Öğretmen ve Öğretmen Adayları için Cinsel Sağlık Bilgileri Eğitimi

· ABA ORGANİZASYON EĞİTİM DANIŞMANLIK YAYINCILIK VE PAZARLAMA A.Ş.
4.5
8 reviews
Ebook
352
Pages

About this ebook

Cinsel sağlık ve esenliğe kavuşmak için ilk adım gençlerin, çocukluktan yetişkinliğe geçişteki fiziksel, ruhsal ve toplumsal olgunlaşma sürecinde olumlu bir cinsel tutum kazanmaları, cinsel sorumluluk bilinci edinmeleri ve cinsel yaşama sağlıklı adımlarla başlamalarıdır. Bu ancak nitelikli bir cinsel eğitimle sağlanır. Cinsel Sağlık Bilgileri Eğitimi kitabımızı sağlıklı bir toplum için emek veren eğitmenlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Editör: Ayşen Bulut

Yayına Hazırlık: Hacer Nalbant, Muhtar Çokar

Grafik Tasarım: Okay Kılınçarslan

©2021 Yazarlar: Arzu Akalın, Ayşen Bulut, Hafize Gönenli Çokar, Muhtar Çokar, Ayşe Işık Gürşimşek, Hülya Hamurcu, Çağrı Kalaça, Türkan Kutluay Merdol, Hacer Nalbant, Aynur Oksal, Nuriye Ortaylı, Berrin Eylen Özyurt

©2021 Aba Organizasyon Eğitim Danışmanlık Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.’ye aittir. Tüm hakları saklıdır. Kâr amaçlı olmamak koşuluyla ve kaynak belirtilerek alıntı yapılabilir, bir bölümünün veya tamamının çoğaltılması için izin alınması gereklidir.

Sertifika No: 45744

ISBN: 978-605-06802-2-5

Ratings and reviews

4.5
8 reviews

Rate this book

Tell us what you think.

Reading information

Smartphones and tablets
Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.
Laptops and computers
You can listen to audiobooks purchased on Google Play using your computer's web browser.
eReaders and other devices
To read on e-ink devices like Kobo eReaders, you'll need to download a file and transfer it to your device. Follow the detailed Help Center instructions to transfer the files to supported eReaders.