Nový Zéland 2: Práce, cestování, tramping - Cesta druhá

· Nakladatelství Netopejr
5.0
1 review
Ebook
224
Pages

About this ebook

Ve druhé cestě Vás příběhy, fotografie a mapy opět zavedou na Nový Zéland. Znovu navštívíte některé Vám již známé tracky a města, ale především poznáte další národní a lesní parky. Práci a Working Holiday Scheme věnuje autor několik kapitol, tak aby odpověděl na nejčastější dotazy a čtenář si udělal představu o tom, jak se uplatnit na novozélandském trhu práce.Práci a Working Holiday Scheme věnuje autor několik kapitol, tak aby odpověděl na nejčastější dotazy a čtenář si udělal představu o tom, jak se uplatnit na novozélandském trhu práce. (práce, cestování, tramping)

Ratings and reviews

5.0
1 review

About the author

Od mala se věnuje outdoorovým aktivitám - pobytu a přežití v přírodě. Cestovani zaznamenava obrazem i slovem. Zalozil outdoorovou znacku Sheephappens. www.sheephappens.cz

Rate this book

Tell us what you think.

Reading information

Smartphones and tablets
Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.
Laptops and computers
You can listen to audiobooks purchased on Google Play using your computer's web browser.
eReaders and other devices
To read on e-ink devices like Kobo eReaders, you'll need to download a file and transfer it to your device. Follow the detailed Help Center instructions to transfer the files to supported eReaders.