Kutsal Kitap'ın Mesajı

Bu kitap ücretsiz olmasına rağmen Google kredi kart detaylarınızı istiyor. Bunları vermek istemiyorsanız bizim websayfamızdan bu kitabı indirebilirsiniz https://hristiyankitaplar.com/play/67

Google Play'da en son çıkan kitabımız 'Erken Dönem Kilisesi ve Salgınlar' https://hristiyankitaplar.com/tr/node/151

Kutsal Kitap'ın Mesajı

Kitapta Tanrı ile insan arasındaki ilişkinin, evrensel nitelikteki gelişimi ele alınmakta, Tanrı'nın kimliği, Kutsal Kitap'taki ayetlerden bol miktarda örnekler verilerek anlatılmaktadır. Kutsal Kitap'ın nasıl meydana geldiği izah edilmekte ve diğer dinlerin vahiy anlayışıyla önemli karşılaştırmalar yapılmakta, Hristiyanların Tanrı'yı, vahyi, peygamberleri ve Tanrısal vaatleri nasıl algıladıkları açıklanmaktadır.

Daha fazla ücretsiz e-kitaplar indirmek için lütfen https://hristiyankitaplar.com/play/ 'e ziyaret edin.

[Anahtar Kelimeler: Türkçe Kitaplar, Turkce, Tanrı, Zebur, Tanrı, GDK, Peygamber, Hristiyan, İncil, Kitap, Mezmur, Zebur, Mezmur, İsa Mesih, Allah, Mesih, Kilise, Kitap, Hıristiyan, İsa Mesih, Kilise, Turkce, Peygamber, Türkçe Kitaplar, Tevrat, Hıristiyan, Tevrat, Allah, GDK, Hristiyan, Mesih, İncil]

Read more
Collapse
3.7
26 total
Loading...

Additional Information

Publisher
GDK
Read more
Collapse
Pages
211
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Language
Turkish
Read more
Collapse
Genres
Religion / Christianity / General
Read more
Collapse
Content Protection
This content is DRM free.
Read more
Collapse
Read Aloud
Available on Android devices
Read more
Collapse
Eligible for Family Library

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
Bu kitap ücretsiz olmasına rağmen Google kredi kart detaylarınızı istiyor. Bunları vermek istemiyorsanız bizim websayfamızdan bu kitabı indirebilirsiniz https://hristiyankitaplar.com/play/104

Google Play'da en son çıkan kitabımız 'Erken Dönem Kilisesi ve Salgınlar' https://hristiyankitaplar.com/tr/node/151

Bilmek ve Yapmak

Bu kitap Tanrı’yla senin hakkında.

Tanrı’yı tanımak ve O’nun senden istediği şeyleri yapmak hakkındadır. Tanrı seni yarattı ve sana yaşam verdi. O seni seviyor ve senin O’nu tanımanı istiyor.

Tanrı bize harika bir kitap verdi, Kutsal Kitap, ve içinde bize O’nunla ilgili ve bizim nasıl yaşamamızı istediğiyle ilgili bir sürü şey anlattı. Bu kitap, Bilmek ve Yapmak, Tanrı’yı gerçekten tanıyabilesin ve hayatının her kısmında O’nun sözünü dinleyebilesin diye Kutsal Kitap’ı anlamana sağlayacak. Tanrı’yı tanıyıp O’na itaat etmek her erkek, kadın, ve gencin hayatındaki en mühim şeylerdir.

“Bu kitap etkili Hıristiyan yaşamı için yönlendirici ilkelerle dolu bir zemin ve çerçeve oluşturuyor. Aynı zamanda, bu kitap, Hıristiyanlar, genel okuyucu ve aynı zamanda titiz bir Kelam öğrencisi için paha biçilmez olduğunu ispat edecek. Tanrı’yı daha iyi tanımayı arzu edenler ve Kelam’ın neler öğrettiğini araştırmak ve incelemek isteyenler için mükemmel bir kitaptır. Bu tüm Hıristiyanlar için gerekli bir okumadır!”

--Kelvin Samwata

Mesleki olarak kurumsal tüccar bankacı ve işletmeci olan Kelvin, şimdi hem memleketi Zimbabwe’de, hem de ululuslararası bir çapta tam zamanlı çeşitli Hıristiyan hizmetle ilgileniyor. Kendisi Joyce’le evli ve onların 4 çocukları var.

