
Jerzy Stańczyk
- Oznacz jako nieodpowiednią
jestem magistrem i nie potrafię wpisać samochodu i zrobić opłaty ...to jest wielki szit moim zdaniem ja powinienem pobrać aplikację zalogować się wpisxc samochód i ona powinna działać a ja siedzę 3 godzinę i nic ...może nie jestem mądry ale głupi też nie jestem to co jest nie tak przecież to MZ być dla zwykłych ludzi ...to , to jest zwykle pognębienie człowieka ...
1 osoba uznała tę opinię za pomocną

Wojtek Brzoska
- Oznacz jako nieodpowiednią
Nie można było stworzyć czegoś na miarę mobywatel? To najgorsza, najbardziej stresogenna aplikacja z jakiej muszę przynajmniej od czasu do czasu korzystać. Uruchomienie jej na nowym telefonie to droga przez mękę. Infolinia działa już tylko w dni powszednie. Serwis internetowy jeszcze gorszy i jeszcze mniej intuicyjny. Mam wrażenie, że jest to zrobione specjalnie, żeby kosić ludzi na mandatach za nieopłacone przejazdy. Wysokość opłat za przejazd osobówką z przyczepą kempingową to NIEPOROZUMIENIE
3 osoby uznały tę opinię za pomocną

Marcin Gulczynski
- Oznacz jako nieodpowiednią
Aplikacja ogólnie jest ok, ale przydałby się widget, który szybko uruchomi płatny przejazd wybranego samochodu, bez tego całego klikania, tylko włącz i wyłącz, a konfigurację można wykonać podczas dodawania widgetu. W końcu to aplikacja dla kierowców, więc im mnidj klikania tym bezpieczniej na drodze.