KARPATICA RELAX

1+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Mapa ohnísk, oddychových miest, ihrísk, prírodných zaujímavostí, pamätihodností, studničiek a občerstvení v Bratislavskom lesoparku.

Aplikácia je interaktívnou mapou oddychových miest v Bratislavskom lesoparku. Aplikácia neslúži ako navigácia. Aplikácia určí vašu polohu v teréne a umožní zobraziť najbližšie lokality pre oddych. Merítko mapy je možné meniť. Lokality je možné prezerať priamo z mapy alebo zo zoznamu. Pre jednoduchší výber lokalít zo zoznamu alebo z mapy pomáha filter.

Mapa vznikla na základe terénneho mapovania ohnísk, oddychových miest, detských ihrísk a športovísk, prírodných zaujímavostí, pamätihodností, studničiek a občerstvení v okolí najčastejšie navštevovaných lokalít a trás Bratislavského lesoparku.

Mapa obsahuje viac ako 440 lokalít s popisom a fotografiami.

Mapa je rozdelená do 4 oblastí:

1. Červený most - Vydrica (údolie potoka Vydrica od Vojenskej nemocnice, cez Červený most, Železnú studničku, Snežienku až po bufet U Slivu),

2. Kačín - Malý Slavín (od Lamača a Železnej studničky cez Kačín a Malinský vrch až po Malý Slavín),

3. Koliba - Kamzík (od konečnej trolejbusu na Kolibe a Kramárov cez Kamzík až po sedlo Tri duby),

4. Rača - Biely kríž - Pekná cesta - Krasňany (od Rače a Krasnian po hrebeňovú cestu Malých Karpát v úseku sedlo Tri duby až po Biely kríž).

Mapovanie uskutočnil a aplikáciu navrhol kolektív Horského internetového klubu, o.z., Vysoké Tatry. Mapovanie sa uskutočnilo v rokoch 2019 až 2021.

Prajeme Vám príjemný pobyt v bratislavských lesoch Malých Karpát.
Updated on
Apr 20, 2021

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available