Donkey Ollie Books for Children Kniha 2: Donkey Ollie knihy pro děti

Boat Angel Outreach Center
Ebook
161
Pages
Eligible

About this ebook

Donkey Ollie Books For Children jsou skvělým způsobem, jak své děti učit o Bohu ao životě. Toto je úžasná série, která bude velmi prospěšná pro všechny, kdo si je přečte. Užijte si tyto nádherné knihy. Toto je druhá část.

About the author

Můj krátký životV Americe jsme posedlí slávou, nejen bohatstvím, které přináší, ale popularitou. A přístup k většímu životu v centru pozornosti, kde každý zná naše jméno stejně. Věříme, že celebrity jsou neodmyslitelně odlišné od nás ostatních. Věříme, že jsou imunní vůči nejistotě, osamělosti, dokonce i k následkům smrti. Když někdo slavný zemře, uděláme z toho oslavu, a společně nevěří, že se to vůbec stalo. V mnoha případech se stávají ještě ikoničtějšími s odkazem, který zastíní ten, který měli, když byli mezi živými. Ignorujeme jejich vícenásobné volání o pomoc, protože přehnaně reagují, a odmítáme jejich rozbité vztahy jako součást hry a kolektivuY děláme jen málo k ničemu, abychom se dostali k lidem na vrcholu jejich pole nebo k těm, kteří září nejjasnější v centru pozornosti veřejnosti. Proč? Protože jsme se nevyrovnáli s pravdou Ježíšova prohlášení. "Co prospěje člověku, aby získal svět a ztratil svou duši?" Mylně si myslíme, že získání světa je životaschopným krokem k zajištění našeho věčného osudu, že Bůh nějakým způsobem vychýlí váhy a dá těm, kteří dosáhli hodně na této zemi, jiný měřítko úsudku v poslední den zúčtování. Financovali jsme zábavní průmysl, snášeli politické dynastie, přehlíželi represivní a nadměrné monopolní obchodní praktiky a vzdělávací prostředí, které hlasitě a jasně říkají "úspěch za každou cenu".. We zapomenout na katastrofální důsledky, které přicházejí s praxí extrémní sobectví, a přehlížíme věčné odměny, které přicházejí s láskou k Bohu celým srdcem a milujícím bližním jako jste vy. Jsme posedlí vítězstvím a neprohráváme, zapomínáme na důležitost poctivosti v podnikání a politice, na zásadní život měnící nezbytnost morálky v zábavě a rozmělníme věrnost náboženských praktik všude na světě a pohodlně nahrazujeme soucit s mantrou: "Lidé mohou věřit tomu, co chtějí." Zapomínáme, že jako svobodní morální agenti, můžeme věřit a žít, jak jsme si vybrali, ale nemůžeme a neunikneme věčným důsledkům právě těchto rozhodnutí.


Je pro nás snadné přijmout zprávy jako,'podvádět svého partnera', 'udělat cokoliv pro slávu'. WE krok přes ostatní v našem podnikání a osobní pronásledování a myslíme si, že je v pořádku ovlivňovat politiky a politiky bez ohledu na vlastní pravdu nebo lži jsme vztáhl. Říkáme těm, kteří to mají na starosti, že bez ohledu na to, co děláte, vám stále věříme - je to slepá loajalita. Vytvořili jsme bludný svět, svět, ve kterém mají slavní svá vlastní pravidla.; čím větší je jejich krok, jejich bohatství, tím větší šířku mají. Slepě jsme následovali ty, kteří "uspěli" a nadále je následujeme a uctíváme, i když cesta, kterou cestovali, vedla k jejich zoufalé a předčasné smrti. Děláme idoly Elvise, Hendrixe, Morrisona, Joplina, Monroea, Cobaina, Jacksona, Ledgera a Winehouse a poháníme je do stratosférické slávy v jejich zániku, to je často sláva že stíny úspěch měli, zatímco oni žili. Velkou otázkou je proč? Jsme tak svázáni s našimi vlastními vrozenými selháními, že jsme se rozhodli ignorovat dokonale milujícího Boha, který žil jako člověk bez hříchu a vlastního zájmu? Bůh, který sám zaplatil nejvyšší cenu za naši neposlušnost, neposlušnost zahrnující celou lidskou rasu tím, že vstoupil na hrubý dřevěný římský kříž, který se na celou dobu a věčnost vzdal našeho předka aktem vzpoury, který začal v zahradě Eden, když sbírali zakázané ovoce z jediného stromu, který jim byl zakázán, a neuposlechli jediné přikázání, které jim jejich milující Stvořitel stanovil. Můžeme se nyní ohlédnout a vidět, že lidstvo sklidilo staletí smrti, zkázy, zklamání a úpadku. Ten jeden čin měl strašlivé následky.


