SmogAlarm

Contains ads
4.2
972 reviews
50K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Aplikaci SmogAlarm přináší obecně prospěšná společnost Čisté nebe, www.cistenebe.cz . Zobrazuje údaje o kvalitě vzduchu, které získává z měřících stanic evidovaných Českým hydrometeorologickým ústavem. Stanice jsou zobrazeny v přehledu, který je možno seřadit podle znečištění, vzdálenosti nebo abecedy. U vybrané stanice jsou zobrazeny hodinové koncentrace prachu PM10, ozonu, oxidu siřičitého, oxidu uhelnatého, oxidu dusičitého, souhrnný index kvality ovzduší a vývoj těchto veličin v posledních 12 hodinách. K dispozici je mapa stanic. Součástí aplikace jsou také widgety (1x1) na plochu, který zobrazují kvalitu ovzduší vybraných stanic. Uživatel může vybrat oblíbené stanice. Při překročení limitů těchto stanic mu přijde upozornění.
Updated on
Sep 1, 2021

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available
4.2
972 reviews
Vladimír Michálek
September 25, 2021
Last update completely messed up. The widget 1x1 of my favorite station is gone. The new widget 4x1 doesn't work at all. No quick glance list view of favorite stations.
1 person found this review helpful
Did you find this helpful?
need2 funk
April 23, 2022
Muzete prosim pridat i funkci, ktera by ve widgetu ukazovala vybranou (oblibenou) stanici? Ne kazdy uzivatel smartphonu ma neustale zapnutou polohu.
Did you find this helpful?
Jan Vrága
October 20, 2021
Aktualizace aplikaci znacne zhorsila. Prijde mi, ze u nekterych stanic se zobrazuje mene udaji, lec timto si nejsem jist. Hlavne chybi seznam stanic v uzivatelem nastavitelnem poradi - v.puvodni verzi bylo!!! Hodnoceni zmenim, jakmile dojde k naprave. A rikat si o financni podporu aktualizaci, ktera aplikaci zhorsuje je prinejmensim troufale. Na puvodni verzi bych prispel.
Did you find this helpful?

What's new

V aktualizovaném SmogAlarmu si nově zobrazíte evropský index kvality ovzduší a také naměřené hodnoty na evropských stanicích. Můžete si data zobrazit také v přehledném widgetu, kde se zobrazí data nejbližší stanice. Je možné nastavit si notifikaci na zhoršenou kvalitu ovzduší - sami si nastavíte hodnoty, na které již chcete být upozorněni. Tento projekt byl podpořen grantem z Norských fondů. Vývoj notifikace na základě lokace byl podpořen z rozpočtu statutárního města Ostravy.