IMAGENE.ME

500+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Aplikacja IMAGENE.ME to codzienne wsparcie w podejmowaniu decyzji prozdrowotnych. Opiera się na informacjach wynikających z analizy wszystkich 24 000 genów w Twoim genomie i łączy je z Twoim stylem życia i codziennymi działaniami.

IMAGENE.ME to całościowy system złożony z m.in. kompletnego badania DNA, indywidualnego Raportu Predyspozycji Genetycznych, modułu spersonalizowanych rekomendacji prozdrowotnych czy nowego moduł „Dieta”, który analizuje dotychczasowe nawyki żywieniowe użytkownika i podpowiada, jak zmienić je na lepsze.


Celem aplikacji jest pomoc w zmianie codziennych decyzji i zachowań związanych ze stylem życia na te sprzyjające zdrowiu i poprawie jego jakości. Aplikacja nie służy do diagnozowania określonych chorób, ale zwraca uwagę na potencjalne czynniki, genetyczne i behawioralne, które mogą wpływać na ryzyko utraty zdrowia lub pogorszenia jakości życia.

Co znajdziesz w aplikacji?
→ Raport Predyspozycji Genetycznych – wyniki przeprowadzonego badania genetycznego obejmującego wszystkie 24 000 genów w Twoim genomie. Kluczowe wnioski przedstawimy Ci w sekcji najważniejszych informacji. Poza szczegółowymi informacjami o Twoich genach i predyspozycjach genetycznych, w raporcie znajdziesz szereg przygotowanych zaleceń i wskazówek, pomocnych w poprawie jakości zdrowia i życia.
→ Stałe aktualizacje Raportu Predyspozycji Genetycznych - wraz z szybkim postępem nauki i rozwojem systemu analitycznego IMAGENE.ME, informacje dotyczące Twoich predyspozycji genetycznych i związanych z nimi zaleceń będą stale aktualizowane.
→ Spersonalizowane treści - artykuły, porady, wskazówki; korzystanie z aplikacji przybierze formę dialogu. Zadamy Ci pytania w obszarach zdrowia, diety, sportu, urody, kariery. Na podstawie Twoich odpowiedzi oraz informacji z badania genetycznego, będziemy przekazywać Ci spersonalizowane artykuły i podpowiedzi, jak zmieniać codzienne zachowania na bardziej sprzyjające zdrowiu.
→ Wskaźniki – pozwalają monitorować kluczowe aspekty życia, które mają istotny wpływ na zdrowie. Obejmują aktywność fizyczną, stres, dietę, a także potencjalne zależności między Twoją dietą a ryzykiem nowotworowym. Aktywne korzystanie ze wskaźników to możliwość bieżącego monitorowania efektów podejmowanych prozdrowotnych decyzji.
→ Moduł “Dieta” – moduł, który analizuje (na podstawie stałej interakcji z użytkownikiem) nawyki żywieniowe, a następnie sugeruje optymalne i personalizowane zmiany w tym zakresie.


Zastrzeżenie:

Przeprowadzone w obrębie aplikacji wnioskowania oraz przedstawione wyniki nie są diagnozą medyczną. W przypadku problemów zdrowotnych lub niepokojących objawów, lub przed podjęciem jakichkolwiek decyzji medycznych, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.
Updated on
Jul 1, 2022

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available