Během mého krátkého života, jsem měl svůj podíl run-inů, více rozhovorů s celebritami někteří byli pomíjivé mnoho byly následné. Každá z celebrit byla známá v jiné sféře - v politice - v zábavě, hudbě, dokonce i vědě. Vždycky jsem byl překvapen, jak normální každý člověk byl. Byl jsem příjemně překvapen, když jsem se dozvěděl, že i když existovali se slávou a bohatstvím, nebyli příliš odlišní od ostatních, které jsem potkal, a nakonec se příliš nelišili od sebe. Jednou z prvních celebrit, které jsem potkal, byl Seth Taft, vnuk Howarda Tafta.A Americký prezident. Bylo mi čtrnáct let a najal na clevelandské Ohio Mayoral závod propagace v roce 1966. Seth jel na West Side of Cleveland u Lorain Bridge a Twenty-Fifth street area, zatímco moje tříčlenná kapela hrála hlasitě a snažila se přilákat dav. Mluvil s malým davem, který se shromáždil kolem, aby nás slyšel. Chtěl, abychom rozdáli balónky, knoflíky a samolepky. Musíme komunikovat s davem a dokonce mu několikrát potřásli rukou. Nevyhrál volby, ani žádnou z jeho následných kandidatur do Senátu.. HE byl však schopen stát se krajským komisařem, A prominentní právník a zemřel ve věku 90 let, aniž by byly ohroženy jeho zásady. Nevím, kde tráví věčnost.


Miloval jsem hudbu a studoval klavír a klávesy na Hudební jeskyně na východ 24th a Euclid Avenue naproti Cleveland State University. Šel jsem na koncerty se svými přáteli a častokrát se tam dostal brzy na pomoc s vybavením, doufal, že pro volnou vstupenku. Dostal jsem lístek na koncert zdarma tím, že jsem pomáhal James gangu. On si nemyslel, že hodně málo čtrnáct let Chlapci čekání na parkovišti, pomáhá přesunout své vybavení do tělocvičny Saint Richards v Avon Lake, kde byly rezervovány pro tanec. Kromě toho, že se na nás na krátký okamžik pohrdavě díval, sotva nám dal čas. Byl jsem vděčný za volnou vstupenku a užil jsem si show, kterou jsem šel vidět ještě několikrát. O několik let později, Joe opustil James Gang odešel do Hollywoodu, kde se později připojil ke slavné kapele Eagles. Má křesťanskou ženu a rodinu a žije ve slavné bohaté oblasti San Diego Rancho Santé Fe. On je nejvíce známý pro jeho self-odsuzující píseň 'Život v Fast Lane', kde zpívá o ničení hotelových pokojů, překročení rychlosti v jeho drahých vozidel, a nebezpečí užívání drog a rockové slávy. Věnoval řadu kytar křesťanské škole svého dítěte pro jejich fundraisingové akce. Je jedním z mála přeživších, kterým se dostalo pomoci a nyní žije život bez drog.


