Siber Güvenlik 101: Siber Dünyanın El Kılavuzu

Mustafa UZUN
5.0
9 reviews
Ebook
66
Pages

About this ebook

Bilgi çağının gelişi ile hayatımızın vazgeçilmez parçası haline gelen bilgisayarlar ve internet, kendilerinin gelişiyle birlikte hayatımızın her noktasına dokunurken dünyamızın bile dinamiklerini değiştirecek şekillerde bizlere yansıdı ve yeni bir dünya oluşturdu.


Yeni dünya oluşurken bu dünyanın içerisinde her şeyi merak eden ve kurcalayan bir grup insan zamanla dünyanın nasıl işlediğini, hatalarını ve bu hataları nasıl kendi yararlarına kullanabileceklerini keşfettiler.


Ve işte hackerlar böyle doğdu.


Bu kitapta bir çağın ardında kendilerini gizleyen hackerların gizemli dünyasına girip onlar hakkında bilgileri tüm gerçekleriyle öğreneceğiz.

Bunları öğrenmek için hackerların gittiği yolları, bildikleri ve bilmeleri gereken prensipleri, teknikleri ve düşünce yapılarını temel bir şekilde göreceğiz.


Öyleyse;


Hackerların dünyasına hoş geldiniz.

Ratings and reviews

5.0
9 reviews
NAR Dev
June 1, 2023
Çok yararlıydı ama kitap sayfasında anlatamayacağım bir gariplik oldu onun dışında iyiydi
Did you find this helpful?

Rate this ebook

Tell us what you think.

Reading information

Smartphones and tablets
Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.
Laptops and computers
You can listen to audiobooks purchased on Google Play using your computer's web browser.
eReaders and other devices
To read on e-ink devices like Kobo eReaders, you'll need to download a file and transfer it to your device. Follow the detailed Help Center instructions to transfer the files to supported eReaders.