Kobieca MOC: Życie, które Pokochasz

· Coaching Institute
Ebook
216
Pages
Eligible

About this ebook

Jak mieć życie, które pokochasz. Aktywuj 10 Mocy w Tobie

Do Kobiet z Pasją, które chcą uwolnić swoją Kobiecą Moc i sięgnąć po życie, które pokochasz. To, co dzieje się na naszej planecie i jaki ma to wpływ bezpośrednio na Ciebie. Zmiany te zwiastują wejście w nowy etap świadomości i triumf żeńskiej energii. Otwarcie wspaniałych możliwości dla KOBIET. ZMIANY są nieuniknione.

Decyzje, jakie teraz podejmiesz w różnych dziedzinach życia, będą miały odzwierciedlenie w kolejnych latach ... to czas ważnych decyzji.

A spokój umysłu, fizyczny pokój na ziemi, bezwarunkowa miłość, harmonia w relacji z pieniędzmi to motywy przewodnie tych zmian.

Zmierzamy w kierunku współpracy i zrozumienia a także harmonii żeńskiego i męskiego aspektu (zarówno u kobiet, jak i mężczyzn.

Męski sposób zdobywania, działania i osiągania celów poprzez rywalizację przestał działać tak skutecznie jak do tej pory. Żeńska energia uległa przebudzeniu – rodzi się teraz, a wraz z nią pojawiają się nieskończone możliwości dla kobiet. Coraz więcej kobiet staje się liderkami, sięga i sięgnie po własny biznes z pasją lub po znaczące role w życiu zawodowym jak i społecznym.

To idealny czas, by mogły pracować tak, jak chcą, mieć czas dla rodziny i bliskich, być w harmonii, pełniąc różne role, i honorować swoją nieskończoną kreatywność, podążać za pasjami, przy tym pracując, jak chcą, czy to w wielkim biznesie, czy z domu – jak zechcą, kiedy zechcą.

To niepowtarzalny moment w historii ludzkości i naszej planety.

To moment, którego nie możesz przegapić.

Żeńska energia niesie potrzebę wolności, budowania znakomitych relacji i radosnej materializacji kobiecych pragnień, opartej na zaufaniu – zasilanej energią o wysokich wibracjach. To czas globalnej i indywidualnej transformacji dla wszystkich, przygotowań na nowy etap w dziejach ludzkości – rodzi się nowy świat, a tym samym kończy się świat, jaki do tej pory znały kobiety – stereotypy pani domu i męża zarabiającego na rodzinę... Gdzie panowały ego, dominacja mężczyzn i typowo męski sposób zarządzania.

To dla niektórych ludzi prawdziwy koniec świata i początek nowego porządku, w którym kobiety odegrają znaczącą rolę – dlatego wielu mężczyzn teraz przechodzi trudny okres – bo muszą w sobie odkryć i aktywować żeński pierwiastek – stąd wielkie wyzwania dla mężczyzn w korporacjach, biznesie i relacjach (wiele relacji i związków się kończy, by zrobić miejsce na nowe). Stare modele działania i zdobywania, zwycięstw poprzez rywalizację przestały tak dobrze działać... to wszyscy obserwujemy. Czas na ZMIANY. Czas na autentyczną TRANSFORMACJĘ.

„Jedyną pewną rzeczą jest ZMIANA”.

Nadchodzi nowy model działania opartego o współpracę.

Dla wielu kobiet przebudzona energia jest wyzwaniem, by zintegrowały ją z męskim aspektem – odpowiedzialnym za działanie. To jest wręcz konieczne, by podjęły z odwagą działania, sięgnęły po swoje pasje, wykorzystując swą wewnętrzną moc, zaczęły je realizować.

Jak i dlaczego powstała Kobieca Moc

Misją Agnieszki Przybysz jest pomaganie kobietom i Tobie w odzyskaniu mocy, byś żyła w obfitości i miała życie, które pokochasz.

W czerwcu 2012 r. zapoczątkowała idee kobiecej mocy fenomenalnymi efektami kobiet, oto niektóre przykłady: i tak jest rok w rok.

   „Umorzone zobowiązanie plus otrzymałam ekstra pieniądze 2900 zł”. Ania z Krakowa

 „Mam idealną pracę z pasją i 70 % wzrost dochodów, by stać mnie było na wygodne życie”. Anna z Niemiec

 „Nowe firmy do współpracy zgłosiły się same do mnie plus stały dopływ klientów”. Agnieszka z Lublina – własny biznes

 „ Poczułam się naprawę dobrze ze sobą. Nie szukałam partnera. Spotkałam bratnią duszę”. Monika z Warszawy

„Pozwoliłam sobie na przyjmowanie prezentów – wspaniałe wakacje za granicą, kosztowną biżuterię z diamentami plus spotkanie wzajemnej miłości

– bratniej duszy”. Agnieszka z Krakowa

 „Mam większą pewność siebie i lepiej radzę sobie z wyzwaniami zdrowotnymi”. Sylwia z okolic Poznania

 „Otrzymuję komplementy od klientów za profesjonalizm i odnotowuję wzrost dochodów/zarobków, w ciągu miesiąca, stale utrzymujący się i wzrastający”. Aga z Gdańska plus spotkanie bratniej duszy

 „Czuję się unikalnym specjalistą, do którego spływają projekty, które tylko ja mogę tak dobrze wykonać plus stały wzrost w ciągu 2 lat zarobków 30 %”. Grażynka z Gdańska