Miloval jsem to, když místní kapela s top čtyřicet hit - Sbor přišel do St Edward high school. Myslel jsem, že jejich zpěvák Eric byl velmi talentovaný Hrál na kytaru a klavír. Mohli napodobovat něčí písně a všichni milovali Erica Carmen. Byl jsem překvapen, když o několik let později můj kamarád ze střední školy Rich Reising nahrávání pro Cleveland International vybral Eric vyrábět své CD 'No Surf v Clevelandu' pro svou kapelu "Euclid Beach Band." Jel jsem do New Yorku, abych je navštívil ve studiu. Eric v té době hořel přes nahrávání rozpočtu a snažil se mě přemluvit, abych cestovat přes město, aby mu něco, co ho udržet v děje. Byl jsem překvapen, jak málo se skupina dostala dosaženo; zdálo se, že se více bojí zábavy než dělat dobrou hudbu. Album nedopadlo moc dobře, ale Rich a jeho spoluhráči byli schopni pomoci Ericovi, když nahrál klasiku 'Never Fall in Love Again' a 'All by Myself' a připojil se k němu na turné. Od té doby Eric odešel z většiny jeho turné a vychovává svou rodinu v Clevelandu, jsem si představit, jeho vězení za řízení pod vlivem alkoholu ho na střízlivost vozu.


Měl jsem štěstí, že jsem se setkal a pracoval s mnoha kapelami, jak osobně, tak v koncertním výboru Arizonské univerzity. Také jsem byl schopen pracovat jako dobrovolník s Wolf a Rissmiller (Rissmiller) Koncerty z Los Angeles. Viděl jsem a mluvil se spoustou různých kapel hudebníků zákulisí, lidé z Electric Light Orchestra, Bruce Springsteen Band, Peter Frampton Band, Doobie Brothers, Pink Floyd, Leon Russell Band a byl schopen mluvit s Donaldem Fagan z Steely Dan, který byl naštvaný s jeho vysoké škole promotér kamarád Larry, protože musel hrát Baldwin a ne Steinway na Tucson Music Center. Také jsem potkal spoustu chlapů, kteří byli nejistí a zdálo se, že jsou posedlí drogami a setkáním s dívkami. Často jsem se divil, 'proč nemají své vlastní přítelkyně, proč byly tak zoufalé'? Byli slavní a bohatí. Bylo to pro mě oko-otvírák pro mě.


Jednou, Byl jsem zpátky z vysoké školy a na návštěvě mých rodičů v Bay Village, Ohio a můj přítel Doug, který vystupoval na pozitivní místní Televize show přišel do mého domu s Neilem Sedaka, známý pro píseň 'Kalendář Girl'. Doug ho přivedl k mým rodičům, kde hrál McArthur Park tím, že četl na našem lehce rozladěném Story a klavíru Clark Console. Doug mi později řekl, že neil se o něj zajímal. Byl jsem opět překvapen, proč někdo tak slavný obtěžoval mladého muže který se sotva stal dospělým. Mluvil jsem s ním a zjistil jsem, jaký je to hudebník. Neutichl si o tom, že dává přednost mužům před ženami.


Jednoho dne můj přítel Pete, záložní zpěvák přišel do Arizony na koncert s Billy Joel Band v Koloseu, byl jsem vyzvednout Pete na den prohlídky památek a já jsem se brzy setkat Billy v hotelu parkoviště, než šel na motocyklu jízdu. Byl to zkušený hudebník a zdálo se, že se baví. Byl velmi non-domýšlivý o jeho slávě a bohatství a zdálo se, že žít v okamžiku. Bez bodyguardů v závěsu bez bodyguardů řídil motorku nebojácně.


