Ex Post: Sbírka povídek

Miroslava Dvořáková
139

 

Sbírka povídek:

Ex Post:

·         Co všechno by se v dnešním světě nabídky a poptávky mohlo stát, kdyby se dali dohromady dva bratři, jeden geniální vynálezce, druhý geniální byznysmen. V roce 2013 se povídka umístila na sedmém místě (z padesáti anonymně hodnocených) v kategorii "krátká povídka" v soutěži o Cenu Karla Čapka.

Povídka byla publikována ve sborníku KOČAS 2014, který každoročně při příležitosti Ceny Karla Čapka sestavuje z povídek, dle svého vlastního výběru Jiřina Vorlová.

 

Aiolova harfa:

·         Povídka, ke které mě motivovala špatně upevněná drnčící dálniční svodidla

 

Zímří:

·         Strašidelná povídka publikovaná ve sbírce Kočas 2013, sestavené Jiřinou Vorlovou

 

Úhel pohledu:

·         Povídka, ke které mě motivovaly články v tisku o klamavých reklamách na výrobky fungující na bázi "tachyonové energie".

V roce 2011 získala povídka 17 místo (z 49) v kategorii "krátká povídka" - nic moc umístění:)) - zřejmě je hodně komplikovaná.

Titul je skutečně zdarma, to že požaduje zadání platební metody, je vlastností Google play, kterou bohužel nemůžeme ovlivnit. V případě, že to považujete za riskantní, je možné titul přečíst na Google books.

Read more
Collapse

About the author

 Miroslava Dvořáková je česká spisovatelka, žije a píše na Moravě. Za posledních deset let vydala deset samostatných knih a nesčetně povídek v antologiích. Sama o svém psaní říká, že tím nesleduje nic velkého. Jejím cílem je nabídnout čtenářům únik od každodenních starostí. Zábavu, napětí a hru při odkrývání záhad, konejšivé spočinutí po boku těžce vybojované lásky, motivující hořkost z prohry, nebo euforii z vítězství. Její postavy mohou cestovat na dračím hřbetě nebo skákat z jednoho vesmíru na druhý prostorovými branami, přesto jsou podobně chybující a pochybující jako každý z nás.   

Další info najdete na: www.miroslava-dvorakova.cz

Read more
Collapse
3.9
139 total
Loading...

Additional Information

Publisher
Miroslava Dvořáková
Read more
Collapse
Published on
Sep 21, 2014
Read more
Collapse
Pages
24
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Language
Czech
Read more
Collapse
Genres
Fiction / Erotica / Science Fiction, Fantasy & Horror
Fiction / Horror
Fiction / Romance / Fantasy
Fiction / Romance / Science Fiction
Fiction / Science Fiction / General
Read more
Collapse
Content Protection
This content is DRM free.
Read more
Collapse
Read Aloud
Available on Android devices
Read more
Collapse

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.