Eşek Ollie ve Tanrı'nın İsimleri - Donkey Ollie Sunday School: Turkish Names of God

Boat Angel Outreach Center
3.3
3 reviews
Ebook
157
Pages
Eligible

About this ebook

Vay be, nihayet birisi Eşek Ollie Türkçe olan harika bir çizgi roman yaptı. Tanrı'nın İsimleri Üzerine On Ders. Bu müthiş.


Wow, finally someone made a great Comic book featuring Donkey Ollie in Turkish. Ten Lessons on the Names of God. This is terrific.

Ratings and reviews

3.3
3 reviews
kanala gel
January 29, 2021
Tek kelimeyle muhteşem bir kitap
Did you find this helpful?

About the author

Benim Kısa YaşamAmerika'da, şöhrete takıntılıyız, sadece getirdiği zenginlikleri değil, aynı zamanda popülerlik Ve spot daha büyük bir hayata erişim, Herkesin adımızı da bildiği bir yer. Ünlülerin bizden doğal olarak farklı olduğuna inanıyoruz. Güvensizliklere, yalnızlığa, hatta ölümün sonuçlarına karşı bağışık olduklarına inanıyoruz. Ünlü biri öldüğünde, biz bunun dışında bir kutlama yapmak, ve topluca bile oldu inkar. Çoğu durumda, onlar yaşayanlar arasında iken sahip olan gölgede bir miras ile daha da ikonik hale gelir. Aşırı tepki verdikleri için onların çoklu yardım çığlıklarını görmezden geliyoruz ve kırık ilişkilerini oyunun ve kolektifin bir parçası olarak reddediyoruz.Y kendi alanlarının tepesindeki insanlara ya da kamu spotlarında en parlak parlayanlara ulaşmak için hiçbir şey yapmayız. Neden? Çünkü İsa'nın ifadesinin gerçeğiyle başa çıkamayacağız. "Bir insanın dünyayı kazanıp ruhunu kaybetmesi ne kadar kazançlı olur?" Yanlışlıkla dünyayı kazanmanın ebedi kaderimizi sağlamada uygun bir adım olduğunu düşünüyoruz, Tanrı bir şekilde teraziyi devirecek ve bu dünyada çok şey başarmış olanlara hesaplaşmanın son gününde farklı bir yargı ölçüsü verecek. Eğlence endüstrilerini finanse ettik, siyasi hanedanlara dayandık, baskıcı ve aşırı tekel iş uygulamalarını ve yüksek sesle ve açıkça "her ne pahasına olursa olsun başarı" diyen eğitim ortamlarını gözden kaçırdık.. We aşırı bencillik uygulaması ile gelen korkunç sonuçları unutmak, Ve tanrıyı bütün bir kalple sevmek ve komşuyu sizin gibi sevmekle gelen sonsuz ödülleri görmezden geliyoruz. Biz kazanma ve kaybetme değil takıntılı, biz iş ve siyaset dürüstlük önemini unutmak, eğlence ahlak önemli yaşam değiştiren gerekliliği, ve biz her yerde dini uygulamalarda bağlılık su, rahatlıkla mantra ile başkalarına şefkat yerine, "İnsanlar ne istediklerini inanabilir." Bunu özgür ahlaki ajanlar olarak unutuyoruz. biz inanıyoruz ve biz seçtiğimiz gibi yaşamak, ama biz bu çok seçimlerin ebedi sonuçlarından kaçamaz ve olmayacak.


