SIFIRDAN MATEMATİK-video çözüm destekli: Dijital kitap bilgisayarda-telefonda-tablette her zaman yanınızda. Sıfırdan Adım Adım Matematik Öğrenmek Ve Matematiğini Geliştirmek İsteyenler İçin

BORA ARSLANTÜRK
232
Free sample

Çözümlere alttaki linkten ulaşın (anlatım ve sorular maskelenmiştir, dökümanı satın almanız gerekir, sadece çözümlere aynı sayfa numarası ile ulaşabilirsiniz)

http://www.ozeldersci.com/2016/02/yaynlarmzn-cozumleri.html

Tüm video eğitimlerimize indirimli ulaşın

http://www.ozeldersci.com/2018/01/udemy-kurslarmz-indirim-kuponlar.html

Dijital kitabın kullanımı için video; ( linki komple kopyalayıp tarayıcı adres çubuğuna yapıştırın)

https://www.youtube.com/watch?v=js3l96MXM7Uiletişim için boramat1@gmail.com 

BASILI KİTAP ve VİDEO EĞİTİM ALMAK İSTERSENİZ (taksitle)

Kitabın her sayfasının video anlatımlarını içeren video eğitimi ile beraber almak isterseniz kitabı bitirmeniz ve matematik sorununu çözmeniz çok kolaylaşır.

İsterseniz 12 taksite kadar taksitle satın alabilirsiniz. Alttaki linkten ulaşılabilir.

http://www.sanalpazar.com/sifirdan-matematik-kitabi-video-egitim-indirim/i-47644878

Kitabın çözümleri 

http://www.ozeldersci.com/2016/02/yaynlarmzn-cozumleri.html

Kitabın video kursu yayında indirim kodu girilmiş olarak ulaşmak için https://www.udemy.com/sifirdanmatematik/?couponCode=okullu adresine gidiniz veya kod yerine "okullu" yazınız.

Google Play ile dijital kitap satın alıp yanlışlıkla kitaplığından silenler lütfen linkteki videoyu izleyiniz https://www.youtube.com/watch?v=XJC0OVXxtRA


Kitabın tanıtımı;

Hissettiğimiz, bildiğimiz, yaşadığımız herşeyde matematik vardır. Matematik bilmek, sadece bir yığın bilgi edinmek, genel kültür arttırmak anlamına gelmez, yaşamın temel yapısını bilmeye açılan bir pencereye sahip olmak demektir.

Bu kitap, matematiği öğrenmek isteyen kişilerin başlangıç noktası olmak için yazıldı. Burada “istemek” kelimesi çok önemli. İstemezseniz başarılı olmanız mümkün değildir ama gerçekten matematiği öğrenmek isterseniz, bu öğrenme yolculuğunda işinizi kolaylaştıracak en güzel rehberlerden biri bu kitap olacaktır.

İlk bölüm sadece okuma yazma bilenler içindir, çoğu okuyucu ilk bölümü atlayabilir ama ilkokula bile gitme şansı bulamamışlar için de derman olmaya adaydır bu kitap.

Ortaokul-lise öğrencileri; kpss, ygs vs gibi sınavlara hazırlananlar; açık lise, açık ortaokul , akşam lisesi gibi dışardan okuyanlar, matematiği öğrenmek isteyip bunu bir türlü başaramayanlar kitabın hedefindeki kitlelerdir. 

Matematiği öğrenebilirsiniz. İstek, inanç ve çalışma ile....

Read more

About the author

BORA ARSLANTÜRK 

Read more
4.3
232 total
Loading...

Additional Information

Publisher
BORA ARSLANTÜRK
Read more
Published on
Sep 7, 2014
Read more
Pages
544
Read more
ISBN
9786058897717
Read more
Language
Turkish
Read more
Genres
Education / Teaching Methods & Materials / Mathematics
Read more
Content Protection
This content is DRM protected.
Read more

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.