Seks I Kuchnia

Babelcube Inc.
5
Free sample

Trzy opowiadania, na podstawie spektakli o tych samych tytułach, opowiadające zupełnie różne historie, trzy wydarzenia pod podwójną lupą: seksu i żołądka. Miłość do gotowania albo miłość poszukiwana przy pomocy gotowania.
"Welon Panny Młodej i elementarz" jest historią Marii Celeste, młodej dziewczyny pochodzącej z wiejskiej i prowincjonalnej Sycylii, dążącej do szczęśliwego małżeństwa, podobnie jak jej wielu rówieśniczek, z jednym jednak wyjątkiem: Maria Celeste marzy, aby nauczyć się czytać. Doprowadzi ją to do skomplilowanego małżeństwa, w którym będzie musiała zapłacić wysoką cenę, by móc zrealizować swoje marzenie. "Ja mogę" jest historią pary podczas jej pierwszego spotkania, gdzie gra w uwodzenie i ta w kulinarne poszukiwania w sposób nieukniony splatają się ze sobą, tworząc dziwaczne manie i wyszukane nieporozumienia. "Czerń jak ból" opowiada historię Gotfryda, adwokata na tyle mało kochającego swoją pracę, na ile wielbiciel kulinarii i prozy epickiej. Mieszając kulinarne przedsięwzięcia z tymi bohaterskimi ze swoich literackich mitów, Gotfryd opowiada w pierwszej osobie swoją miłosną historię - głęboką, bolesną i pasjonującą - wraz z nieoczekiwanym zakończeniem.
Read more
Collapse

About the author

W grudniu 2010 r. powstaje w Rzymie wydawnictwo Edizioni Haiku jako wydawca Web Press. Jego celem jest publikowanie i rozpowszechnianie we Włoszech technologii eBook'a poprzez dzieła narracyjne do tej pory nie wydane. Struktura portalu jako Social Network i sekcje Web Magazine na stronie internetowej należą do środków, poprzez które wydawnictwo Edizioni Haiku zdecydowało się na wyeliminowanie dystansu, jaki dzielił wydawcę, autora i czytelnika, tworząc wspólne miejsce dające możliwość współistnienia.

Read more
Collapse
1.6
5 total
5
4
3
2
1
Loading…

Additional Information

Publisher
Babelcube Inc.
Read more
Collapse
Seller
Google LLC
Read more
Collapse
Published on
Dec 15, 2014
Read more
Collapse
Pages
39
Read more
Collapse
ISBN
9781633398504
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Language
Polish
Read more
Collapse
Genres
Fiction / Romance / General
Fiction / Short Stories (single author)
Read more
Collapse
Content protection
This content is DRM free.
Read more
Collapse
Read aloud
Available on Android devices
Read more
Collapse
Eligible for Family Library

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
©2022 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google Play|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.