 „Manifestacja obfitości w rodzinie, w której obie córki korzystały z naszych programów, jedna zyskała wspaniałą prestiżową pracę, która sama do niej przyszła, a druga ma wspaniałego partnera i realizuje się w sztuce, jest solistką w teatrze”. Maria z Inowrocławia (przy okazji mąż korzysta, własne firmy)

 „Czuję się pięknie w swojej kobiecości, zauważyłam zdecydowanie większe starania męża: romantyczne kolacje, zaproszenia do restauracji... zachęty męża. który nakłaniał bym stale robiła te programy”. Kasia SU, prawnik


Kobieca MOC pokaże ci jak aktywować 10 kobiecych mocy, by sięgnąć po Twoje pragnienia:

·        Jak oczyścić emocje, które blokują Cię przed spełnieniem Twoich najskrytszych pragnień.

·        Czym jest energia miejsc i dlaczego ma wpływ na Twoje życie.

·        Jak słuchać intuicji w podejmowaniu trafnych decyzji i nie wpadać w pułapki logicznego myślenia, a także, jak odróżnić jej głos od logiki.

·        Jak zbudować zdrowe poczucie własnej wartości

·        Jak pielęgnować kobiecość i nie godzić się na kompromisy, które pozbawiają Cię mocy i chęci do życia, a nawet radości życia?

·        Jak pokierować niesforne nastolatki i ich poznawanie kobiecości.

·        Jak realizować swoje pasje, bez wglądu na trudności, i stać się inspiracją dla innych kobiet.

·        Co mówi o swoich pasjach i lekcjach życiowych autorka bestsellerów Katarzyna Grochola.

          – być królową, myjąc kible

          – czym jest prawdziwy sukces

·        Jak tworzyć rzeczywistość tak, jak tego pragniesz, czyli porzuć logiczne techniki stawiania celów, które już nie działają.

·        Jak zostałam kochanką.

·        Jak pielęgnować unikatowość biznesu i wznieść się ponad działania konkurencji.

·        Jak otworzyć się na obfitość dostatku, w tym także pieniędzy...

·        Jak prosić o to, czego chcesz, i otrzymywać to z większą łatwością.

·        Jak podnieść Twój poziom świadomości, by życie Cię rozpieszczało, zamiast rzucać od brzegu do brzegu, jak statek podczas sztormu.

·        Co mówi o swoich lekcjach życiowych i związkach autorka bestsellerów Małgorzata Kalicińska.

          – jak się dobrze rozwieść

          – seks po pięćdziesiątce

·        Co mówią kobiety o Kobiecej Mocy

 

Kobieca moc znalazła wiele naśladowczyń, nadszedł czas by sięgnąć do źródła, po oryginał, który stał się inspiracją dla wielu innych kobiet. Dziś weź w swoje dłonie kobiecą moc, by odzyskać moc albo ją aktywować jeszcze mocniej.

To wszystko jest w zasięgu Twojej ręki teraz.

Intencją autorki jest podnoszenie świadomości obfitości wśród kobiet.


Poręczny format i jasny układ poszczególnych artykułów sprawia, że łatwo z niego skorzystasz w każdej chwili, gdy tego zechcesz. I z chęcią podzielisz się z koleżanką, bo mocne kobiety nie są pozbawione pięknej kobiecości.

więcej https://agnieszkaprzybysz.com

About the author

Pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość IV edycje – coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją = COACHING z Pasją, Miłość & Pieniądze, Kobieca MOC, MIŁOŚĆ Toksyczna, zniewolona, szczęśliwa, wolna. Pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą.

Realizuje Misję rozwoju świadomości MIŁOŚCI i OBFITOŚCI. Łączy Cudowną Energię & Duchowość, Autentyczność & Efekty. Od 2000r. pomagam przedsiębiorczym kobietom z pasją przejść od stagnacji do wspaniałych RELACJI, związku z Bratnią Duszą, kariery & biznesu z pasją, zarabiać świetne pieniądze – odnosić sukcesy, być doceniane, kochane i bogate. Mieć życie, które Pokochasz poprzez kursy, warsztaty online, indywidualnie. Stworzyła 62 wspaniałe programy online i ponad 300 unikalnych narzędzi.

Praktyk biznesu, z sukcesami w sprzedaży i marketingu. Przeszła drogę rozwoju od konsultanta do zarządzania sprzedażą znanych marek. Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom. Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute. Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi,które pomagają skutecznie uczestnikom w ponad 11 krajach Europy. O czym świadczą liczne opinie uczestników programów m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Biznes z Pasją, MiP system online, Kurs na Pozytyw, Puzzle Relacji, Akademia Kobieca MOC.

Widziana i słyszana w wielu mediach, m.in: TVP, TVN, Onet.Tv, Pytanie na Śniadanie, Radio Kolor, Wprost, Sens, Radio Zet, Forbes, Charaktery, Elle, Polskie Radio, Rock Radio, RDC, Radio PLUS, RMF. Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą. więcej tu: https://agnieszkaprzybysz.com

Rate this ebook

Tell us what you think.

Reading information

Smartphones and tablets
Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.
Laptops and computers
You can listen to audiobooks purchased on Google Play using your computer's web browser.
eReaders and other devices
To read on e-ink devices like Kobo eReaders, you'll need to download a file and transfer it to your device. Follow the detailed Help Center instructions to transfer the files to supported eReaders.