Play Store E-Kitap Yayımlama Rehberi: Herkes play store üzerinde e-kitabını yayınlamak ister ama nasıl? İşte bu rehber sorunuzun cevabını içermektedir...

Alia Rior
95

  Play store üzerinde hazırladığınız e-kitaplarınızı sunmaya ne derseniz?

Üstelik sadece yazıp, paylaşarak...

Hatta dilerseniz kazanç sağlamanız bile mümkün...

Rehberin içeriğinde sizin için gerekli bilgiler görsel anlatım desteklemesi ile sunulmuştur.

Hemen sizde indirin ve nasıl olacağını öğrenin...

Read more
Collapse

About the author

   Dijital Pazarlama ve Strateji hizmetleri ve eğitim çalışmalarımın yanında AliaRior.com sitem üzerinden Wordpress, SEO, Blog kazançları gibi konularda faydalı makaleler paylaşıyorum.

Dilerseniz AliaRior.com sitem üzerinden ürünlerin, hizmetlerim ve referanslarım hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Read more
Collapse
4.3
95 total
Loading...

Additional Information

Publisher
Alia Rior
Read more
Collapse
Published on
Nov 8, 2017
Read more
Collapse
Pages
16
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Best For
Read more
Collapse
Language
Turkish
Read more
Collapse
Genres
Computers / Electronic Publishing
Language Arts & Disciplines / Publishing
Read more
Collapse
Content Protection
This content is DRM protected.
Read more
Collapse

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
Hepimiz ilham perimizin yanımızda olduğu o nadir zamanlarda çok yaratıcı olabiliyoruz. Ama bu nazlı peri bizi istemediğinde ya da bizi terk ettiğinde işler hiç yolunda gitmeyebiliyor. İçimizdeki hikâyeyi bir türlü kâğıda dökemeyişimiz, yazmaya bir türlü başlayamayışımız, başladığımız kitabı bitiremeyişimiz, yazdıklarımızın bizi ya da başkalarını tatmin etmiyor oluşu hep bu perinin acımasızlıklarından kaynaklanıyor. Ama bu böyle olmak zorunda değil. Gerekli çalışmaları yapıp kendimizi yetkin becerilerle donattığımız zaman artık biz ilham perisinin değil, o bizim peşimizden koşacak. Çünkü aslında bütün ilham perileri tam donanımlı bir yazarın kaleminde ışıldamak ister. Şimdi ilham perimizin başını döndürme zamanı... 

Üç katmandan oluşan bu kurs yazarların yaratıcı üretim süreçlerinde, hiçbir zaman yarı yolda kalmamaları için gerekli becerileri ve bakış açısını kazandırmak üzere tasarlanmaya başlanan eğitim serisinin ilk parçasıdır. Kendi deneyimlerim ve keşiflerimin yanı sıra; başka yazarlar ve kitaplardan; ayrıca psikoloji, sosyoloji, oyunculuk, sinema, tiyatro gibi alanlardan, yaratıcı yazma sürecine uyarladığım ve yıllardır kullandığım yöntemleri de içermektedir.

Kursu takip edenlerin eksiklerine ve ihtiyaçlarına göre programın şekillendirilmesine devam edilecektir. Bu kurs farklı deneyimlere açık olan, çalışkan öğrenciler içindir. Konuların kavranması için yapılması gereken çok sayıda alıştırma içermektedir.

(Udemy’deki Yaratıcı Yazarlık Eğitimi: İçindeki Yazarı Ortaya Çıkar başlıklı kursun diktesidir. Uygulamalı video dersler, alıştırmalar ve etkileşimli bir kurs deneyimi için: https://www.udemy.com/yaraticiyazarlikegitimi adresini ziyaret edin veya Udemy mobil uygulaması üzerinden kursa erişin.) 

©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.