'Eşinizi aldatmak' gibi mesajları kucaklamak bizim için kolaydır., 'şöhret için her şeyi yapın'. We bizim iş ve kişisel takipçiliği başkalarının üzerinde adım ve biz ne olursa olsun doğal gerçeği veya ortaya koyduğuysak politikaları ve siyaseti etkilemek için ok olduğunu düşünüyorum. Yetkili olanlara, ne yaparsanız yapın, yine de size inanacağız, bunun kör bir sadakat olduğunu söyleriz. Sanrılı bir dünya yarattık.; Ne kadar büyük bir ayak adımı, zenginlikleri, enlemleri o kadar büyük sayılsalar. Biz körü körüne "başarılı" olanları takip ettik ve takip etmeye ve onlara ibadet etmeye devam ettik. Elvis, Hendrix, Morrison, Joplin, Monroe, Cobain, Jackson, Ledger ve Winehouse'un idollerini yapıp onları ölümlerinde stratosferik yıldızlığa itiyoruz. genellikle bir yıldızlık bu, yaşarken elde ettikleri başarıyı gölgeler. Asıl soru neden? Kendi doğuştan gelen başarısızlıklarımızla o kadar bağlı mıyız ki mükemmel sevgi dolu bir Tanrı'yı görmezden gelmeyi seçtik. kim yaşadı günah ve kendi çıkarı olmayan bir insan olarak mı? Tek başına itaatsizliğimizin, itaatsizliğimizin en büyük bedelini ödeyen bir Tanrı, atamızın isyan eylemi olan, Cennet Bahçesi'nde başlayan, kendilerine yasaklanan tek ağaçtan yasak lanmış meyveleri topladıkları ve sevgi dolu Yaratıcılarının onlar için koyduğu tek emre itaatsizlik ettikleri zaman, kaba tahta bir Roma haçı üzerine basarak tüm insan ırkını kuşatan bir Tanrı. Şimdi geriye dönüp baktığımızda insanlığın yüzyıllardır süren ölüm, yıkım, hayal kırıklığı ve çürümeye böldüğünü görebiliriz. Bu tek hareket korkunç sonuçlar doğurdu.


Benim kısa yaşam boyunca, ben run-ins benim payıma oldu, ünlüler ile birden fazla konuşma bazı kısa süreli edildi sonuç olarak. Ünlülerin her biri farklı bir alanda ünlü oldu - siyasette - eğlence, müzik, hatta bilim. Her insanın ne kadar normal olduğuna hep şaşırmışımdır. Ben hoş olmasına rağmen öğrenmek için şaşırdım onlar şöhret ve servet ile var, onlar çok tanıştığım diğerlerinden farklı değildi ve sonuçta çok kendimden farklı değil. Tanıştığım ilk ünlülerden biri Seth Taft'tı, Howard Taft'ın torunu.A Abd başkanı. Ben on dört yaşındaydım ve 1966 yılında Cleveland Ohio Belediye Başkanlığı yarış promosyon için işe. Seth, Lorain Köprüsü ve Yirmi Beşinci Cadde'nin yanından Cleveland'ın Batı Yakası'na doğru giderken üç kişilik grubum kalabalığı cezbetmeye çalışırken yüksek sesle çalıyordu. Bizi dinlemek için toplanan küçük kalabalıkla konuşurdu. Balonları, düğmeleri ve çıkartmaları bize dağıtırdı. Kalabalıkla etkileşime geçtik ve hatta birkaç kez elini sıktık. Ne seçimi ne de senato için sonraki tekliflerinden hiçbirini kazanamadı.. He, ancak, ilçe komiseri olmak mümkün oldu Ve tanınmış bir avukat ve onun ilkeleri ödün vermeden 90 yaşında öldü. Sonsuzluğunu nerede geçirdiğini bilmiyorum.


Müziği çok severdim ve Cleveland State Üniversitesi'nin karşısındaki Doğu 24.caddedeki Music Grotto'da piyano ve klavye eğitimi aldım. Ben arkadaşlarımla konserlere gitti ve çoğu zaman ücretsiz bir bilet umuduyla, ekipman ile yardımcı olmak için erken var. James Çetesi'ne yardım ederek bedava konser bileti aldım. O çok birkaç on dört yaşında düşünmüyordu Çocuklar otoparkta bekliyor, Avon Gölü'ndeki Saint Richards'ın spor salonuna taşınmalarına yardım ediyor. Kısa bir süre bize küçümseyerek bakmanın dışında, bize zar zor zaman verdi. Ben ücretsiz bilet için minnettar oldu ve ben onu birkaç kez daha görmek için gitti göstermek zevk. Yıllar sonra Joe, James Gang'den ayrılınve daha sonra ünlü grup Eagles'a katıldı. O bir Hıristiyan karısı ve ailesi vardır ve ünlü zengin San Diego Rancho Santé Fe bölgesinde yaşıyor. Otel odalarını yok etmek, pahalı araçlarında hız yapmak, uyuşturucu kullanımı ve rock yıldızı olmanın tehlikeleri hakkında şarkı söylediği 'Life in the Fast Lane' şarkısını küçümsemesiyle ünlüdür. O onların bağış toplama etkinlikleri için çocuğunun Hıristiyan okula gitar bir dizi bağışladı. Yardım alan ve şu anda uyuşturucusuz bir hayat süren birkaç kişiden biri.


