1,6
12,2 tys. opinii
Ocena treści
Dla wszystkich
Administracja
1 mln+
Pobrania
Ocena treści
Dla wszystkich
Udostępnianie informacji o lokalizacji
Więcej informacji
Zrzut ekranu
Zrzut ekranu
Zrzut ekranu
Zrzut ekranu
Zrzut ekranu
Zrzut ekranu
Zrzut ekranu
Zrzut ekranu
Zrzut ekranu
Zrzut ekranu
Zrzut ekranu
Zrzut ekranu
Zrzut ekranu
Zrzut ekranu
Zrzut ekranu
Zrzut ekranu
Zrzut ekranu
Zrzut ekranu

Informacje o aplikacji

Dzięki aplikacji e-TOLL PL korzystanie z płatnych odcinków dróg krajowych stanie się prostsze niż kiedykolwiek. Rozpocznij przejazd w aplikacji i automatycznie uiszczaj opłaty przy użyciu swojego smartfona lub tableta. Jeśli równocześnie zajmujesz się przewozem towarów objętych Systemem Elektronicznego Nadzoru Transportu (SENT), to skorzystaj w aplikacji z dodatkowej funkcji monitorowania przejazdu.
Ostatnia aktualizacja
6 maj 2026

Bezpieczeństwo danych

Podstawą bezpieczeństwa jest wiedza o tym, jak deweloperzy zbierają i udostępniają Twoje dane. Praktyki w zakresie zapewniania prywatności i bezpieczeństwa danych mogą się różnić w zależności od sposobu korzystania z aplikacji, regionu i wieku użytkownika. Te informacje podał deweloper i z czasem może je aktualizować.
Żadne dane nie są udostępniane innym firmom
Dowiedz się więcej o deklarowaniu udostępniania danych przez deweloperów
Ta aplikacja może zbierać te rodzaje danych
Lokalizacja, Dane osobowe i Identyfikatory urządzenia i inne
Dane są zaszyfrowane podczas przesyłania
Nie można usunąć danych

Oceny i opinie

1,6
12 tys. opinie
Jerzy Stańczyk
11 czerwca 2026
jestem magistrem i nie potrafię wpisać samochodu i zrobić opłaty ...to jest wielki szit moim zdaniem ja powinienem pobrać aplikację zalogować się wpisxc samochód i ona powinna działać a ja siedzę 3 godzinę i nic ...może nie jestem mądry ale głupi też nie jestem to co jest nie tak przecież to MZ być dla zwykłych ludzi ...to , to jest zwykle pognębienie człowieka ...
1 osoba uznała tę opinię za pomocną
Czy to było pomocne?
Wojtek Brzoska
31 maja 2026
Nie można było stworzyć czegoś na miarę mobywatel? To najgorsza, najbardziej stresogenna aplikacja z jakiej muszę przynajmniej od czasu do czasu korzystać. Uruchomienie jej na nowym telefonie to droga przez mękę. Infolinia działa już tylko w dni powszednie. Serwis internetowy jeszcze gorszy i jeszcze mniej intuicyjny. Mam wrażenie, że jest to zrobione specjalnie, żeby kosić ludzi na mandatach za nieopłacone przejazdy. Wysokość opłat za przejazd osobówką z przyczepą kempingową to NIEPOROZUMIENIE
3 osoby uznały tę opinię za pomocną
Czy to było pomocne?
Marcin Gulczynski
31 maja 2026
Aplikacja ogólnie jest ok, ale przydałby się widget, który szybko uruchomi płatny przejazd wybranego samochodu, bez tego całego klikania, tylko włącz i wyłącz, a konfigurację można wykonać podczas dodawania widgetu. W końcu to aplikacja dla kierowców, więc im mnidj klikania tym bezpieczniej na drodze.
Czy to było pomocne?

Co nowego

Zaktualizowano aplikację, aby poprawić jej niezawodność i stabilność.
Ocena treści
Dla wszystkich
Udostępnianie informacji o lokalizacji
Więcej informacji

Pomoc dotycząca aplikacji

Numer telefonu
+48222433777
Deweloper
KAS MF
mariusz.fabin@mf.gov.pl
Świętokrzyska 12 00-916 Warszawa Poland
+48 502 726 842

Podobne aplikacje