SIFIRDAN MATEMATİK-video çözüm destekli: Dijital kitap bilgisayarda-telefonda-tablette her zaman yanınızda. Sıfırdan Adım Adım Matematik Öğrenmek Ve Matematiğini Geliştirmek İsteyenler İçin

BORA ARSLANTÜRK
238
Free sample

Tüm video eğitimlerimize indirimli ulaşın (sıfırdan matematik eğitimi dahil)

http://bit.ly/2WbGqWV

Çözümlere alttaki linkten ulaşın (anlatım ve sorular maskelenmiştir, kitabı satın almanız gerekir, sadece çözümlere aynı sayfa numarası ile ulaşabilirsiniz)

http://bit.ly/2vYPteR

Dijital kitabın kullanımı için video; ( linki komple kopyalayıp tarayıcı adres çubuğuna yapıştırın)

http://bit.ly/2Q2SunM

iletişim için boramat1@gmail.com 

BASILI KİTAP ve VİDEO EĞİTİM ALMAK İSTERSENİZ

Kitabın her sayfasının video anlatımlarını içeren video eğitimi ile beraber almak isterseniz kitabı bitirmeniz ve matematik sorununu çözmeniz çok kolaylaşır.

http://bit.ly/2VoVtb5

Kitabın çözümleri 

http://bit.ly/2vYPteR

Google Play ile dijital kitap satın alıp yanlışlıkla kitaplığından silenler lütfen linkteki videoyu izleyiniz 

http://bit.ly/2WIDHkL


Kitabın tanıtımı;

Hissettiğimiz, bildiğimiz, yaşadığımız her şeyde matematik vardır. Matematik bilmek, sadece bir yığın bilgi edinmek, genel kültür arttırmak anlamına gelmez, yaşamın temel yapısını bilmeye açılan bir pencereye sahip olmak demektir.

Bu kitap, matematiği öğrenmek isteyen kişilerin başlangıç noktası olmak için yazıldı. Burada “istemek” kelimesi çok önemli. İstemezseniz başarılı olmanız mümkün değildir ama gerçekten matematiği öğrenmek isterseniz, bu öğrenme yolculuğunda işinizi kolaylaştıracak en güzel rehberlerden biri bu kitap olacaktır.

İlk bölüm sadece okuma yazma bilenler içindir, çoğu okuyucu ilk bölümü atlayabilir ama ilkokula bile gitme şansı bulamamışlar için de derman olmaya adaydır bu kitap.

Ortaokul-lise öğrencileri; kpss, ygs vs gibi sınavlara hazırlananlar; açık lise, açık ortaokul , akşam lisesi gibi dışardan okuyanlar, matematiği öğrenmek isteyip bunu bir türlü başaramayanlar kitabın hedefindeki kitlelerdir. 

Matematiği öğrenebilirsiniz. İstek, inanç ve çalışma ile....

Read more
Collapse

About the author

BORA ARSLANTÜRK 

Read more
Collapse
4.3
238 total
Loading...

Additional Information

Publisher
BORA ARSLANTÜRK
Read more
Collapse
Published on
Sep 7, 2014
Read more
Collapse
Pages
544
Read more
Collapse
ISBN
9786058897717
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Best For
Read more
Collapse
Language
Turkish
Read more
Collapse
Genres
Education / Teaching Methods & Materials / Mathematics
Read more
Collapse
Content Protection
This content is DRM protected.
Read more
Collapse

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
Çözümlere alttaki linkten ulaşın (anlatım ve sorular maskelenmiştir, dökümanı satın almanız gerekir, sadece çözümlere aynı sayfa numarası ile ulaşabilirsiniz)

http://www.ozeldersci.com/2016/02/yaynlarmzn-cozumleri.html

Tüm video eğitimlerimize indirimli ulaşın

http://www.ozeldersci.com/2018/01/udemy-kurslarmz-indirim-kuponlar.html

Fasikülün her sayfasının video anlatımlarını içeren video eğitimi vardır ve konular anlatılmakta, tüm sorular çözülmektedir. Video eğitim ile konuyu kavramanız çok kolaylaşır. 

Alttaki linkten video eğitime indirimli ulaşabilir, satın almadan örnek videoları izleyebilirsiniz. (linki komple kopyalayıp tarayıcı adres çubuğuna yapıştırın)

https://www.udemy.com/sifirdangeometri/?ccManual=&couponCode=GEO-20

Dijital kitabın kullanımı için linkteki videoyu izleyiniz. (linki komple kopyalayıp tarayıcı adres çubuğuna yapıştırın)

https://www.youtube.com/watch?v=js3l96MXM7U

Bu fasikül ile temel geometrik kavramlar ve doğruda açı konusu, özellikler , örnekler ve bol alıştırma ile kalıcı olarak öğretiliyor.

Her bir özellik ilgili basit örneklerle öğretilip, o özelliğe ait alıştırmalarla bu özellik öğrenimi kalıcı hale getiriliyor.

Tüm anlatımdan sonra "bir daha bakalım" bölümünde tüm özellikler tek sayfada, böylelikle alıştırma çözülürken özelliklere erişim son derece kolay.

Ayrıca yapamadığınız alıştırmaların çözümleri de ozeldersci.com sitesinde ücretsiz sunuluyor. Böylelikle çözemediğiniz alıştırmalar da sorun değil. 

45 sayfalık bu fasikülü bitirdiğinizde temel geometrik kavramları ve doğruda açı konusunu kalıcı ve iyi seviyede öğrenmiş olacaksınız.

Geri dönüş , öneri, şikayet için boramat@gmail.com dan benimle iletişime geçebilirsiniz.

Çalışırken takıldığınız yerlerden sormak istediklerinizi aşağıdaki gruba üye olarak sorabilirsiniz.

https://www.facebook.com/groups/238148846717537

©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.