En iyi kırk hit - Koro St Edward Lisesi'ne geldi zaman sevdim. Onların solisti Eric'in çok yetenekli olduğunu sanıyordum gitar ve piyano çalıyordu. Herkesin şarkısını taklit edebilirlerdi ve eric Carmen'i severdiler. Birkaç yıl sonra cleveland international için benim lise dostum Rich Reising kayıt eric kendi grubu "Euclid Beach Band için kendi CD 'No Surf' üretmek için seçti şaşırdım. Onları stüdyoda ziyaret etmek için New York'a gittim. O sırada Eric kayıt bütçesini yakıyordu ve onu ayakta tutacak bir şey getirmek için beni şehrin öbür ucuna seyahat etmeye ikna etmeye çalıştı. Grubun bu kadar az başarılı olmasına şaşırdım; O daha iyi müzik yapmak daha eğlenmek hakkında endişeli olduğu ortaya çıktı. Albüm pek iyi sonuçlanmadı ama Rich ve grup arkadaşları Eric'e 'Never Fall in Love Again' ve 'All by Myself' klasiklerini kaydedip turneye katılarak yardım etmeyi başardılar. O zamandan beri Eric onun turne çoğu emekli oldu ve Cleveland ailesini yetiştiriyor, ben bir DUI için onun hapis cezası ayık vagon onu koymak hayal.


Birçok grupla tanıştığım ve çalıştığım için şanslıydım., Hem kişisel olarak hem de Arizona Üniversitesi'nin konser komitesinde. Ayrıca Wolf'la gönüllü olarak çalışabildim ve. Rissmiller Los Angeles'ta konserler. Ben gördüm ve farklı grup müzisyenleri kuliste, Electric Light Orchestra, Bruce Springsteen Band, Peter Frampton Band, Doobie Brothers, Pink Floyd, Leon Russell Band insanlar ve gördüm Donald Fagan Steely Dan olan onun lise organizatörü chum Larry ile üzgün çünkü o bir Baldwin değil Tucson Müzik Merkezi'nde bir Steinway oynamak zorunda kaldı konuşmak başardı. Ben de güvensiz ve uyuşturucu ve toplantı kızlar atakıntılı görünüyordu arkadaşları bir sürü bir araya geldi. Sık sık 'neden kendi kız arkadaşları yoktu, neden bu kadar umutsuz'?' diye merak ediyorum. Ünlü ve zengindiler. Benim için göz açıcı ydı.


Bir kez, Üniversiteden döndüm ve Bay Village, Ohio'daki ailemi ve Upbeat yerel sinde sahne alan arkadaşım Doug'ı ziyaret ediyordum. Televizyon göstermek Neil ile evime geldi Sedaka, şarkı 'Takvim Girl' ile ünlüdür. Doug onu ailemin yanına getirdi. Doug daha sonra Neil'in onunla ilgilendiğini söyledi. Bu kadar ünlü birinin genç bir adamı neden rahatsız etmesine bir kez daha şaşırdım. kim ancak bir yetişkin olmuştu. Onunla konuştum ve ne kadar başarılı bir müzisyen olduğunu öğrendim. Erkekleri kadınlara tercih ettiği gerçeğine dair hiçbir şey söylemedi.


Bir gün arkadaşım Pete, Bir yedek şarkıcı Coliseum Billy Joel Band ile bir konser için Arizona geldi, ben gezi bir gün için Pete alıyordum ve ben kısa bir süre o bir motosiklet yolculuğu gitmeden önce otelin otoparkında Billy karşılamak için var. O yetenekli bir müzisyen ve kendini zevk gibiydi. Şöhreti ve serveti hakkında çok fazla iddialı değildi ve o anı yaşıyor gibiydi. Motorsikletini korumaları olmadan korkusuzca kullanıyordu.


