Rüya: Koruyucular Serisi 1.Kitap

Ö.Burcu Öztürk
7
Free sample


Genç bir kız, üniversite sınavlarına hazırlanmanın verdiği stresten kurtulabilmek için ailesiyle tatile çıkar. Tatil için gittikleri küçük kasaba genç kızın karabasanlarıyla korkularıyla yüzleşeceği, kendi gerçeğini ve özgür iradesini bulacağı bir yerdir. 

Belki herşey bir rüyadan ibarettir. Belki de çocukluğundan beri aile içinde söylenen “melekler korudu da...” cümlesinin gerçek anlamını anlayacaktır. 

Ve bu küçük kasaba genç kıza rüyalarının ve hayatın anlamını çözeceği bir anahtar olacaktır.

Read more
Collapse

About the author


Haliç Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra belgesel - çizgi film senaristliği ve yapımcılığı ile yaratıcılığın ve hayal gücünün sınırsız dünyasına adım atan Ö.Burcu, aynı zamanda 2013 yılından bu yana birçok web sayfasında makale yazarlığı, blog yazarlığı yapmaktadır.

 

2013 yılında kültürler arası iletişimin önemi üzerine yoğunlaşmış, 2015 yılının başında Japonya – Türkiye arasında kurulacak bir kültür köprüsüne katkıda bulunmak amacıyla gönüllülerin başlattığı Hanabi Dergisinde 3 yıl gönüllü yazarlık yapmıştır.

 

Yıldız Gibi Parlamak ve Çikolata Tadında Cinayet isimli kitapları İngilizce ve Türkçe dijital olarak yayınlanmıştır.

 

Başta gençler olmak üzere farklı yaş gruplarındaki insanların yüzlerinde tebessüm bırakacak, meraklarını cezbederek kültürler arası ilişkileri güçlendirecek projeler üzerinde çalışmaya devam etmektedir.

 

Read more
Collapse
4.7
7 total
Loading…

Additional Information

Publisher
Ö.Burcu Öztürk
Read more
Collapse
Published on
May 14, 2018
Read more
Collapse
Pages
51
Read more
Collapse
ISBN
9786056749308
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Language
Turkish
Read more
Collapse
Genres
Fiction / Fantasy / General
Fiction / Fantasy / Paranormal
Young Adult Fiction / Fantasy / General
Read more
Collapse
Content protection
This content is DRM protected.
Read more
Collapse
Read aloud
Available on Android devices
Read more
Collapse

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.