Trénink je v hlavě: V té vaší, i v té zvířecí

Nakladatelství PLOT
1
Free sample

Známý etolog a trenér zvířat RNDr. František Šusta se ve své nové knize vrací k tématu Jak se zvířata učí. V publikaci najdete spoustu nových informací, které doplňují a rozvíjejí to, co bylo řečeno v jeho první úspěšné knize Trénink je rozhovor, ve kterém má i váš pes co říct. Konkrétně se ve své knize dotýká těchto témat: Různé druhy učení a na které z nich se můžeme kdy spolehnoutChování je jen malá část celku, který lze měnit na mnoha úrovníchZměnit zaběhnutou cestu znamená nabídnout jinouMnoho nových souvislostí kolem stresu při práciVnímání prostoru a jak s ním pracovat při tréninkuOtázka "rovnováhy v tréninku" a jak ji udržetDrobnosti v tréninku, které ale mohou při podcenění vyvolat zásadní změnyGrafy, tabulky, záznamy  – o tom, co všechno už dnes umíme spočítat a předvídat a otázka, zda jednou spočítáme opravdu všechno

  

Důležitou částí knihy jsou i příklady z praxe (či fantazie autora), na nichž si čtenáři mohou vyzkoušet roli trenéra, který má za úkol dané situace vyřešit. Aby se čtenáři naučili myslet jako trenér zvířat, je tato část koncipována tak, aby došli ke svému řešení samostatně. Své postupy pak mohou srovnat s tím, jak by na to šel sám autor.

Read more
5.0
1 total
Loading...

Additional Information

Publisher
Nakladatelství PLOT
Read more
Published on
Aug 24, 2016
Read more
Pages
244
Read more
ISBN
9788074282928
Read more
Language
Czech
Read more
Genres
Pets / Dogs / Training
Read more
Content Protection
This content is DRM protected.
Read more
Read Aloud
Available on Android devices
Read more

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.