Birkaç yıl sonra, Mexico City'ye misyonerlik ve müzik gezisine gittim. Uyuşturucu bulundurmaktan Meksika'da bir hapishanedeydi ve benden yardım istedi. Peter'ın Linda Ronstadt'ı yönettiğini ve arkadaşımın Tucson'da terfi ettirdiği bir konserde Linda ile buluşmak için kuliste davet aldığını ve gösteriden sonra yanına oturup ondan yardım istediğini biliyordum. Vali Jerry Brown'la çıkan Linda ilk başta yardım konusunda şüpheciydi ama Lynn'i hapisten çıkarmak için para kazanmak için müzisyen arkadaşlarını topladı. Duyduğuma göre 50.000 dolardan fazla para almış ve yaklaşık dokuz aylık bir süre almış. Sonunda serbest bırakıldığında onu San Diego Islah Tesisi'nden almaya oradaydım. O Arista kayıtları için çalışmaya geri döndü ve Whitney Houston için yol yöneticisi oldu ben Lynn ile temas halinde tuttu. Biz birçok konuşmalar vardı ve Lynn arkasında geçmiş koymak ve İsa Mesih'te sunulan bağışlama kucaklamak için elinden geleni çalıştı. İki kez whitney New York'ta ikinci kez şarkı söylüyordu ve tüm set şarkı olamazdı bir etkinliğe beni davet etti, iki arkadaşım Jerry Peters ve Paul Jackson Jr hem onun grubunda ve gösterileri zevk edildi. Bugüne kadar yapabiliyor mu bilmiyorum. Whitney trajik bir aşırı dozda uyuşturucu da öldü; onun yıldız gospel arka plan ile, hiç kimse gerçekten o sonsuzluk harcıyor nerede emin bilir. Arkadaşlarım Ric ile çalışan New Edition için Bobby Brown şarkıcısı ile evlenmişti. Timas ve Vincent Brantley. Uyuşturucunun evliliğinde olumsuz şeyler olduğunu düşünüyorum. İsa hakkında şarkı söylediğinde, uyuşturucu kullanması, şöhret ve servet arayışının, ölümünün koşulları hala bir gizem olduğu için inancından uzaklaşmasına neden olup olmadığını merak ediyorum.


LA iken, ben alkışlanan yapımcı Michael klavye dersleri aradı Ömertinya. Pat Boone'un ofisinden adresini aldıktan sonra evine vardım. Garaj yolundan çıkıyordu ve benim için durdu. Şehirde yeni olduğum için birkaç ders alabilir miyim diye sordum. Çok nazikti ama bana "Hayır" dedi. Karısı Stormy onunla arabadaydı ve ona öğretecek zamanı olmadığını söyledi. Daha sonra Sherman Oaks'taki Dick Grove Caz Okulu'nda onunla caz dersi aldım. Ben de Gospel Great Keith Green karşılamak için var ve ondan birkaç şarkı öğrenmek başardı. Uçak kazasında bu kadar erken ölmesine üzülürken bana ilham kaynağı oldu. Richie Furay'ın grubuna girmeye çalıştım ama başaramadım. Ben oldukça iyi bilinen Gospel Trio Okçular katıldı ve biz kolej ve festivallerde gösterileri yaparak etrafında seyahat etti. En önemli olaylarımdan biri phil Keaggy ile tanışmaktı. Samimi ve nazikti. Ayrıca harika bir şarkıcı ve gitaristti. Ben Santana için Leon Patillo eski şarkıcı ile arkadaş oldu ben birkaç gösterileri onu kitap yardımcı oldu ve farklı festivallerde bir çift onunla ziyaret etti. Beverly Hills'te Donna Summers'ı yöneten Bruce Bird ile bir toplantım var. plak şirketi Casablanca. Çeşitli ilaçlar kullanıyordu ve sağlığına zarar veriyormuş. Ölmeden hemen önce İsa'yı kabul etti. Donna Summers da İsa'yı tanıyarken öldü ve broadway için hayatından bir müzikal yaptılar.


Phoenix Birinci Meclisi'nde gönüllü olarak çalıştım ve birkaç tanınmış atletle tanışabildim. Beni en çok etkileyen Ernie Shavers'tı. Onunla birkaç etkinliğe gittim onu arabayla gezdirebildim ve İsa'nın hayatını ne kadar şekillendirdiğini öğrendim. Ernie, Boks Ringi'nde Muhammed Ali ile klasik bir savaşta dövüşmüştü. Ernie'nin ifadesini duyabildim. Bu kadar çok servet ve utanç geçmesi bir sektörde, Ernie başını dik tutmak ve mütevazı yürümek Tanrı'nın gücünü aldı. Ernie her zaman çocuklarla konuşmak ve onları yıkıma giden geniş yolda yürümeleri konusunda uyarmak için zaman alar.


