Cineplexx KS

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Albanian

Jo më "Do të kthehem!" Ne i kemi dëgjuar thirrjet tuaja dhe e pranojmë që aplikacioni ynë paraprak nuk ka qenë i shpejtë sa duhet. Ne kemi punuar rreth kësaj, dhe me krenari ju prezantojmë aplikacionin e ri të Cineplexx!

Çka është e re?
Punon në mënyrë perfekte

Cilat opsione mund t'i prisni?
Blej & rezervo bileta: Thjeshtë bleni biletën tuaj përmes aplikacionit dhe shkoni drejtë e në sallë. Jo pritje tek arka!
Informata dhe programi i kinemasë - I gjithë programi i kinemave me një shikim të vetëm, duke përfshirë këtu informata mbi filmat.
Merr mesazhe njoftimi për të gjitha ofertat dhe eventet
Ndani aktivitetet tuaja në kinema me shoqërinë nëse ju dëshironi!
Not anymore "I'll be back!" We have listened to your calls and acknowledge that our previous application was not fast enough. We’ve worked around that, and we’re proud to introduce you to the new Cineplexx app!

What's new?
Works perfectly

What options can you expect?
Buy & Book Tickets: Simply buy your ticket through the app and go straight to the gym. No waiting at the cash register!
Cinema information and program - The entire cinema program with a single look, including information on movies.
Receive notification messages for all offers and events
Share your activities in the cinema with the company if you wish!
Read more
Collapse
Loading…

What's New

Përmirësime të aplikacionit dhe në funksionalitet
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
November 15, 2021
Size
36M
Installs
5,000+
Current Version
1.1.112
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Teen
Use of Alcohol and Tobacco, Language, Crude Humor
Permissions
Offered By
Cineplexx
©2022 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google Play|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.