Świt Legend: Rycerze Starej Republiki

· Mariusz Walczak
4.1
28 reviews
Ebook
274
Pages
Eligible

About this ebook

Druga część cyklu dark fantasy "Qila Morte" opowiadająca tym razem historię legendarnego czarnego rycerza Świętego Zakonu Masek, Egeharda Asury i jego udziale w Wojnie o Północ.

Wraz z Lucy Belmont podczas opowieści upiornego skazanego zwiedzimy północne krainy Tanis. Przeżyjemy ból zdrady, poznamy w akcji bojowych magów zwanych bifrostami i będziemy świadkami pogoni mistrza za swoim uczniem aż do wielkiego finału, gdzie przekonamy się jak zakończyła się historia Egeharda, Upadłego Yonasha i czarnoksiężnika Marcusa.

Ratings and reviews

4.1
28 reviews
Michał Świtalski
November 9, 2023
3* ale ocenę należy podzielić na dwa aspekty. Po pierwsze aspekt fabuły i historii oraz postaci. 4\5 - fabuła wciąga, świat przedstawiony ciekawy i interesujący. Pomysł świata pozbawionego magii na skutek wielkiej wojny bogów ze smokami to coś nietuzinkowego. Główny bohater rozwija się i zmienia w trakcie trwania historii również w złożony sposób. Dialogi nieco kuleją ale może to być efektem drugiego aspektu książki o którym za chwilę. Drugi aspekt, edycja tekstu: 2*. W tekście co kilka dosłownie zdań pojawiają się irytujące i głupie wręcz błędy stylistyczne lub literówki, a czasami błędy w odmianie przez przypadki lub układ słów w zdaniu. Podsumowując, warto przeczytać historię czarnego rycerza zakonu Iscariot (o ile jesteście w stanie znieść masę błędów stylistycznych). Ciekawostka: fani serii gier komputerowych Mass Effect na pewno - tak jak ja - zwrócą uwagę na jedną z bogiń o znajomo brzmiącym imieniu... Czyżby autor był fanem przygód komandora Shepparda i jego załogi?
Did you find this helpful?
Lech Kilian
March 19, 2023
książka ma sens i logikę, dobrze się czyta.Ale przyjemność psuje ortografia i błędy w druku.Probowalem je opisać i Wam przesłać,ale było ich za dużo.Wysylam tylko tę notatkę.(mniej roboty)Lech.
Did you find this helpful?
Krzysztof
January 21, 2024
Historia bardzo fajna ale te literówki i błędne formy wyrazów bardzo drażnią.
Did you find this helpful?

Rate this ebook

Tell us what you think.

Reading information

Smartphones and tablets
Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.
Laptops and computers
You can listen to audiobooks purchased on Google Play using your computer's web browser.
eReaders and other devices
To read on e-ink devices like Kobo eReaders, you'll need to download a file and transfer it to your device. Follow the detailed Help Center instructions to transfer the files to supported eReaders.