O několik let později jsem šel na misijní a hudební výlet do Mexico City pobývá s přítelem z velvyslanectví Spojených států a setkal se s dívkou jménem Lynn bývalý silniční manažer pro The Who a Rolling Stones byl také bývalá přítelkyně hudební manažer Peter Asher. Byla v mexickém vězení za držení drog a požádala mě o pomoc. Věděl jsem, že Peter podařilo Linda Ronstadt a dostal jsem pozval zákulisí setkat Linda na koncertě můj přítel povýšen v Tucsonu a seděl vedle ní po show a požádal ji o pomoc. Linda, která chodila s guvernérem Jerry Brown byl skeptický o pomoci na první, ale shromáždil se její hudebník přátelé dát dohromady peníze, aby si Lynn z vězení. Slyšel jsem, že to trvalo přes padesát tisíc dolarů a asi devět měsíců času. Byl jsem tam, abych ji vyzvedl v nápravném zařízení v San Diegu, když ji konečně propustili. Zůstal jsem v kontaktu s Lynn, když se vrátila k práci pro Arista records a stala se silniční manažer pro Whitney Houston. Měli jsme mnoho rozhovorů a Lynn se snažil co nejlépe, aby minulost za sebou a přijmout odpuštění nabízené v Ježíši Kristu. Dvakrát mě pozvala na akci, kde Whitney zpívala podruhé Whitney vystupoval v New Yorku a nemohl zpívat celý soubor, dva z mých přátel Jerry Peters a Paul Jackson Jr byli oba v její kapele a těší ukazuje. Dodnes nevím, jestli to zvládla nebo ne. Whitney zemřela při tragickém předávkování drogami. se svým hvězdným gospelovým pozadím nikdo s jistotou neví, kde tráví věčnost. Vzala si Bobby Brown zpěvák pro New Edition, který pracoval s mými přáteli Ric Timy a Vincenta Brantleyho. Myslím, že drogy způsobily, že se v jejím manželství staly negativní věci. Když zpívala o Kristu, cítili jste vášeň Zajímalo by mě, jestli její užívání drog a hledání slávy a bohatství způsobilo, že odešla od své víry, protože okolnosti její smrti jsou stále záhadou.


Zatímco v LA, jsem hledal lekce klávesnice od uznávaný producent Michael Omartian. Přišel jsem k němu domů poté, co jsem si zajistil jeho adresu z kanceláře Pata Boona. Vyjížděl z příjezdové cesty a zastavil pro mě. Zeptal jsem se ho, jestli bych mohl dostat pár lekcí, protože jsem byl nový ve městě. Byl velmi laskavý, ale řekl mi 'Ne.'. Jeho žena Stormy byl v autě s ním a řekl, že neměl čas ji učit jeden. Sdílel jsem jazzovou třídu s ní později na Dick Grove school for Jazz v Sherman Oaks. Také jsem se setkal s Gospel Great Keith Green a byl schopen se naučit pár písní od něj. Byl inspirací, že jsem byl smutný, když jsem ho viděl zemřít tak brzy při letecké havárii. Snažil jsem se dostat do kapely Richieho Furaye, ale neprošel jsem řezem. Připojil jsem se k poměrně známému gospelu Trio The Archers a cestovali jsme kolem a dělali show na vysokých školách a festivalech. Jedním z mých vrcholů bylo setkání Phil Keaggy, který byl pomocný v čele můj nejlepší přítel Doug ke Kristu. Byl upřímný a laskavý. Byl také skvělý zpěvák a kytarista. Spřátelil jsem se s Leonem Patillo bývalý zpěvák pro Santana jsem pomohl rezervovat ho v několika výstavách a navštívil s ním na několika různých festivalech. Musím mít schůzku v Beverly Hills s Brucem Birdem, který vedl Donnu Summersovou. nahrávací společnost Casablanca. Užíval různé drogy a ubližoval svému zdraví. Přijal Krista těsně předtím, než zemřel. Donna Summers zemřela také s vědomím Krista a oni dělali muzikál z jejího života pro Broadway.


Pracoval jsem jako dobrovolník pro Phoenix První shromáždění a byl schopen splnit několik známých sportovců. Ten, kdo na mě udělal největší dojem, byl Ernie Shavers. Šel jsem na několik akcí s ním byl schopen řídit ho kolem a zjistil, jak moc Kristus formoval jeho život. Ernie bojoval s Mohammedem Alim v klasické bitvě v boxerském ringu. Slyšel jsem Ernieho svědectví. V průmyslu, kde tolik projít bohatství a hanba, Ernie obdržel Boží moc držet hlavu vysoko a chodit v pokoře. Ernie si vždy udělal čas, aby si promluvil s dětmi a varoval je před chůzí po široké cestě ke zničení.


