Hekate'deki Sır

· Gökçe Mehmet AY
3.9
8 reviews
Ebook
167
Pages

About this ebook

Galaksi Meclisi'nin özel birliği Uzay Akıncılarının bir bölüğü basit bir görev için Timsahların gezegeni Hekate'ye ulaşmıştır. Diplomatları koruma ve Timsahlarla dostuluk kurma görevi yeni mezun Halil Teğmen'in ilk görevidir. İşler İmparatorluk askerlerinin ani saldırısıyla bir anda karışır. Halil Teğmen Hekate ve Timsahların geçmişindeki sırrı çözemezse tüm galaksiyi büyük bir tehlike beklemektedir.

Ratings and reviews

3.9
8 reviews
Lokman Tosun
April 1, 2022
yieok8op0i ieo snjj d mf fnc r i e 1mail OHIO. 8 6 WERE
Did you find this helpful?

About the author

 Gökçe Mehmet AY, bilim ve bilimkurgu ile ilgilenen doktoralı bir makine mühendisidir. Zifir, Gölge ve Hayalet edergide ve Lagari fanzinde öyküleri yayınlanmıştır. 2018 TBD Bilimkurgu Öykü Yarışmasında Mansiyon ödülü vardır. Halen bilimkurgu tefrika öykü podcasti yayınlamaktadır. Gökçe Mehmet AY, evli ve iki çocuk babasıdır. 

Rate this ebook

Tell us what you think.

Reading information

Smartphones and tablets
Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.
Laptops and computers
You can listen to audiobooks purchased on Google Play using your computer's web browser.
eReaders and other devices
To read on e-ink devices like Kobo eReaders, you'll need to download a file and transfer it to your device. Follow the detailed Help Center instructions to transfer the files to supported eReaders.