OOP a Java 8: Návrh a vývoj složitějšího projektu vyhovujícího zadanému rámci

Tomáš Bruckner
Free sample

 Kniha je doplňkem autorových učebnic zabývajících se architekturou objektově orientovaných programů. Je určena jako doprovodný materiál pro začátečnické kurzy programování, v nichž mají studenti prokázat schopnost tvorby složitějšího programu sestávajícího z řady navzájem provázaných tříd a respektujícího požadavky definičního rámce, který pro vytvářený program vymezuje mantinely. 

Publikace předpokládá, že čtenář zná základy objektově orientovaného programování na úrovni základního kurzu např. v rozsahu autorových učebnic Java 7 – Učebnice objektové architektury pro začátečníky nebo Java 8 – Úvod do objektové architektury pro mírně pokročilé. Výklad na tyto učebnice navazuje a ukazuje čtenářům, jak postupovat při návrhu poněkud většího a komplexnějšího projektu. Současně jim má pomoci osvojit si práci s externími knihovnami a frameworky. Kniha je vhodná nejen pro studenty samotné. Popisovaná aplikace a rámec, nad nímž je postavena, jsou připraveny tak, aby mohly být bez úprav převzaty vyučujícími programátorských kurzů, kteří hledají příklad pro semestrální či závěrečné práce nejenom na univerzitách, ale i na řadě středních škol.

Read more
Collapse

About the author

 

Read more
Collapse
Loading…

Additional Information

Publisher
Tomáš Bruckner
Read more
Collapse
Published on
Nov 1, 2015
Read more
Collapse
Pages
351
Read more
Collapse
ISBN
9788087924037
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Best for
Read more
Collapse
Language
Czech
Read more
Collapse
Content protection
This content is DRM free.
Read more
Collapse

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.