Lepší.TV - televize online

Contains ads
500K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Užijte si sledování více než 130 TV stanic až 100 denní zpětně za nejnižší cenu a získejte dárek HBO na měsíc bezplatně. Lepší.TV je navíc bez závazků.

Lepší.TV je sledování televize přes internet se spoustou funkcí a výhod. Sledovat tisíce filmů a seriálů můžete po celé EU na VŠECH mobilech (Android i iOS), prohlížečích i televizích. Aplikace Vám umožní dívat se na všech 130 televizních stanic tehdy, když máte čas a zároveň na to, co Vás zajímá a ne na to, co zrovna v televizi hraje. Můžete sledovat živé vysílání i z archivu.

Moderní funkce, které získáte pouze s Lepší.TV:
• nejdelší až 100 dní zpětné zhlédnutí
• HD kvalita obrazu
• sledování na různých zařízeních (mobil, TV, PC, tablet)
• přetáčení, pauza, stop
• neomezené nahrávání pořadů
• možnost nastavení profilů pro každého člena rodiny (vč. rodičovského zámku)
• v app najdete přes 20 000 rádií z celého světa
• videotéku, kterou lze filtrovat až do těch nejmenších detailů
• více než 1500 filmů ihned k přehrání bez příplatku

Tato služba Vám bude fungovat až poté, co si ji předplatíte, ať už na webu www.lepší.tv nebo v aplikaci po stažení. Lepší.TV nabízí sledování televize přes internet s obrovským množstvím stanic za nejlepší cenu na trhu, proto si Lepší.TV může dovolit skutečně každý. Vše je navíc bez závazku!

Pořízení Lepší.TV je snadné. Stačí mít libovolné internetové připojení a aplikaci, kterou lehce stáhnete. Během pár chvil tak získáte chytrou digitální televizi se spoustou výhod, zajímavých televizních stanic, nejlepších filmů, televizních seriálů, pohádek pro děti, sportovních přenosů a pořadů pro dospělé. V základní nabídce zákazník získá kromě základních stanic (Česká televize, NOVA, Prima, Barrandov...) také prémiové filmové stanice jako jsou FilmBox Premium, JOJ Cinema, Film Europe, CS Mystery, stanice pro děti Nickelodeon nebo Duck TV plné pohádek. Sportovní nadšence potěší ČT Sport a Arena Sport 1 a 2. Pro odreagování jsou tu 4 erotické kanály. Navíc zde můžete sledovat slovenské, polské, anglické, německé, chorvatské a ruské stanice. V nabídce jsou TV stanice slibující pořádnou porci zábavy, vzrušení, romantiky, napětí a informací. Proto si vždy vybere ten správný pořad pro sebe opravdu každý. A kdo si nevybere, může si dokoupit prémiový balíček HBO, kde získá mimo tří stanic HBO a dvou stanic Cinemax, také videotéku HBO OD s tisíci filmy a celými seriály přímo v aplikaci Lepší.TV.
Updated on
May 12, 2022

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
No data shared with third parties
Learn more about how developers declare sharing
This app may collect these data types
Location, Personal info and 5 others
Data is encrypted in transit
You can request that data be deleted

What's new

Oprava pádu aplikace při nefunkčním připojení