Jest robota dla stróża: Prawie poradnik dla blogerów i nie tylko, który powstał na podstawie własnych, niezwykle licznych błędów i wypaczeń.

Malwina Ferenz Blog Soft
1

Było jakoś tak krótko przed północą, kiedy od jednego ze znajomych dopadło mnie pytanie:

"Malwina, powiedz mi, czy warto zabierać się za blogowanie? W sensie czasowo-finansowym?"

Najkrócej można by było odpowiedzieć, że nie, ale to nie byłaby prawda. Odpowiedź "tak" również mogłaby mylić, zwłaszcza gdy ktoś tego bloga zwyczajnie jeszcze nie posiada. Tak naprawdę nie da się odpowiedzieć w jednym liście i w jednej blogowej notce, dlatego właśnie powstaje ten e-book. Odpowie on na pytanie, jakie cechy powinien posiadać porządnie prowadzony blog i jakie cechy charakteryzują blogera, który ma szanse stać się popularny. Będzie o współpracy z markami i o najczęściej popełnianych błędach, które sama na sobie przerobiłam. Będzie o tym, czy da się zarobić na Google Adsense i jak się do tego zabrać. Daję Ci więc, czytelniku, wszystko, czego się nauczyłam w trakcie ośmiu lat blogowania.

Oddaję rozdział 3. "Mój blog taki piękny..."

 

 

Read more
Collapse

About the author

Malwina Ferenz, autorka bloga "Dzieciowo mi!" (http://dzieciowo.pl), bloga "My, babki" (http://mybabki.pl) oraz "O obrotach sfer niebieskich" (http://kosmicznie.blogspot.com). Matka trzech córek, z których dwie trafiły się hurtem. Żona będąca wyzwaniem dla swojego męża, bo nie jest łatwo z nią wytrzymać, on to wie. Kobieta pracująca, która żadnej pracy się nie boi. Od wielu lat jako motto życiowe służy jej wiersz ulubionego poety, Leopolda Staffa pt. "Rób coś!": Zewsząd tak ciasne widoki. Trudno rozszerzać horyzont. Więc zaokrąglam horyzont. Zaokrąglam!

 

Read more
Collapse
5.0
1 total
Loading...

Additional Information

Publisher
Malwina Ferenz Blog Soft
Read more
Collapse
Published on
Jun 30, 2015
Read more
Collapse
Pages
18
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Language
Polish
Read more
Collapse
Content Protection
This content is DRM protected.
Read more
Collapse
Read Aloud
Available on Android devices
Read more
Collapse

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.