Receta Gatimi

Contains Ads

Recetagatimi.online. Instalo aplikacionin zyrtar të websites më të lexuar shqiptar rreth ushqimit.

25,000+ receta gatimi,video receta, teknika dhe shumëçka tjetër në lidhje me botën e ushqimit.

Recetagatimi.online është portali më i vizituar dhe lexuar në tregun shqiptar në fushën e ushqimit. Mijëra receta, fotografi, komente dhe diskutime zhvillohen në platformën tonë çdo muaj.

Në këtë aplikacion ju do të gjeni receta gatimi nga kategori të ndryshme, menu të recetave për festa dhe raste të ndryshme, këshilla se si të jeni më efikas në kuzhinë etj

Disa nga veçoritë e aplikacionit përfshijnë:
Receta gatimi (përbërësit + udhëzimet hap pas hapi bashkë me fotografi)
Video receta (video të shkurta me udhëzime të detajuara)
Menu (koleksione të recetave për festa dhe raste të ndryshme)

Forma e kërkimit (çdo recetë që ju bie në mendje mund ta gjeni tek ne)

Disa nga kategoritë e recetave që do ti gjeni në këtë aplikacion përfshijnë:
Tradicionale (koleksioni më i madh i recetave tradicionale shqiptare)
Ëmbëlsira
Brumëra
Mishëra
Gjellëra
Sallata
Pije
Supa
Pasta
Antipasta
Pjata Kryesore
Salca
etj…
Read more
Collapse
4.8
19 total
5
4
3
2
1
Loading...

Additional Information

Updated
January 2, 2018
Size
4.3M
Installs
1,000+
Current Version
7.4
Requires Android
2.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Gold Player Apps
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.