Eski Antlaşma’nın Mesajı IV - Uzun Peygamberlik Kitapları

Bu kitap ücretsiz olmasına rağmen Google kredi kart detaylarınızı istiyor. Bunları vermek istemiyorsanız bizim websayfamızdan bu kitabı indirebilirsiniz https://hristiyankitaplar.com/play/53

Google Play'da en son çıkan kitabımız 'Eşcinsellik ve Kutsal Kitap Öğretisi' https://hristiyankitaplar.com/tr/node/136

Eski Antlaşma’nın Mesajı IV - Uzun Peygamberlik Kitapları

Kutsal Kitap’ın ilk yarısı olan Eski Antlaşma, Tanrı’nın insanlara seslendiği ilk yazılı vahiydir.

“Tanrı bizi neden yarattı?” “Kendisine ulaşan yol hangisidir?” “Kendisiyle kişisel bir ilişki kurabilir miyiz?” ya da “Bizim için özel tasarısını öğrenebilir miyiz?” gibi temel soruların güvenilir cevapları Kutsal Kitap’tadır!

Beş ciltten oluşan bu dizinin elinizdeki IV. cildinde vahiyleriyle TEVRAT döneminde dünyaya seslenen Peygamberlerin Yazıları incelenmektedir. Tevrat’ın 17 bölümünü oluşturan bu yazılardan ilk beşi, diğerlerine nazaran oldukça uzun oluşundan ötürü Hıristiyan din bilgisinde “Uzun Peygamberlik Kitapları” adını almaktadırlar.

Bu çalışma serisi, Eski Antlaşma’yı kolay anlamınızı onu okumaktan büyük bir zevk duymanızı sağlayacaktır. Ve bu Kutsal Yazılar sayesinde hayatınızda sonsuz ruhsal yararlar göreceksiniz!

Daha fazla ücretsiz e-kitaplar indirmek için lütfen https://hristiyankitaplar.com/play/ 'e ziyaret edin.

[Anahtar Kelimeler: Zebur, İsa Mesih, Kilise, Hıristiyan, Türkçe Kitaplar, Mesih, Mezmur, YYY, Uzun Peygamberler, Ağıtlar, Yeşaya, Daniel, Kitap, Uzun Peygamberler, Kitap, Zebur, Türkçe Kitaplar, Yeşaya, Ağıtlar, Hristiyan, Yeremya, Tevrat, Tanrı, YYY, Tanrı, Allah, Hristiyan, Turkce, Tevrat, Hezekiel, İsa Mesih, Turkce, Allah, Daniel, İncil, Peygamber, Yorum, Yeremya, Peygamber, İncil, Yorum, Mezmur, Hıristiyan, Kilise, Mesih, Hezekiel]

Read more
Collapse

About the author

Carlos Madrigal

Güzel Sanatlar ve Teoloji öğrenimi görmüş olan Madrigal’in Hıristiyanlığı irdelediği 14 kitabı bulunuyor. İstanbul Protestan Kilisesi Vakfı Ruhani Önderidir. 1960 yılında Barselona’da doğan Madrigal, evli ve üç çocuk babası; aynı zamanda sıkı bir Barselona futbol takımı taraftarı.

Read more
Collapse
3.4
5 total
Loading…

Additional Information

Publisher
YYY
Read more
Collapse
Pages
105
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Language
Turkish
Read more
Collapse
Genres
Religion / Christianity / General
Read more
Collapse
Content protection
This content is DRM free.
Read more
Collapse
Read aloud
Available on Android devices
Read more
Collapse
Eligible for Family Library

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.