Капосна книжка Малого Вовчика

Видавництво Старого Лева
32
Free sample

 У порядній вовчій сім’ї лихо – Малий Вовчик росте надто лагідним та добрим. Ганьба на всю вовчу громаду! Вовчик мусить негайно вирушати до Школи Поганців, щоб вивчити 9 Капосних Правил і стати справдешнім Злим Вовком! Про те, як добродушний та веселий Малий Вовчик намагався стати Злим Поганцем-Сіроманцем та що з цього вийшло, ви й дізнаєтесь із цієї милої та дотепної книжечки. Це перша перекладена українською мовою книжка відомого британського дитячого письменника Іана Вайброу із серії про пригоди Малого Вовчика, який уже встиг полюбитися мільйонам дітей у всьому світі.

Read more

About the author

Іан Вайброу – англійський поет і письменник, автор книг для дітей. Іан Вайброу почав свою професійну кар'єру у віці 10 років, з того, що продав в місцеву газету вірш про мертву кішку в коробці. З цього часу він постійно пише вірші, пісні, п'єси, мюзикли, повісті та скетчі для радіо і телебачення. Його талант оцінили після виходу в 1989 році книги «The Sniff Stories», тоді газета The Times оголосила про появу справжнього таланту. З того часу Іан Вайброу написав понад 60 книг для дітей, його твори перекладені 21 мовою і видані в 24 країнах. Один з найпопулярніших героїв книг Вайброу - це Малий Вовчик. Повісті про пригоди Малого Вовчика перекладені більш ніж 12-ма мовами.

Орест Стадник – український перекладач, відомий перекладами творів Іана Вайброу, Енді Стентона, Джеремі Стронга.

Тоні Росс –британський ілюстратор та автор дитячих книг-картинок. Народився в Лондоні. Навчався в Ліверпульській школі мистецтв. У 2004 році був номінований на міжнародну премію імені Ганса Крістіана Андерсена.

Олег Петренко-Заневський – український художник, книжковий графік, ілюстратор дитячих книжок. Народився у 1965 році у Вінниці. Навчався у майстерні книжкової графіки Української Академії Мистецтв, згодом став аспірантом Національної академії образотворчого мистецтва й архітектури. Працював художнім редактором у дитячому журналі «Соняшник». У 2007 році разом із дружиною заснував видавництво «Сіма видає».

Read more
4.5
32 total
Loading...

Additional Information

Publisher
Видавництво Старого Лева
Read more
Published on
Aug 8, 2012
Read more
Pages
146
Read more
Read more
Best For
Read more
Language
Ukrainian
Read more
Genres
Juvenile Fiction / Action & Adventure / General
Juvenile Fiction / Animals / General
Read more
Content Protection
This content is DRM protected.
Read more

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.