Her zaman benimle kalacak bir ünlü karşılaşma var. Yeni kariyerimde piyano akortçusu olarak çalışırken. Kuzey Phoenix'teki Pointe Resort'ta oda servisi nde garson olarak yarı zamanlı bir iş buldum. Ben bir kahvaltı konuk oda servisi teslim edildi ve dünyaca ünlü bilim adamı kapıyı açtı - Carl Sagan popüler PBS serisi Cosmos. Yaratılış ve Evrim'le ilgili iki saatlik bir maraton sohbetine katıldık. Ben yetenekli bir tartışmacı değildi ama dinledi meğerse iyi yaratılışçılar danıyordum ve onunla bazı iyi gerçekleri paylaşabiliyordum. Ama kurtuluşun zihni ikna etme meselesi olmadığını öğrendim. Kalbin Tanrı'nın huzurunda mütevazı kendisine açık olarak dönüştürülmesi meselesidir. İnanmamızı sağlayan ve inanmamız için gerekenden fazla kanıt ortaya çıkarıldı ve sağlandı ve ayrıca inanmamamızı sağlayacak bir sürü yalan var. Sözde mantıkla İsa'nın Mesih olduğunu inkar edebiliriz. Bunu yapmak aptalca ama bunu yapmak için bir Akıl Hastanesi'ne atılmış almasanız, sonuçta her birimiz için aşağı gelen bu inançları paylaşmak gibi kendi yollarını terk ve Tanrı'nın önümüzde belirlediği yolda yürüme ile gelen değişiklikleri yaşıyor. Dünya altı günde mi yapıldı? İsa ölümden mi çıktı? Kutsal Kitap gerçekten ilahi bir kitap mı? Bunlar herkesin kendi kendine sorması gereken sorular. Tüm kalbimizle ararsak, Tanrı'yı ve gerçek cevabı bulma yeteneğimiz vaat edilir.


Carl Sagan'ın kahvaltı toplantısı üç saatten fazla sürdü. Ne zaman cevap veremeyen iyi bir noktaya gelsem beni sıcak bir tost için mutfağa geri gönderdi. Bana en iyi arkadaşının Mesih'e inanan bir bakan olduğunu söyledi. Evet, diğer kanıtları incelemiş ama sonunda kendi inançlarına tutunmuş konuşmalar ala. Küçük çocuklar olarak gelmeden Tanrı'yı bulamayız. Bu seçimi yaptıktan sonra bir Tanrı'nın olduğuna ve onun 'Her zaman Iyi Tanrı' olduğuna dair yeterli kanıt bulabiliriz. Özgür iradenin aşırı sonuçlar doğurdukları gerçeğini kabul etmeliyiz. Çocuğunuz sevildiği ve beslendiği bir evden kaçarsa, yakında kendilerini sapıklar ve hayal edilemeyecek dehşetdolu bir dünyada bulurlar. Ruhani evimizde de durum aynı. Tanrı'nın kalbinden geliyoruz sperm hücresi yumurtayı emdiğinde ölçülen elektriksel dürtü, Tanrı'nın bize hayat veren elidir. Burada yaşamak için bizi sonsuzluktan ayırıyor. Tanrı onu sevmek için onu bulmayı seçtiğimizi umarak, Tanrı günahkar doğamızı bir kenara bırakmamıza yardım etmek için en büyük bedeli ödüyor. Tanrı'nın kalbinde yaşayan ve nefes aldığımız her düşünce bizim için sonsuzdur ve sonsuz sonuçlar doğurur. Ruhlarımız sonsuza dek Cennette Tanrı'yla yaşar ya da ateş gölünde asi Şeytan ve melekleri ile ayrılır. İsa'nın tahta haça basması bizim refahımız içindi. Havve'ın yasak meyveyi itaatsiz bir şekilde aldığı gibi, çerçevelerimiz o günah bencil doğada yaratıldı, Tanrı'ya "Hayır, Yolum" diyen doğa. Böyle olmak zorunda değil. Başlangıcımızdan ölüme kadar Tanrı Sevgisi'nde varız. Biz O'nun zihninde, kalbinde ve iradesindeyiz. İsa, savurgan oğluyla birlikte babanın hikayesini anlattı. Oğlu gittikten sonra her gün dışarı çıktı. Mesafeye bakıp, oğlunun gönüllü olarak geri dönmesi için dua ederek. Beş parasızken, arkadaşsız ve o duyuları geldi ve eve gitti domuzlar ile yaşamaya indirgenmiş. O kınanmadı ya da ders verilmedi; Ona bir yüzük, bir cüppe ve ziyafet verildi. Öpücüklerle kaplıydı. Eğer bilinçli olarak çekip gidersek ve Tanrı'nın Kalbine asla geri dönmemeyi seçersek, eğer böyle büyük bir fedakarlığı görmezden gelirsek o zaman kendi irademizin sonuçlarından gereksiz yere acı çekeriz. Özgür irademiz ihlal edilmedi ama bunun sonuçları sadece dünyevi değil, ebedidir.


