Габор Мате "Коли тіло каже НІ": Ціна прихованого стресу

· Smaki Publishing
5.0
1 review
Ebook
304
Pages

About this ebook

Міжнародний бестселер, перекладений п’ятнадцятьма мовами, вчить і сприяє зціленню, надаючи трансформаційне розуміння того, як за допомогою хвороби тіло може сказати «ні» тому, що розум не може або не хоче визнати.

Досліджує роль зв’язку між розумом і тілом у таких станах і захворюваннях як артрит, рак, діабет, хвороби серця, синдром подразненого кишківника і розсіяний склероз.

В основі – медичні дослідження та клінічний досвід автора як сімейного лікаря.

Дослідження десятків ситуацій та історій, який проливають світло на проблему, зокрема таких людей як Лу Геріг (бічний аміотрофічний склероз), Бетті Форд (рак грудей), Рональд Рейган (хвороба Альцгеймера), Гільда ​​Раднер (рак яєчників) і Ленс Армстронг (рак яєчок).

Містить сім стовпів зцілення: принципи зцілення та запобігання хворобам від прихованого стресу.

Чи може людина буквально померти від самотності? Чи є зв’язок між здатністю виражати емоції та хворобою Альцгеймера? Чи є таке поняття як «ракова особистість»?

Ratings and reviews

5.0
1 review

About the author

Д-р Габор Мате – відомий спікер і автор бестселерів, перекладених двадцятьма п’ятьма мовами, експерт у таких темах, як залежність, стрес і розвиток дитини.

Д-р Мате не пропонує швидких рішень цих складних проблем, а об’єднує наукові дослідження, історії хвороби, а також власне розуміння та досвід, щоби надати широкий ракурс, який проливає світло та дає можливість людям зцілитися самим та лікувати тих, хто їх оточує.

Після 20 років сімейної практики та досвіду паліативної терапії, доктор Мате понад десять років працював у районі Ванкувера Даунтаун Іст-Сайд із пацієнтами, які страждали від наркотичної залежності та психічних захворювань. Його книга про наркоманію отримала премію Г’юберта Еванса в номінації нон-фікшн. За свою новаторську медичну роботу та книги його нагородили Орденом Канади, найвищою цивільною відзнакою країни, та нагородою за громадянські заслуги свого рідного міста Ванкувера. Серед його книг — «У царстві голодних привидів: близькі зустрічі з залежністю», «Коли тіло каже «ні»: ціна прихованого стресу», «Розсіяні уми: походження та лікування синдрому дефіциту уваги» і (у співавторстві з доктором Гордоном Ньюфелдом) «Тримайтеся за своїх дітей: чому батьки мають бути важливішими за однолітків». Зараз він пише свою наступну книгу «Міф про те, що таке «нормальне»: хвороби та здоров’я в божевільній культурі», яка виходить наприкінці 2021 року. Габор також є одним із розробників терапевтичного підходу «Дослідження співчуття», яке зараз вивчають сотні терапевтів, лікарів, консультантів.

Rate this ebook

Tell us what you think.

Reading information

Smartphones and tablets
Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.
Laptops and computers
You can listen to audiobooks purchased on Google Play using your computer's web browser.
eReaders and other devices
To read on e-ink devices like Kobo eReaders, you'll need to download a file and transfer it to your device. Follow the detailed Help Center instructions to transfer the files to supported eReaders.