Reflex

Contains Ads
·
Offers in-app purchases
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Reflex v mobilu v novém! Čtěte web Reflex.cz i časopis na jednom místě. Ke kompletnímu obsahu tištěného vydání jsme přidali články z webu, zrychlili jádro aplikace včetně stahování a opravili drobné chyby. Navíc si můžete v aplikaci zakoupit také speciály Reflexu. Přístup k článkům z webu je samozřejmě zdarma.

Předplatné elektronické verze tištěného Reflexu na měsíc pak vyjde jen na 167 Kč nebo výhodněji na rok na 1670 Kč. V případě ročního předplatného můžete využít sedmidenní zkušební lhůtu a číst Reflex po tuto dobu zdarma. V rámci předplatného dostáváte nejen každý týden aktuální vydání, ale máte přístup ke kompletnímu archivu od ledna 2013 přímo v aplikaci.

Po stažení libovolného čísla si jej můžete číst i bez připojení k internetu třeba v metru, v zahraničí nebo na místech se špatným pokrytím mobilním signálem. Podmínkou je pouze aktivní předplatné. V opačném případě se přístup ke všem (i staženým) číslům Reflexu zamkne. Chcete-li využívat už zakoupené předplatné na svých dalších zařízeních, zaregistrujte se a přihlašte se v nich stejným jménem a heslem.

...a samozřejmě nechybí ani Zelený Raoul.
Reflex Mobile new! Read Reflex.cz website and magazine in one place. To the complete contents of the printed edition, we added articles from the Web faster core applications, including downloading and fix minor bugs. Plus, you can also buy in specials Reflex. Access to articles from the site is free of charge.

Subscription to the electronic version of the printed reflection on the moon then cost just CZK 167 or better on the year to CZK 1,670. In the case of an annual subscription, you can take advantage of a seven-day trial period and read Reflex during this period free of charge. Within the subscription you receive only a weekly current edition, but you have access to the complete archive from January 2013 in the application.

After downloading any numbers you can read it without an Internet connection on the subway, or abroad in places with poor coverage mobile signal. The only condition is active subscription. Otherwise, access to all (and downloaded) numbers Reflex locks. To use the already purchased a subscription to your other devices register and log them in the same username and password.

... and of course there are also Green Raoul.
Read more
4.1
396 total
5212
494
334
218
138
Loading...

What's New

• Optimalizace aplikace pro Android 8
• Vylepšení uživatelského prostředí
• Opravy chyb
Read more

Additional Information

Updated
March 29, 2018
Size
2.8M
Installs
10,000+
Current Version
3.1.2
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Mature 17+
In-app Products
$0.99 - $80.00 per item
Permissions
Offered By
CZECH NEWS CENTER, a. s.
Developer
Komunardů 1584/42, 170 00 Praha 7
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.