Je tu jedno setkání celebrit, které se mě bude vždy držet. Zatímco jsem se propracovával svou novou kariérou jako ladič klavíru. Vzal jsem práci na částečný úvazek jako číšník pokojové služby v Pointe Resort v Severním Phoenixu. Doručoval jsem pokojovou službu snídaňovému hostu a světoznámý vědec otevřel dveře - Carl Sagan z populární série PBS Cosmos. Zapojili jsme se do dvouhodinového maratonského rozhovoru Stvoření vs. Evolution. Nebyl jsem zkušený diskutér, ale poslouchal a studoval některé dobře vědí kreacionisty a byl schopen sdílet některé dobré skutečnosti s ním. Ale naučil jsem se, že spása není otázkou přesvědčování mysli. Jde o to, aby srdce, které je obráceno, bylo otevřeno k tomu, aby se pokořilo před Bohem. Více než dost důkazů bylo odhaleno a za předpokladu, že pro nás věřit, a také tam je spousta lží, aby nám nevěřili. Můžeme s předpokládanou logikou popřít, že Ježíš je Kristus, že neexistuje žádný stvořitel. Je pošetilé, aby tak učinily, ale nebudete si hodil do psychiatrické léčebny pro to, jak mnozí sdílejí ty přesvědčení, které nakonec sestoupí na každého z nás zažívá změny, které přicházejí s forsaking naše vlastní cesty a chůze na cestě, že Bůh stanoví před námi. Byl svět stvořená za šest dní? Vstal Ježíš z mrtvých? Je bible opravdu božská kniha? To jsou otázky, které si každý musí položit sám. Hledáme-li celým srdcem, je nám slíbena schopnost najít Boha a pravou odpověď.


Schůzka Carla Sagana se snídaní, kterou jsem protáhla přes tři hodiny. Pokaždé, když jsem přišel s dobrým bodem, že nemá odpověď, poslal mě zpátky do kuchyně pro některé teplé toast. Řekl mi, že jeho nejlepším přítelem byl ministr, který věřil v Krista, ale nikdy se neponížil nebo nehledal Krista, alespoň ne, že by někdo zjistil, že zemřel, aniž by věděl nebo přijal Krista. Ano, zapojil se do rozhovorů zkoumal jiné důkazy, ale nakonec se držel své vlastní víry. Nemůžeme najít Boha, dokud nepřijdeme jako malé děti, musíme se rozhodnout věřit. Poté, co učiníme tuto volbu, můžeme najít dostatek důkazů, že existuje Bůh a on je "Dobrý Bůh po celou dobu". Musíme přijmout skutečnost, že svobodná vůle, kterou máme, má extrémní důsledky. Pokud vaše dítě uteče z domova, kde jsou milováni a vychováváni, brzy se ocitnou ve světě zvrhlíků a nepředstavitelných hrůz. Je to stejné s naším duchovním domovem. Pocházíme ze samého srdce Božího elektrický impuls, který se měří, když sperma buňky impregnuje vejce je velmi ruka Boží, která nám dává život. Bere nás to od věčnosti, abychom tu žili. Bůh doufal, že jsme se rozhodli najít ho milovat, Bůh platí nejvyšší cenu, aby nám pomohli odložit naši hříšnou povahu. Žijeme a dýcháme v srdci Božím, každá myšlenka, kterou pro nás má, je věčná a nese věčné důsledky. Nemůžeme zemřít, naši duchové žít navždy ani s Bohem v nebi, nebo odděleni s rebelským Satanem a jeho anděly v Ohnivém jezeře. Bylo to pro naše blaho, že Kristus vstoupil na dřevěný kříž. Když Eva vzala zakázané ovoce na ukázku neposlušného, naše rámy byly vytvořeny v tomto hříchu sobecké povahy, v přírodě, která říká Bohu "Ne, má cesta". Nemusí to tak být. Od počátku až po naši smrt žijeme v Lásce Boží. Jsme v Jeho mysli, srdci a vůli. Ježíš vyprávěl příběh otce s marnotratným synem. Poté, co syn odešel, chodil každý den ven. Díval se do dálky a doufal, modlil se, aby se jeho syn dobrovolně vrátil. Když byl na mizině, bez přátel a omezena na život s prasaty přišel k rozumu a šel domů. Nebyl odsouzen ani přednášen; dostal prsten, župan a hostinu. Byl celý od polibků. Pokud vědomě odejdeme a rozhodneme se, že se nikdy nevrátíme do Božího Srdce, náš věčný domov, pokud budeme ignorovat tak velkou oběť, pak budeme zbytečně trpět následky naší vlastní vůle. Naše svobodná vůle není porušena, ale její důsledky nejsou jen zde na zemité, že jsou věčné.


