KARANLIKTA

Derya İMER AYDINLIK
15

Her şey bir iddiayla başladı. Genç ve cesur Eda Onay, arkadaşının doğum gününü kutlamak için gittiği boğazdaki restoranın karizmatik ve cömert sahibi Mehmet Dağhan’la tanıştığında hayatının ne kadar değişeceğini bilmiyordu. Olmuştu bir kere; dudaklarından dökülen ilk kelimelerle bu hakkında hiçbir şey bilmediği gizemli adam var olma amacına dönüşmüştü. Eda kafasına koymuştu; onunla baş başa kalmak için her yolu deneyecekti… Olayın üstünden seneler geçti, artık Mehmet’e ve beraberinde getirdiği tüm lükslere sahipti ancak tek bir şartla… küçük sırlarını kimseye söylemeyecekti. Herkesten gizledikleri bu sırrın ağırlığı altında ezilen Eda, zamanla tüm arkadaşlarından uzaklaşarak içine kapandı. Bir gün Mehmet’in sadakatle bağlı oldu ünlü bir yeraltı patronu yaralı bir adamla birlikte kapılarını çaldığında ise oyunun rengi değişti. İki güçlü ve tehlikeli adamın arasında kalan Eda’nın artık gerçeklerle yüzleşmek ve kartlarını doğru oynamaktan başka bir şansı yoktu.

 

Tutku ve ihanet, aşılan görünmez sınırlar ve kapalı kapılar ardında yaşananlar... Karanlığa mahkûm olan ruhların nefes kesen öyküsü.

Read more
Collapse

About the author


Read more
Collapse
4.9
15 total
Loading...

Additional Information

Publisher
Derya İMER AYDINLIK
Read more
Collapse
Published on
Jan 7, 2016
Read more
Collapse
Pages
270
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Language
Turkish
Read more
Collapse
Genres
Fiction / Romance / Contemporary
Fiction / Romance / General
Fiction / Romance / New Adult
Read more
Collapse
Content Protection
This content is DRM protected.
Read more
Collapse
Read Aloud
Available on Android devices
Read more
Collapse

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.