VESHI.info - Këngë pa internet + Radio

Contains Ads

VESHI.info ju mundëson të dëgjoni këngë shqipe dhe të huaja edhe kur nuk keni internet në telefonin tuaj.
Gjithashtu do ti gjeni të gjitha radio stacionet lokale dhe virtuale shqipëtare.
Read more
Collapse
4.4
64 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Regullim i disa problemeve
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
June 2, 2020
Size
3.2M
Installs
10,000+
Current Version
2.0
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Arlind Pajaziti - Shqip - App
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.