Niderlandzki w praktyce Krok 2 Gramatyka czasu teraźniejszego i przyszłego

· Zetnets
Ebook
84
Pages
Eligible

About this ebook

Niderlandzki w praktyce Krok 2 Gramatyka czasu teraźniejszego i przyszłego autora Michał Kiliana to 84 stron, gdzie znajdziesz wszystkie tematy do nauki gramatyki języka niderlandzkiego czasu teraźniejszego i przyszłego. Książka została napisana w języku niderlandzkim i polskim i podzielona na trzynaście lekcji. Na każdej lekcji uczysz się krok po kroku jak od podstaw budować zdania w języku niderlandzkim. Poznasz czasowniki i ich odmianę jak i również jak budować zdania za pomocą gramatycznych schematów. Gramatyczne schematy zostały stworzone do szybkiej i skutecznej nauki języka niderlandzkiego przez ich autora Michała Kiliana. Poznasz czasowniki czasu teraźniejszego i przyszłego. Dowiesz się jak budować zdania w czasie teraźniejszym z jednym czasownikiem, dwoma czasownikami, czasownikami rozdzielnie złożonymi i jak łączyć dwa lub więcej zdań. Poznasz również jak tworzyć czas przyszły w języku niderlandzkim i jak budować zdania. Cała nauka oparta jest na przykładach i na wiedzy praktycznej. Do każdej lekcji został stworzony kurs online, gdzie możesz uczyć się w domu sam na podstawie przygotowanych materiałów. Kursy dostępne są na Kanale YouTube. Naturalnie po uzyskaniu określonego poziomu możesz uzyskać certyfikat nauki języka niderlandzkiego na poziomie A2-B1. Odpowiedzi do ćwiczeń znajdują się na stronie internetowej Niderlandzki w praktyce.

Kolejnym etapem nauki jest książka Krok 3 Niderlandzki w praktyce gramatyka czasu przeszłego, gdzie nauczysz się gramatyki języka niderlandzkiego w czasie przeszłym. 

About the author

Nazywam się Michał Kilian. Jestem autorem serii książek Niderlandzki w praktyce, które zostały opublikowane w 2016 roku. Stworzyłem metodę nauki języka niderlandzkiego opartej na schematach gramatycznych. Ta metoda nauki pozwala na szybką i skuteczną naukę języka niderlandzkiego i każdy może na jej podstawie nauczyć się tego języka. Na podstawie książek i kursów wideo nauczysz się tego języka samodzielnie jeśli tylko poświęcisz czas na naukę. Na kursach wideo tłumaczę wszystkie zagadnienia w języku polskim i niderlandzkim i uczę wymowy języka niderlandzkiego. Książki niderlandzki w praktyce powstały na podstawie pierwszej mojej książki „Nederlands in praktijk”, która zawierała najważniejsze elementy nauki języka niderlandzkiego od poziomu A1 do poziomu B2. Książka „Nederlands in praktijk” powstała w 2012 roku. Dlaczego należy skorzystać z mojej metody nauki? Bo działa i jestem jej najlepszym przykładem.

Rate this ebook

Tell us what you think.

Reading information

Smartphones and tablets
Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.
Laptops and computers
You can listen to audiobooks purchased on Google Play using your computer's web browser.
eReaders and other devices
To read on e-ink devices like Kobo eReaders, you'll need to download a file and transfer it to your device. Follow the detailed Help Center instructions to transfer the files to supported eReaders.