Kartela

Bashkohuni me përdorues të Kartela dhe ruani të gjitha kartelat e tua të besnikërisë në një aplikacion falas.


DIGJITALIZONI KARTELAT TUAJA TË BESNIKËRISË
Zvogëlojeni portofolin tuaj duke skanuar kodin në kartelat plastike brenda pak sekondash.


SHIKONI PIKËT ME KARTELA
Kurdoherë që jeni duke blerë, vetëm hapeni kartelat tuaja të besnikërisë në telefonin tuaj dhe e skanoni barkodin nga arkëtari për të marrë pikët tuaja.

Për ne janë shumë të rëndësishme sygjerimet e juaja andaj na shkruani në hi@tenton.al
Read more
Collapse
5.0
85 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

- Rregullime të ndryshme në përvojën e përdoruesit.
- Shtimi i listës së dyqaneve në menu dhe abonimi direkt në dyqane.

Për ne janë shumë të rëndësishme sygjerimet e juaja andaj na shkruani në hi@tenton.al
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
February 10, 2020
Size
4.2M
Installs
1,000+
Current Version
3.1
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
TENTON
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.