"Ölüm ya da Hapishane Sonunda" adlı bir filmde bazı arkadaşlarımla Oscar partisine gittim. Parti, o yıl Oscar adaylığı alamayan tüm Hollywood aktörleri içindi. Orada gerçek Hollywood yıldızları bir sürü vardı eğlenceliydi- Corey Feldman, Tom Sizemore, Gary BuseyVe Sally Kellerman. OJ Simpson davasından çok ünlü bir avukat gördüm ve ona baktım ve kıyafetinin ne kadar güzel olduğunu söyledim. Gülümsedi ve bana teşekkür etti. Bazı ünlülerin yürüyemediğini görünce şok oldum. Rönesans Festivali'nde Johnny Winters'la karşılaştığım zamanı hatırlattı.


En sevdiğim karşılaşma Bob Dylan'la Tucson Music Hall'un dışındaydı. Müzik arkadaşım Victor'la Scottsdale'den aşağı inmiştik. Dışarıda duruyorduk. Ben umuyordum ki Larry Vallon Organizatör bana bedava bilet alacaktı. Bob bize doğru yürüdü ve onun Gospel Albümü Uzun Tren Coming müzik zaten vardı hayranları binlerce karşılamak için yeterince popüler olup olmadığını sordu. Belli ki oynamadığı için kötü bir basın almıştır. "Marangoz Olsaydım." "Lay Lady Lay" "Wind Blowing" ve sayısız folk-rock hiti. Yaklaşık 20 dakika konuştuk ve onu yeni parçalarını sevdiğime ikna ettim. Harikaydılar.


Amy Grant'le ikinci görüşmem biraz komikti. Phoenix'teki East Valley Oditoryumu'nda onun için ses çıkarmak için işe alındım. Blanton ve Herald Company'deki Kayınbiraderi tarafından üretilen düşük bütçeli bir programdı. Binicide bize olay için söylenenler, onların istediklerinden farklıydı. Onun için sahnede bir karışım yapacaktım, sadece bir gitar ve piyano kurgusu ve iki tane sahne monitörü. Ben de ekstra kırk dolar için piyano tuning konser vardı. Erkek arkadaşı Gary Chapman'la geldi ve bir sürü düet parçası yapacaktı ve ayrıca bantlı bir arka plan kullanacaktı. Teac 4 izleme bandı makinesini almak için şehrin öbür ucuna gitmek zorunda kaldım. Geri döndüğümde atoncayı bitiriyordum. Piyanoda yanıma geldi ve sordu. "Aç mısın? Hamburger ya da yiyecek bir şey ister misin?" Ona "Teşekkür ederim" deyip "Hayır!" dese bile gurur duydum. Gösteri benim için utanç vericiydi ama hayatta kaldım. Tüm konser boyunca, kafam sahne seviyesinin üstüne çıktı çünkü sahnenin önünden karıştırmamı istediler. Konser bitmeden önce amfimizin bir tarafı oditoryumun sağ tarafındaki sesi söndürdü. Menajeri bana kızgındı ama eğleniyor gibiydi.


Dünyaca ünlü Rob'la tanıştım. Milli Vanilli yaklaşık beş kez. Her toplantıya pizza ve soda getirmek zorunda kaldım. Arista Records'tan parasını yakmıştı. Kötü insanları cezalandıran bir melek olurdu. Senaryomdan nefret ediyordu, gerçekten nefret ediyordu. Bütün pizzalara 100 dolar harcadım çünkü arkadaşım Ricky onu ilk ben beslemezsem benimle konuşmayacağını söyledi. Daha sonra Hollywood'da bir otelden atlayarak intihar etti. Bunu duyduğuma üzüldüm.


