Maturita SK

1,168
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Slovak

Už nebudete potrebovať knihy na každý predmet, z ktorého pôjdete maturovať. Už si nebudete musieť písať poznámky o každej téme, ktorá Vás bude čakať na maturite. Táto aplikácia obsahuje 30 najčastejších otázok z maturitných predmetov.

Dohromady aplikácia obsahuje 24 okruhov, 710 tém, viac než 165 000 slov.

V nastaveniach si môžete zvoliť farbu textu a pozadia, fullscreen, atď.

Jednoduchý dizajn, potrebné informácie a to všetko zabalené v minimálnej veľkosti.

Upozornenie: Uvedené údaje v aplikácií sú len informačné. Používateľ by mal brať túto aplikáciu len ako zdroj informácií, nemal by sa len z nej pripravovať na maturitu.

AUTORSKÉ PRÁVA
Materiály v tejto aplikácií sú majetkom študentského portálu Zones.sk a ich používanie je povolené bez obmedzení iba na osobné účely a akékoľvek verejné publikovanie je bez predchádzajúceho písomného súhlasu od Zones.sk zakázané. Prevádzkovateľ portálu nezodpovedá za obsah materiálov.
You will not need books on every subject, from which you go Mature. You no longer have to take notes on each topic, which will be waiting for graduation. This app contains 30 of the most common questions GCE courses.

Together application contains 24 lines, 710 topics, more than 165,000 words.

In the settings you can select the text and background color, fullscreen, etc.

Simple design, the necessary information and all wrapped in a minimum size.

Note: The data in the application is for information only. The user should take this application only as a source of information, it should not only from her prepare for graduation.

COPYRIGHT
The materials in this application are the property of the student portal Zones.sk and their use is permitted without restriction only for personal purposes and any public publication without prior written consent from Zones.sk prohibited. The operator of the portal is not responsible for the content of materials.
Read more
Collapse
3.9
1,168 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Novinky vo verzii 4.3:

- optimalizácia chýb
- opravy chýb

Osobne odporúčam použiť aplikáciu Zones SK, ktorá poskytuje prístup ku všetkým témam zo stránky zmaturuj.zones.sk online ako aj offline.

Ak by nastali nejaké problémy, kontaktujte ma na e-mail jan.tursky@gmail.com. Nezabudnite uviesť do správy názov aplikácie. Ďakujem
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
May 17, 2020
Size
6.3M
Installs
50,000+
Current Version
4.3
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Jan Tursky
Developer
Majerského 580, Hliník nad Hronom, 966 01 Slovenská republika
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.