Šel jsem na oscarovou párty s několika kolegy ve filmu, který jsem pomáhal produkovat s názvem "Smrt nebo vězení nakonec". Strana byla pro všechny hollywoodské herce, kteří nedostali oscarové nominace v tomto roce. Byla to zábava tam bylo hodně skutečných hollywoodských hvězd tam-Corey Feldman, Tom Sizemore, Gary Busey (Busey)a Sally Kellermanová. Viděl jsem velmi slavný právník z případu OJ Simpson a podíval se na ni a řekl jí, jak pěkné její oblečení bylo. Usmála se a poděkovala mi. Byl jsem šokován, když jsem viděl, jak některé celebrity nemohly ani chodit. Připomnělo mi to, jak jsem narazil na Johnnyho Winterse na renesančním festivalu a byl slepý opilý, když ho nosili jeho přátelé.


Moje oblíbené setkání bylo s Bobem Dylanem před Tucson Music Hall. Jel jsem ze Scottsdale se svým hudebním přítelem Victorem. Stáli jsme venku. Doufal jsem, že Larry Vallon Promotér mi chtěl dát volné vstupenky. Bob přišel k nám a zeptal se, zda hudba na jeho gospelové album Long Train Coming byl dost populární, aby uspokojil tisíce fanoušků, které už měl. Očividně dostal špatnou tisku za to, že nehrál. "Kdybych byl tesař." "Lay Lady Lay" "Fouká ve větru" a nespočet dalších jeho folk-rockových hitů. Mluvili jsme asi dvacet minut a já jsem ho povzbuzoval, aby pokračoval, že jsem miloval jeho nové skladby. Byli skvělí.


Moje druhé setkání s Amy Grantovou bylo trochu vtipné. Najali mě, abych pro ni dělal zvuk v East Valley Auditorium ve Phoenixu. Byla to nízkorozpočtová show, kterou produkoval její manažer pro švagra z Blanton and Herald Company. To, co nám bylo řečeno v jezdec na akci se liší od toho, co chtěli. Měl jsem pro ni udělat mix na jevišti, jen kytaru a klavír se dvěma monitory na jevišti. Taky jsem měl koncert na ladění piána za dalších čtyřicet dolarů. Ukázala se s přítelem Garym Chapmanem a chystala se udělat spoustu duetových skladeb a také použila nahrané pozadí. Musel jsem jet přes město vyzvednout TEAC 4 sledovat páskový stroj. Když jsem se vrátil, dokončoval jsem ladění. Přišla ke mně k piánu a zeptala se. "Máš hlad? Dáte si hamburger nebo něco k jídlu?" Byl jsem polichocen, že jí dokonce záleželo jí řekl: "Děkuji." a pak dodal: "Ne!". Ta show pro mě byla trapná, ale přežila jsem. Během celého koncertu, moje hlava uvízl nad úrovní jeviště, protože chtěli, abych mix z přední části jeviště. Před koncem koncertu, jedna strana našeho zesilovače foukal klepání zvuk na pravé straně hlediště. Její manažer byl na mě naštvaný, ale zdálo se, že se baví.


