to use an already purchased subscription on your other devices, sign up and sign in with the same name and password.
Read more
Collapse
4.3
1,199 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Opravy chyb a optimalizace aplikace
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
September 5, 2019
Size
6.7M
Installs
10,000+
Current Version
3.2.7
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Mature 17+
In-app Products
$0.99 - $80.00 per item
Permissions
Offered By
CZECH NEWS CENTER, a. s.
Developer
Komunardů 1584/42, 170 00 Praha 7
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.