SmogAlarm

Contains Ads
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Aplikaci SmogAlarm přináší obecně prospěšná společnost Čisté nebe, www.cistenebe.cz . Zobrazuje údaje o kvalitě vzduchu, které získává z měřících stanic evidovaných Českým hydrometeorologickým ústavem. Stanice jsou zobrazeny v přehledu, který je možno seřadit podle znečištění, vzdálenosti nebo abecedy. U vybrané stanice jsou zobrazeny hodinové koncentrace prachu PM10, ozonu, oxidu siřičitého, oxidu uhelnatého, oxidu dusičitého, souhrnný index kvality ovzduší a vývoj těchto veličin v posledních 12 hodinách. K dispozici je mapa stanic. Součástí aplikace jsou také widgety (1x1) na plochu, který zobrazují kvalitu ovzduší vybraných stanic. Uživatel může vybrat oblíbené stanice. Při překročení limitů těchto stanic mu přijde upozornění.
SmogAlarm application provides a public benefit corporation Clear skies www.cistenebe.cz. Displays data about air quality, gathered from monitoring stations recorded by the Czech Hydrometeorological Institute. Stations are displayed in the list, which can be ordered by pollution, distance or alphabets. The selected channels are shown hourly PM10 dust concentration, ozone, sulfur dioxide, carbon monoxide, nitrogen dioxide, general air quality index and the development of these quantities in the last 12 hours. There is a map of the stations. Part of the application are also widgets (1x1) to the desktop, which displays the selected air quality stations. User can choose favorite station. When these limits are exceeded warning stations had come.
Read more
Collapse
4.4
966 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

V aktualizovaném SmogAlarmu si nově zobrazíte evropský index kvality ovzduší a také naměřené hodnoty na evropských stanicích. Můžete si data zobrazit také v přehledném widgetu, kde se zobrazí data nejbližší stanice. Je možné nastavit si notifikaci na zhoršenou kvalitu ovzduší - sami si nastavíte hodnoty, na které již chcete být upozorněni. Tento projekt byl podpořen grantem z Norských fondů. Vývoj notifikace na základě lokace byl podpořen z rozpočtu statutárního města Ostravy.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
September 1, 2021
Size
29M
Installs
50,000+
Current Version
4.0.0
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Stanislav Ubík
©2022 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google Play|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.