Fajn brigády

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Potřebuješ peníze? Najdi si brigádu. A jak asi?
Jedna věc je hledat a druhá věc je najít. S apkou Fajn brigád nestrávíš více času hledáním než samotnou brigádou :-).

Na Fajn brigádách je brigád hromada, ale i tak (a obzvláště ty nejlepší) mizí rychlostí blesku. Než se dostaneš ke kompu a než se o brigádě dozvíš, často už na ni odpovědělo X lidí před tebou :-(. Tohle všechno je minulost. Stáhni si aplikaci a vyber, jakou přesně hledáš brigádu. Jakmile se objeví, máš ji hned na ploše v mobilu.
Přímo v mobilu na ni odpovíš a pak už jen čekáš na potvrzení :-).
Brigádu už nehledej, najde si tě sama!

Něco o nás
Na Fajn brigádách najdeš největší nabídku brigád z celé ČR. Všechny brigády ručně kontrolujeme, aby u nás byly jen kvalitní a seriózní nabídky.

Proč děláme zrovna brigády? Protože jsme všichni ještě nedávno sami brigádničili, abychom si mohli koupit něco pro sebe a zbavit se závislosti na ostatních. Kromě toho je ještě super, že díky brigádám můžeš zjistit, co chceš či nechceš v životě dělat :-).

Pokud nám chceš něco napsat (připomínka, pozitivní zkušenost, chybka), tak
se ozvi na: info@fajn-brigady.cz.
Do you need money? Find Brigade. And how about?
One thing to look for is another thing to find them. With apkou Okay brigades you spend more time looking than the actual brigade :-).

Okay brigades on a pile of brigades, but they (and especially the best ones) disappear at lightning speed. Before we get to the comp and before the brigade will know, have often responded to her X :-( people in front of you. This is all past. Download the app and choose what exactly you are looking for a summer job. When you see, you got it right on your desktop mobile.
On your mobile at her answer and then just waiting for confirmation :-).
Brigade longer seek it will find you myself!

Something about us
On Good brigades you will find the largest selection of brigades from all over the country. All brigades manually check that for us was a good and serious offers.

Why do not the brigade? Since we all have recently brigádničili ourselves, we could buy something for yourself and get rid of dependence on others. Moreover, it is still cool that due brigades can find what you want or do not want to do in life :-).

If you want to write something (a reminder positive experience bug) and
the ozvi on: info@fajn-brigady.cz.
Read more
Collapse
4.7
5,652 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Zrealizovali jsme nejlepší vaše tipy a do apky dodali další užitečná vylepšení. Tak si je užij při hledání brigády :-)
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
May 13, 2021
Size
7.7M
Installs
100,000+
Current Version
2.6.12
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Shares Info
Permissions
Offered By
Fajn brigády
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.