ReactJS ile Uygulama Geliştirmek

· Burak Tokak
3.0
3 reviews
Ebook
130
Pages

About this ebook

React veya eski standart kullanım ismi ile ReactJS, model-view-controller yaklaşımı ile geliştirilen bir projenin View (projenin arayüz oluşumu) ile görevli olan bir JavaScript kütüphanesidir.


React, tasarım felsefesi olarak component yapıları üzerine inşa edilmiş bir JS kütüphanesidir. Burada component terimini açmamız gerekirse, arayüzde en basit anlamda işlevi bulunan herhangi bir yapıtaşı olduğu söylenebilir.

Ratings and reviews

3.0
3 reviews

About the author

Web geliştirme ve mobil uygulama geliştirme üzerine kendini geliştirmiş olan Burak; ürün performansı, kullanıcı deneyimi gibi konularda da tutkulu. Şuanda özel olarak kendi tanımladığı projelerde bağımsız olarak geliştirici pozisyonunda görev almakta. Front-end geliştirme ile alakadar 3 farklı kitap yayınlamıştır. Burak, 1995 doğumlu, Ankara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunudur.

Rate this book

Tell us what you think.

Reading information

Smartphones and tablets
Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.
Laptops and computers
You can listen to audiobooks purchased on Google Play using your computer's web browser.
eReaders and other devices
To read on e-ink devices like Kobo eReaders, you'll need to download a file and transfer it to your device. Follow the detailed Help Center instructions to transfer the files to supported eReaders.