Sosyal Medyayı Anlamak ve Yönetmek

18

Tercihlerimiz farklılık gösterse de istisnasız her gün bir sosyal ağ üzerinden arkadaşlarımız ve takipçilerimizle etkileşimde bulunuyoruz. Kişisel veya kurumsal profiller oluşturarak kendimizi ifade ediyoruz ya da tanıtımlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Her sosyal platformun kendine özgü bir tarzı olduğunu ve bu tarz ile diğerlerinden farklılaştığını biliyoruz. Peki bu farklılıklara yaklaşım açımız nasıl olmalıdır? İşimiz ile entegrasyonunu doğru bir şekilde sağlamak için atılması gereken adımlar nelerdir?

Sosyal ağları kullanmamızın bir amacı varsa bu amaca ulaşmak için bir de stratejiye ihtiyacımız var demektir. Peki yeteneklerimizi göstermek veya markamızı pazarlamak için nasıl bir plana sahip olmalıyız?

"Sosyal Medyayı Anlamak ve Yönetmek" e-kitabı yeni başlayanlar için sosyal medya kavramıyla ilgili bilinmesi gereken konulara açıklık getiriyor.

Read more
Collapse

About the author

Zeynel A. Çift

Dijital pazarlama, e-ticaret ve kullanıcı deneyimi üzerine çalışmalar yürütmektedir. Google Play Kitaplar’da yayınlamak üzere e-kitaplar hazırlamaktadır ve sektörel bloglarda da yazarlık yapmaktadır. İlgi alanları: psikoloji, marka yönetimi, stratejik planlama ve kurumsal iletişimdir. Şu anda “Adbando Adworks” de “Kurucu Ortak” olarak çalışmalarına devam etmektedir. Yazarın web sitesi üzerinden sosyal ağlarına ulaşabilir, hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.
https://zeynelcift.com/
info@zeynelcift.com

Read more
Collapse
4.0
18 total
Loading...

Additional Information

Published on
Oct 12, 2016
Read more
Collapse
Pages
69
Read more
Collapse
ISBN
9786056690006
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Language
Turkish
Read more
Collapse
Genres
Business & Economics / E-Commerce / Internet Marketing
Business & Economics / Marketing / General
Computers / Web / Social Networking
Read more
Collapse
Content Protection
This content is DRM protected.
Read more
Collapse
Read Aloud
Available on Android devices
Read more
Collapse

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.