“Hıristiyan dinindeki temel öğretişler hakkında Kutsal Kitap’ın bize ne anlattığını basitçe ve netçe açıklayan John McQuoid’un üstün kitabını hararetle tavsiye ediyorum. Bu öğretişlerin Hıristiyan imanlının huyunu, yaşamını ve davranışını nasıl değiştirebileceğini çok pratik bir şekilde gösteriyor.”

--Ian Hall

Ian ile karısı Rita Birleşik Krallığa dönmeden önce Hindistan’da 16 yıl boyunca Rab’bin işçileri olarak çalıştılar. Ian Birleşik Krallığa döndükten sonra Gideons International, Britanya Adaları şubesinin Genel Sekreterlik mevkisini aldı. Kendisi şimdi emekli ve Peebles’da oturuyor. Peebles’da bir süreliğine yerel kilisesinin önderlik rolünde hizmet etti.

Daha fazla ücretsiz e-kitaplar indirmek için lütfen https://hristiyankitaplar.com/play/ 'e ziyaret edin.

[Anahtar Kelimeler: Peygamber, Peygamber, Yaşam Kilisesi, Tevrat, Mezmur, Turkce, Hristiyan İnancı, Zebur, Türkçe Kitaplar, Zebur, Allah, Mesih, Allah, Yaşam, Tanrı, Kilise, Yaşam Kilisesi, İsa Mesih, Mesih, Kitap, Türkçe Kitaplar, Hristiyan İnancı, Turkce, Hristiyanlığa Tanıtım, Hıristiyan, Hristiyanlığa Tanıtım, İsa Mesih, Mezmur, İncil, Hristiyan, Tevrat, Hıristiyan, Hristiyan, Kilise, Yaşam, Kitap, Tanrı, İncil]

Bu kitap ücretsiz olmasına rağmen Google kredi kart detaylarınızı istiyor. Bunları vermek istemiyorsanız bizim websayfamızdan bu kitabı indirebilirsiniz https://hristiyankitaplar.com/play/69

Google Play'da en son çıkan kitabımız 'Erken Dönem Kilisesi ve Salgınlar' https://hristiyankitaplar.com/tr/node/151

Bilinmeyen Lütuf

"Biz inanlılar kendimize şu soruyu sormalıyız: Arkadaşlarımızın çoğu iman etmemişken bizler neden iman ettik?" "Onlardan daha akıllı olduğumuz için mi Mesih’e iman ettik?" diye sorar R.C. Sproul, Bilinmeyen Lütuf'ta. "Bizler daha iyi ya da daha erdemli olduğumuz için mi Müjde’ye olumlu yanıt verdik?" "Bu soruların cevaplarını hepimiz biliyoruz" diyerek devam eder Sproul. "Neden ben iman etmişken bazı arkadaşlarımın bu imana gelmediğini yeterli derecede açıklayamam. Yalnızca Tanrı’nın bana karşı olan lütfunun görkemine bakabilirim. O lütuf ki, ne o zaman onu hakettim, ne de şimdi." Bu lütfa karşılık olarak, Isaac Watts’in aşağıdaki sözlerle başlayan tanınmış ilahisini söylemekten daha iyi hiç bir şey yapamayız: Benim Kurtarıcım kanını mı akıttı?Ve benim Kadir Olan’ım öldü mü?Böylesine kutsal bir Baş’ı, benim gibibir solucan için mi adadı? Benim suçlarım içinmiydi,O çarmıhta inlemesinin sebebi?Yüce merhamet! Bilinmeyen Lütuf!Ve ölçüsüz sevgi!

Daha fazla ücretsiz e-kitaplar indirmek için lütfen https://hristiyankitaplar.com/play/ 'e ziyaret edin.

[Anahtar Kelimeler: İncil, Türkçe Kitaplar, Zebur, Tevrat, Seçilmişlik, Teoloji / İlahiyat / Tanrıbilim, Reform teolojisi, Tanrı, Seçilmişlik, İncil, Hristiyan, Allah, İsa Mesih, Yaşam Kilisesi, Mezmur, Allah, Hristiyan, Kilise, Tanrı, Reform teolojisi, Zebur, Mezmur, Mesih, Kitap, Yaşam Kilisesi, Mesih, Turkce, Türkçe Kitaplar, Peygamber, Peygamber, Turkce, Hıristiyan, Hıristiyan, Kitap, Tevrat, Kilise, İsa Mesih, Teoloji / İlahiyat / Tanrıbilim]

©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.