Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

NAMAZ VAKTİM KURULUM videolarını aşağıdaki bağlantıya giderek T.C. DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI BİLGİ İŞLEM DAİRE BAŞKANLIĞI YouTube kanalından izleyebilir ve gerekli izin ayarlarının nasıl yapılacağı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
https://www.youtube.com/playlist?list=PL2r5koHAmJsV2fZEOpYKDNmVWAsIS7UqM

Diyanet İşleri Başkanlığı Mobil “uygulamarımızdan “Namaz Vakti" isimli uygulama bir firma tarafından eski teknoloji ile geliştirilmiş ve pek çok şikayet ve eleştiri almasına rağmen firma tarafından yaklaşık 2 yıl hiç güncellenmeyen bir uygulama idi. Firma güncelemenin tarafımızca yapılabilmesi için gerekli key store ve şifreleri de maalesef başkanlığımıza teslim etmemiştir. Daha önceden bu uygulamayı telefonlarına yükleyen vatandaşlarımız IOS ve Android işletim sistemi güncelleme yaptıkça zaten eski teknoloji ile geliştirildiği için iyice çalışmaz duruma gelmiştir. Zira başkanlığımız yaklaşık 2 yıl önce yayından kaldırılmış olan bu uygulamaya hiç bir şekilde destek vermemektedir.

Namaz Vakitleri için Başkanlığımız personeli tarafından yeniden geliştirilen “Namaz Vaktim" adlı Mobil uygulama 2 yıldır yayında olup pek çok yeni özelliği içermektedir.

Güncel olmayan "Namaz Vakti" uygulamasını telefonunuzdan kaldırdıktan sonra, uygulama geçmişini temizleyerek güncel olan uygulamamızı yüklemenizi öneririz.

Zira Yeni NAMAZ VAKTİM uygulaması:

-Uygulama kapalıyken veya kullanılmadığında bile, bulunduğunuz konuma en yakın merkezi algılayarak namaz vakitlerini vermesi, alarmların, namaz vakitleri bildirim çubuğunun ve widget özelliğinin daha doğru çalışması için konum verilerini toplar, bu nedenle uygulamanın arka planda çalışmasına izin vermeniz gerekmektedir.
-Pil optimizasyonunun kısıtlamadığından ve uygulamaya konum iznini verdiğinizden emin olmanız gerekmektedir.
- İlk sayfa bulunduğunuz konuma en yakın merkezi otomatik olarak algılayarak namaz vakitlerini verir.
- Vaktin kolay algılanmasını sağlayan arka plan bulunmaktadır.
- Alarm Açma/Kapatmaya kolay erişim sağlanmaktadır.
- Alarmlar için zamanında hatırlatma özelliği bulunmaktadır.
- Alarmlar için 1 saat öncesine kadar erken hatırlatma özelliği bulunmaktadır.
- İstenilen alarm sesini seçme özelliği içermektedir.
- Aylık namaz vakitleri listesi içermektedir.
- Hicri takvim bulunmaktadır.
- Gelişmiş Kıble pusulası bulunmaktadır.
- Sınırsız konum ekleyebilirsiniz.
- Konumlar arası kolay geçiş sağlanmaktadır.
- Güncel Dini Günler takvimine kolay erişim sağlar (yıllara göre seçim yapılabilir).
- Uygulama içinden geri bildirim, istek ve öneri gönderilebilir.
-Uygulama ile alakalı yaşadığınız sorunları, açık ve anlaşılır bir şekilde güncel olan görsellerle destekleyerek, telefon marka , model ve sürüm bilgilerini mobilhizmetler@diyanet.gov.tr mail adresine iletebilirsiniz.
NAMAZ VAKTIM INSTALLATION videos by going to the link below, T.C. You can watch it on the YouTube channel of the Presidency of Religious Affairs, DEPARTMENT OF INFORMATION PROCESSING, and have information about how to make the necessary permission settings.
https://www.youtube.com/playlist?list=PL2r5koHAmJsV2fZEOpYKDNmVWAsIS7UqM

The application called "Prayer Vakti", one of our mobile applications of the Presidency of Religious Affairs, was developed by a company with old technology and although it received many complaints and criticism, it was an application that was never updated by the company for about 2 years. Unfortunately, the key store and passwords necessary for the company to be updated by us. Our citizens, who have previously installed this application on their phones, have become inoperable as the IOS and Android operating systems have been updated, as it has already been developed with old technology. Because our Presidency does not support this application, which was removed from the air about 2 years ago.

The Mobile application called "Prayer Time", which has been re-developed by the personnel of our Presidency for Prayer Times, has been on the air for 2 years and includes many new features.

After removing the outdated "Prayer Time" application from your phone, we recommend that you clean the application history and install our current application.

Because the new NAMAZ VAKTİM application:

-Even when the application is closed or not in use, it collects location data in order to detect the nearest center to your location, give prayer times, and make alarms, prayer times notification bar and widget work more accurately, so you need to allow the application to run in the background.
-You need to make sure that the battery optimization is not restricted and that you have given the location permission to the application.
- The first page automatically detects the closest center to your location and gives you prayer times.
- There is a background that makes the time easy to perceive.
- Easy access to Alarm On/Off.
- There is a timely reminder feature for alarms.
- There is an early reminder feature for alarms up to 1 hour before.
- It includes the feature of selecting the desired alarm sound.
- Contains a list of monthly prayer times.
- There is a Hijri calendar.
- Advanced Qibla compass is available.
- You can add unlimited locations.
- Easy transition between locations is provided.
- Provides easy access to the current Religious Days calendar (selectable by year).
- Feedback, requests and suggestions can be sent from within the application.
-You can send the phone brand, model and version information to the e-mail address mobilhizmetler@diyanet.gov.tr ​​by supporting the problems you experience with the application with up-to-date visuals in a clear and understandable way.
Read more
Collapse
3.1
8,966 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Ana ekrandaki namaz vakitlerinin tasarımında iyileştirmeler yapıldı.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
July 29, 2021
Size
33M
Installs
1,000,000+
Current Version
2.4.6
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
T.C. Cumhurbaşkanlığı Diyanet İşleri Başkanlığı
Developer
Üniversiteler Mah. Dumlupınar Bul. No : 147/A 06800 Çankaya/Ankara
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.