Jim Brown aktörü ve Cleveland Brown'ın futbolcusuyla hayatımda iki kez karşılaştım. İlki Cleveland'daki Euclid Bulvarı'ndaki Hipodrom Binası'ndaydı. Ve 30 küt yıl sonra Dick Bernal Los Angeles'ta bir akşam yemeği verdiğinde ve ben etkinlik sırasında yanına oturdum. İlk seferinde 1.80 boyundaydım ve üzerime çıktı. İkinci kez. neredeyse altı metre boyunda ve o sadece Biraz uzun ve ben onu gerçekten bulundu Gerçek -ten güzel ve başkalarına yardım etmeye kararlı. O bir Gerçek -ten hoş beyefendi.Bir düğün için Missoula, Montana'daydım ve akrabalarım otelin barında/restoranında takılıyordu. Yanlarına oturdum ve aynı grupta gerçekten iyi bir insanla konuşmaya başladım. Düğün için orada olduğunu sanıyordum. Ailemden hiç kimse bir şey söylemedi ve konuşmamız kırk dakika kadar sürdü. Ona adını sordum. İyi tanındıdığını ve Dirk olduğunu söyledi. Sanırım A takımından Dirk Benedict'ti, sonra baldızım bana neden bunca zaman onunla konuştuğumu sordu. Ona düğünde olduğunu düşündüğümü söyledim. O süper iyi ve birçok şey hakkında bilgili oldu.


Alice Cooper'la bir kez karşılaştım. Chicago'ya taşınıyordu ve piyanosu almam için beni aradı. Phoenix'e bakan evinde uzun bir konuşma yaptık. Yıllar sonra onu Phoenix Suns maçında piyano alabilme müşterilerimden birinin yanında otururken gördüm Danny konser organizatörü. Beni hatırlamıyordu ama yine de iyi biriydi. Alice Cooperstown'da yemek için birkaç arkadaşımı götürdüm. Hoşlandığım bir kız gittiği kilisedeki koroda şarkı söyledi. Bana her zaman yaşamam ve yaşamaları için izin vermeöğretildi.


Piyano amım beni sahne arkasına biraz götürdü. Paradise Valley Arizona'daki Glen Campbell kayıt seansı için piyanoyu ayarlaması için işe alındım. Pantheon stüdyoları çok iyi melodi düzenlenen bir dokuz ayak uzunluğunda Steinway Konser Grand vardı. Atoncaya kadar ibadet şarkılarımdan birini çaldım. "Oh Lord, Oh Lord" e desen oldukça düz B, Glen dinledi ve bana onun için şarkı yazma bir iş teklif etti. Haftada 200 dolar ödenecekti. Ona teşekkür ettim ve şarkımı kaydetmesine izin verdim. Hiç bitiremedi ama Mühendis Steve demoyu duymama izin verdi. Kaydettiği için bile çok heyecanlıydım. İncili onunla birkaç kez paylaştım. Daha sonra Kuzey Phoenix Baptist Kilisesi katıldı. Onu bir kere koroyla oynarken görmüştüm. Harika bir şarkıcı ve oyuncuydu. Gitarına biraz takıldım.


Lawrence Welk ile görüşmem çok kısa sürdü. Sun City'deki Sun Dome'da orkestrasıyla birlikte sahne alıyordu. Gösteriden önce piyanoyu ayarlıyordum ve bana doğru geldi ve konuşmaya başladı. "Eskiden piyano akortseverdim." Dedi. "Bu harika ben yanıtladı."


Los Angeles'ta yaşarken John Reid'in evine davet edildim. Beverly Hills'te bir malikanede yaşıyordu. Müşterisi Elton John'a aşık olan bir kızla çalışıyordum. Elton stadyumları sattığı sırada kayıt kariyerimde yardım almayı umuyordum. Öğle yemeği eğlenceliydi, homoseksüel olduğunu ve muhtemelen benimle ilgilendiğini hiç fark etmemiştim.


