Seks I Kuchnia

· Babelcube Inc.
1.5
4 reviews
Ebook
39
Pages
Eligible

About this ebook

Trzy opowiadania, na podstawie spektakli o tych samych tytułach, opowiadające zupełnie różne historie, trzy wydarzenia pod podwójną lupą: seksu i żołądka. Miłość do gotowania albo miłość poszukiwana przy pomocy gotowania.
"Welon Panny Młodej i elementarz" jest historią Marii Celeste, młodej dziewczyny pochodzącej z wiejskiej i prowincjonalnej Sycylii, dążącej do szczęśliwego małżeństwa, podobnie jak jej wielu rówieśniczek, z jednym jednak wyjątkiem: Maria Celeste marzy, aby nauczyć się czytać. Doprowadzi ją to do skomplilowanego małżeństwa, w którym będzie musiała zapłacić wysoką cenę, by móc zrealizować swoje marzenie. "Ja mogę" jest historią pary podczas jej pierwszego spotkania, gdzie gra w uwodzenie i ta w kulinarne poszukiwania w sposób nieukniony splatają się ze sobą, tworząc dziwaczne manie i wyszukane nieporozumienia. "Czerń jak ból" opowiada historię Gotfryda, adwokata na tyle mało kochającego swoją pracę, na ile wielbiciel kulinarii i prozy epickiej. Mieszając kulinarne przedsięwzięcia z tymi bohaterskimi ze swoich literackich mitów, Gotfryd opowiada w pierwszej osobie swoją miłosną historię - głęboką, bolesną i pasjonującą - wraz z nieoczekiwanym zakończeniem.

Ratings and reviews

1.5
4 reviews

About the author

W grudniu 2010 r. powstaje w Rzymie wydawnictwo Edizioni Haiku jako wydawca Web Press. Jego celem jest publikowanie i rozpowszechnianie we Włoszech technologii eBook'a poprzez dzieła narracyjne do tej pory nie wydane. Struktura portalu jako Social Network i sekcje Web Magazine na stronie internetowej należą do środków, poprzez które wydawnictwo Edizioni Haiku zdecydowało się na wyeliminowanie dystansu, jaki dzielił wydawcę, autora i czytelnika, tworząc wspólne miejsce dające możliwość współistnienia.

Rate this ebook

Tell us what you think.

Reading information

Smartphones and tablets
Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.
Laptops and computers
You can listen to audiobooks purchased on Google Play using your computer's web browser.
eReaders and other devices
To read on e-ink devices like Kobo eReaders, you'll need to download a file and transfer it to your device. Follow the detailed Help Center instructions to transfer the files to supported eReaders.