Mateusz Hengier – Mąż, czterokrotny tata, niedoszły anglista, fan rocka i metalu, zawodowo zajmuje się produkcją owianych chwałą paluszków rybnych i im podobnych produktów. Debiutował online na łamach „Silmarisu”. Załapał się też do antologii Fantazmatów Ja, Legenda. Od siedmiu lat użyszkodnik portalu Nowej Fantastyki, kryjący się pod pseudonimem Mytrix. Większość jego opowiadań powstaje na smartfonie na przerwach w pracy i różnych innych miejscach do tego nieprzeznaczonych. Klawiaturę Bluetooth kupiła mu żona. Korektorzy jego tekstów mają nieodparte wrażenie, że przecinki stawia na chybił trafił. Na ogół ma dwa metry wzrostu i goli się na łyso, ale jest potulny jak jego zodiakalny baranek (no, chyba że akurat nie jest).
Marek Kolenda – Znany tu i ówdzie jako mr.maras. Dobry rocznik 1973. Dużo pisze, jeszcze więcej czyta. Od kilkunastu lat snuje się wśród szkockich wzgórz, tęskniąc za rodzinnym Świnoujściem. Niegdyś dziennikarz, ostatnio specjalista od dużych rur gazowych i… felietonista. Fantastyka to jego naturalne środowisko i zarazem pierwsza miłość. Debiutował w 2005 roku na łamach „Fahrenheita”. W planach ma nagrody Zajdla, Hugo i Nebula.
Anita Kurowska – Krakowianka, matka dwóch synów. Pierwsze próby pisania podejmowała w szkole podstawowej, by po kilku dekadach znów hobbystycznie wrócić do tego zajęcia. Publikuje głównie na portalu Nowej Fantastyki. Karierę zawodową zaczynała jako urzędnik, przez długie lata była zatrudniona w pracowni plastycznej, bibliotece, ośrodku kultury, zajmowała się też renowacją mebli. Nie lubi nudy, choć ceni sobie święty spokój.
Jarosław Łukasiński – Urodził się w roku 1989 w Żorach i mieszka tam do dziś. Ukończył geologię na Politechnice Śląskiej, pracuje w zawodzie. Na portalu Nowej Fantastyki publikuje od 2013 roku pod pseudonimem zygfryd89. Drukiem debiutował w „Fantastyce. Wydaniu Specjalnym” 4/2017, opowiadaniem Pocałunek Człowieka bez Twarzy. Najbardziej lubi czytać horrory i wielotomowe fantasy osadzone w ciekawych światach.
Aleksander Pacion – Programista oraz student informatyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Szczecinianin, który uciekł jak najdalej od morza. Od zawsze za dużo czasu poświęca na fantazjowanie, a zdecydowanie za mało na spisywanie tychże fantazji. W krótkich formach stara się łączyć prozę poetycką z fantastyką. Publikował w „Szortalu”, dwukrotnie nagrodzony portalowym piórkiem. Jeśli kiedyś zacznie wreszcie pisać tyle, ile powinien, to pewnie zawojuje świat…
Bohdan Pękacki – Urodzony w 1981 roku, od 2012 na różne sposoby związany z polskim oddziałem Greenpeace, wcześniej pracował w mediach. Do tego aktywista rowerowy, domorosły antropolog, a także Nikifor polskiego dziennikarstwa sportowego i twórca projektu „Z czuba”. Wreszcie – ojciec bliźniaków, Dzięciołka i Pingwina. Nie lubi pisać, lubi, jak jest napisane. Jako autor literacki w zasadzie debiutant.
Łukasz Redelbach– Pisze o sobie tak: „Od dzieciństwa absorbował mnie akt kreacji. Po latach dołączyło do niego zainteresowanie doczesnością, którą zgłębiałem w trakcie studiów. Analizowałem zarazem ludzkie ciała, jak i umysły. A im głębiej sięgałem, tym większy czułem strach. Strach przerodził się w fascynację, a fascynacja… w opowiadania. Swoją twórczość postanowiłem wyrażać przede wszystkim w formie horroru, jako że ten gatunek najlepiej ukazuje kontrast między ludzką ohydą a pięknem. Za pomoc w pracy nad tekstami opublikowanymi w antologii dziękuję Gammie Orionis, wilgotnej glebie oraz ciemności”.
Katarzyna Szymonik – Urodzona w 1979 r. w Ostrowcu Świętokrzyskim. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Warszawskim i ekonomii w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Obecnie pracuje na stanowisku technicznym, niezwiązanym z ukończonymi studiami. W życiu prywatnym żona i mama. W wolnych chwilach trochę pisze i rysuje. Interesuje się grafiką komputerową i filmem.
Piotr Targoni – Pochodzi spod Wrocławia, rocznik 1980. Jako kilkuletnie pacholę namiętnie czytywał „Fantastykę”, ni w ząb nie rozumiejąc znakomitej większości tekstów, ale wcale mu to nie przeszkadzało. Przyjaciele twierdzą, że stan niezrozumienia został mu do tej pory. Próbował zostać archeologiem i filozofem, lecz poległ, próbując. Imał się różnych zajęć, aż piętnaście lat temu osiadł w Irlandii, w Galway. Jego życiowe motto to: „Wkrótce się wezmę do roboty i zacznę pisać”, dlatego wszystkie literackie próby, które kiedykolwiek popełnił, można znaleźć na portalu fantastyka.pl.
Paweł Wolski – (Pseudonim literacki) urodzony w Gdyni w zamierzchłych latach 60. XX w. Z zamiłowania – w nielicznych chwilach wolnych od obowiązków zawodowych i rodzinnych – domorosły historyk XX wieku i tłumacz rosyjskiej poezji, wędkarz i wodniak. Absolwent dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Nie oduczył się w młodości zadawania pytania: „co by było, gdyby…?”, dlatego jego ulubionym rodzajem fantastyki jest alterhistoria. Do niedawna opowiadania i powieści sci-fi tworzył dla rozrywki i wyłącznie do szuflady. A kiedy wreszcie się odważył, jego opowiadanie Plan Basior ukazało się w „Nowej Fantastyce” 09/2019.
Anna Maria Wybraniec – Laureatka ogólnopolskich konkursów literackich, publikowała między innymi w „Kontencie” i „Stonerze Polskim” oraz w antologiach: Sny Umarłych 2018, Sny Umarłych 2019, nanoFantazje 1.0. Lubi owady, galaktyki i lody. Spośród owadów najbardziej ćmy, spośród galaktyk Supergromadę w Rzeźbiarzu, spośród lodów lądolody. Absolwentka Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych na Uniwersytecie Śląskim; urodzona w Katowicach, mieszka na Śląsku, chce umrzeć w Alwerni.
Radosław Puchała – Z wykształcenia doktor nauk o Ziemi, z zawodu geofizyk. Pracuje na statkach hydrograficznych, gdzie zajmuje się interpretacją danych sonarowych, sejsmicznych i magnetycznych. Podczas jednego z morskich rejsów skończyły mu się książki, więc dla odmiany postanowił coś napisać. W roku 2018 zaczął publikować opowiadania na portalu Nowej Fantastyki. Jednym z pierwszych była właśnie Kumari. Poza portalem zadebiutował rok później w magazynie „Biały Kruk”. Mieszka u podnóża Ślęży. Pomysłodawca i współorganizator najdłuższego ultramaratonu w Polsce.