John Heyman tanınmış bir film yapımcısıydı. Passage to India için bir akademi ödülü kazandı ve Saturday Night Fever ve birçok hit üretti. Ben tanıtıldı ve renkli çocuklar tarafından evlat edinilen beyaz bir bebek hakkında benim script Sugar Baby pitched. Senaryomu çok severdi ve birkaç ayda bir onu görmeme izin verdi. Broadway Oyunları ve Şarkıları hakkında sohbet ederdik ve birbirimizin arkadaşlığından keyif alırdık. Ben ilk tam uzunlukta animasyon script Donkey Ollie Shipwrecked bitirdiğimde Club Med Paradise Island bir oda rezervasyonu ve onun Paradise Island evine bir kayık kürek. Annesiyle kızıyla karşılaştım. Ben ziyarete giderken en iyi arkadaşı Richard Harris'ten bir telefon bile almış. Eğlenceli bir öğleden sonraydı. Bir senaryo yutmuş ama hiç filme almamış. Daha sonra Haydarabad, Hindistan'da DQ Animation ile bazı karikatür film bölüm çekildi. John'un harry potter filmlerinin yapımcılığını üstlendiği Oğlu David Heyman ile yakın bir ilişkisi vardı., Bir süre Tanrı'yla yürüyordu. diğer Hıristiyanlar ile fellowshipping, ve film İsa ürettiNwo 300 artı dile çevrildi. Birkaç yıl önce öldü umarım bir kez daha barıştırmış olur. Tanrı ile.


Bazen tanınmış insanlarla tanışmak üzücüdür. Merhum Jeff Fenhold "İsa Mesih Superstar' akla geliyor. Ben onun turlar birkaç kitap yardımcı oldu ve birlikte sanat ve onun tanıklık kaset için çoğaltma çoğu black sabbath ve Broadway'de yaptığı zaman ve Salvador Dali ile asılı onun kısa seçmeler ve şarkı yazma dönemi hakkında çoğu koymak yardımcı oldu. Dali kolyesi ve bazı çizimleri beni çok etkiledi. Jeff'in boşanmak ve kalbinin ezildiğini görmek üzücüydü. Birkaç kez bir araya geldik ama bana hiç huzur içinde gibi gelmedi. Belki şimdi O İsa Mesih'in kollarında o Broadway'de oynadı ve televizyon ve kilise aşamalarında hakkında konuştu bir adam dinleniyor.


Ünlü senatör John McCain benimle Mesa Arizona'da bir politikacının evinde tanıştı. Dünyevi şöhrete ve pozisyona o kadar bağlıydı ki beyin kanseriyle ölümcül bir savaş olmasına rağmen Senato'da kaldı ölümünden önce ailesiyle vakit geçirmek için bile zaman ayırmadı. Bu bana aşırı geldi.


Kitap yazacak kadar yetenekli olduğumu hiç düşünmemiştim. Annemle Bay Village Halk Kütüphanesi'ne gidip o kadar çok kitap taşıdık ki her yere döktükleri anılarım vardı. Sıkılmaya ve ders kitabımda sıkıcı lise ve üniversite derslerinde yolumu okuduğuma dair anılarım var. Şiir, şarkı, kilise oyunları ve senaryo yazmayı severdim. Etan adında bir arkadaşım benden yazdığı romanı bitirmemi isteyene kadar bütün bir kitabı yapabileceğimi hiç düşünmemiştim. Bu düzeltme yazma deneyimi oldu, bana güven verdi kelimeleri ekleyerek düzenleme.


Her yazarın hayatında karakterlerin canlı olduğu bir an gelir ve koltuğunuzun kenarına oturup bir sonraki sayfayı, bir sonraki bölümü yazmak isteyerek oturup kimin yaşayacağını, kimin öleceğini ve ne yapacaklarını öğrenebilirsiniz. Tanrı'nın Mezmur 139'da belirttiği gibi benim hakkımda bir kitap yazması beni rahatlattı. Bu yüzden hayattayken hem gençlere hem de yaşlılara ilham verecek ve kaderimi gerçekleştirmek için hikayeler yazmaya devam edeceğim. Ben hiç ünlü olacak ya da talk show veya edebi ödül sunumları davet edilecek olası değildir. Ben gün geldikçe daha fazla yazma keyfine varacaksınız ve ben daha iyi bir iletişimci olacak muhtemeldir. Kim daha fazlasını isteyebilir ki?


Rate this ebook

Tell us what you think.

Reading information

Smartphones and tablets
Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.
Laptops and computers
You can listen to audiobooks purchased on Google Play using your computer's web browser.
eReaders and other devices
To read on e-ink devices like Kobo eReaders, you'll need to download a file and transfer it to your device. Follow the detailed Help Center instructions to transfer the files to supported eReaders.