Vykladač 2: Střípky sváru

Miroslava Dvořáková
11

Někdejší vykladač akezonského krále se po dramatické rituální popravě na hranici ocitá za oponou. Jako princ Trajanis z Grenedonu je vržen mezi sahíjiny - do prostředí, které předtím znal jen z náboženských knih. S úžasem zjišťuje, jak se realita světů Senedina náhrdelníku od teorie liší. Rád by se pustil do pátrání po příčinách zkázy Grenedonu, ale nejdříve musí vymyslet, jak sahíjiny přesvědčit, že dvě stě let poroby krenevů už stačilo. Dělá, co může. Plánuje, intrikuje, konspiruje. Valíruje mezi dvěma charismatickými ženami. Získává přátele mezi cizinci. Osvobozuje vyšinutou věštkyni a vymýšlí pro ni básničky o vránách v trní. Jeho aktivity neujdou pozornosti agentům Aliance. Vyjde najevo, že Trajanisovy plány na osvobození krenevů jsou v kolizi se zájmy Aliance. Trajanis uzavírá problematickou dohodu, podle které má pouhých jedenadvacet dní, aby životaschopnost svých návrhů dokázal. Nemusí se obávat o život, nýbrž o svobodu, což – jak už dobře ví, je mnohem horší. Trajanisův čas se krátí…

V závěru knihy se nachází rejstřík jmen, názvů a pojmů.

Read more

Reviews

4.6
11 total
Loading...

Additional Information

Publisher
Miroslava Dvořáková
Read more
Published on
May 29, 2016
Read more
Pages
206
Read more
Features
Read more
Language
Czech
Read more
Genres
Fiction / Erotica / Science Fiction, Fantasy & Horror
Fiction / Fantasy / Epic
Fiction / Fantasy / General
Fiction / Fantasy / Paranormal
Fiction / Fantasy / Romantic
Fiction / Romance / Erotica
Fiction / Romance / Fantasy
Fiction / Romance / Science Fiction
Read more
Content Protection
This content is DRM protected.
Read more
Read Aloud
Available on Android devices
Read more

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
©2017 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.