GEOMETRİ ÇALIŞMA KİTABI: Geometriyi başarmanız için en büyük yardımcınız olacak.

Free sample

Özet konu anlatımı, basitten zora doğru soruları göz yormayan tasarımı ile geometriyi başaracaksınız.

Yıllardır en çok satan kitaplardan biri olan Ahmet Demir hocamızın Geometri Çalışma Kitabı yenilenmiş ve müfredata tamamen uygun hali ile şimdi googleplayde ve google kitaplarda.

Basılı halini ozeldersci.com da satın alabilirsiniz.

Dijital kitabın kullanımı için video; ( linki komple kopyalayıp tarayıcı adres çubuğuna yapıştırın)

https://www.youtube.com/watch?v=js3l96MXM7Uiletişim için boramat1@gmail.com 

Çalışırken takıldığınız yerlerden sormak istediklerinizi aşağıdaki gruba üye olarak sorabilirsiniz.

https://www.facebook.com/groups/238148846717537

Read more
Collapse
4.2
6 total
Loading...

Additional Information

Pages
502
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Best For
Read more
Collapse
Language
Turkish
Read more
Collapse
Genres
Mathematics / Geometry / General
Read more
Collapse
Content Protection
This content is DRM protected.
Read more
Collapse

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
Çözümlere alttaki linkten ulaşın (anlatım ve sorular maskelenmiştir, dökümanı satın almanız gerekir, sadece çözümlere aynı sayfa numarası ile ulaşabilirsiniz)

http://www.ozeldersci.com/2016/02/yaynlarmzn-cozumleri.html

Tüm video eğitimlerimize indirimli ulaşın

http://www.ozeldersci.com/2018/01/udemy-kurslarmz-indirim-kuponlar.html

Fasikülün her sayfasının video anlatımlarını içeren video eğitimi vardır ve konular anlatılmakta, tüm sorular çözülmektedir. Video eğitim ile konuyu kavramanız çok kolaylaşır. 

Alttaki linkten video eğitime indirimli ulaşabilir, satın almadan örnek videoları izleyebilirsiniz. (linki komple kopyalayıp tarayıcı adres çubuğuna yapıştırın)

https://www.udemy.com/sifirdangeometri/?ccManual=&couponCode=GEO-20

Dijital kitabın kullanımı için linkteki videoyu izleyiniz. (linki komple kopyalayıp tarayıcı adres çubuğuna yapıştırın)

https://www.youtube.com/watch?v=js3l96MXM7U

Bu fasikül ile temel geometrik kavramlar ve doğruda açı konusu, özellikler , örnekler ve bol alıştırma ile kalıcı olarak öğretiliyor.

Her bir özellik ilgili basit örneklerle öğretilip, o özelliğe ait alıştırmalarla bu özellik öğrenimi kalıcı hale getiriliyor.

Tüm anlatımdan sonra "bir daha bakalım" bölümünde tüm özellikler tek sayfada, böylelikle alıştırma çözülürken özelliklere erişim son derece kolay.

Ayrıca yapamadığınız alıştırmaların çözümleri de ozeldersci.com sitesinde ücretsiz sunuluyor. Böylelikle çözemediğiniz alıştırmalar da sorun değil. 

45 sayfalık bu fasikülü bitirdiğinizde temel geometrik kavramları ve doğruda açı konusunu kalıcı ve iyi seviyede öğrenmiş olacaksınız.

Geri dönüş , öneri, şikayet için boramat@gmail.com dan benimle iletişime geçebilirsiniz.

Çalışırken takıldığınız yerlerden sormak istediklerinizi aşağıdaki gruba üye olarak sorabilirsiniz.

https://www.facebook.com/groups/238148846717537

Sevgili Öğrenciler,

          Modüler MATEMATİĞİM Dergisinin dördüncü sayısını sizlere digital ortamda sunmanın onuru içindeyim. Umarım bu dergimiz sizlere matematiği sevdirir ve başarınızı  arttırır. Digital ortamda sunulan dergimiz sayesinde istediğiniz bilgi her an cep telefonu ve tabletiniz vasıtasıyla elinizin altında olacak. Dergimizin  bu sayısı içerdiği TEMEL MATEMATİK konuları sayesinde hem TYT,KPSS,ALES,DGS gibi içinde matematik olan tüm sınavlara hazırlanan öğrencilerimizin, hem de okula devam eden  9. sınıf öğrencilerimizin derslerine yardımcı olma niteliğindedir. Konu içeriği Milli Eğitim Bakanlığının Müfredatı kapsamında hazırlanmış bol çözümlü örnek içeren, öğrenmenizi kolaylaştırıcı tekniklerin kullanıldığı bu dergimizin faydalı olması ümidiyle sizleri dergimizle baş başa bırakırken basım hatalarından kaynaklanan yanlışlıkları bize bildirmenizi rica eder, başarılar dilerim…

Bu sayımızda aşağıdaki konular işlenmiştir

Üslü İfadeler

Köklü İfadeler

Çarpanlara Ayırma

Oran Orantı

Dergimiz bu sayı ile birlikte 5 sayı olarak tasarlanmış olup diğer sayıları da google play de yayına başlamıştır.

Dergimiz; dershaneler ve akıllı tahtada kullanım için  akıllı defter formunda da  hazırlanmış olup, ister akıllı defter, ister konu anlatımlı basılı halini satın  almak için   ibabaoglu47@gmail adresine mail atabilir veya 0(505)409 45 69 nolu telefondan irtibata geçebilirsiniz.

©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.