Potkala jsem Roba ze světoznámého. Milli (Milli) Vanilli (Vanilli) asi pětkrát. Musel jsem přinést pizzu a limonádu na každé setkání. Spálil své peníze z Arista Records a já jsem pracoval na scénáři pro něj hrát palců Měl být andělem, který trestá zlé lidi. Nesnášel můj scénář, opravdu ho nesnášel. Utratil jsem asi sto dolarů za všechny pizzy, protože můj kámoš Ricky řekl, že se mnou ani nepromluví, dokud ho nenakrmím první. Později spáchal sebevraždu skokem z hotelu v Hollywoodu. Bylo mi smutno, když jsem to slyšel.


Setkal jsem se Jim Brown herec a Cleveland Brown fotbalista dvakrát v mém životě. Poprvé jsme byli v budově Hippodrome na Euclid Avenue v Clevelandu, sjížděli jsme stejným výtahem, musel jsem si namáhat krk, abych se na něj podíval. A pak o třicet let později, když Dick Bernal uspořádal večeři v Los Angeles a já seděl vedle něj během akce. Poprvé jsem byl sotva pět stop vysoký a on se nade mnou tyčil. Podruhé jsem byl téměř šest stop vysoký a on byl jen Mírně vyšší a já jsem ho našel, aby se opravdu Vážně pěkné a zavázala pomáhat ostatním. Byl to Opravdu příjemný gentleman.Byl jsem v Missoula, Montana na svatbu a moji příbuzní byli visí ven v hotelovém baru / restauraci. Posadil jsem se vedle nich a začal mluvit s opravdu milý člověk ve stejné skupině. Myslela jsem, že tam byl na svatbu. Nikdo z mé rodiny nic neřekl a naše řeči trvaly asi čtyřicet minut. Zeptal jsem se ho na jméno. Říkal, že je dobře známý a že to byl Dirk. No, hádám, že to byl Dirk Benedict z A-týmu, později se mě moje švagrová ptala, proč jsem s ním celou tu dobu mluvila. Řekla jsem jí, že si myslím, že je na svatbě. Byl super milý a znalý o spoustě věcí.


Jednou jsem potkal Alice Cooperovou. Přestěhoval se do Chicaga a zavolal mi, abych mu koupila piano. Měli jsme dlouhý rozhovor v jeho domě s výhledem na Phoenix. Viděl jsem ho o několik let později na phoenix suns hra sedí vedle jednoho z mých zákazníků klavír ladění Danny koncert promotér. Nepamatoval si mě, ale byl pořád milý. Vzal jsem pár přátel k jídlu v Alice Cooperstown jídlo bylo docela dobré Myslím, že přišel, když jsem odcházel. Dívka, kterou jsem měl rád, zpívala ve sboru v kostele, kde chodil, takže jsem ho několikrát viděl, že jsou dobře, nechal jsem ho mít svůj vlastní prostor. Vždycky mě učili žít a nechat žít.


Moje ladění klavíru mě dost zaujalo do zákulisí. Najali mě, abych naladili piano na nahrávání Glena Campbella v Paradise Valley v Arizoně. Pantheon studia měla devět stop dlouhý Steinway Concert Grand, který držel melodii velmi dobře. Když jsem skončil ladění jsem hrál jeden z mých uctívání písní. "Oh Pane, Oh Pane" poměrně rovně B na E vzor, Glen poslouchal a nabídl mi práci psaní písní pro něj. Plat měl být 200 dolarů týdně. Poděkovala jsem mu a dovolila mu nahrát mou píseň. Nikdy to nedokončil, ale Inženýr Steve mi to nechal poslechnout. Byla jsem docela nadšená, že to dokonce nahrál. Několikrát jsem se s ním podělil o evangelium. Později vstoupil do Northern Phoenix Baptist Church. Jednou jsem ho viděl hrát se sborem. Byl to skvělý zpěvák a hráč. Trochu jsem mu zarazil kytaru, bylo to úžasné.


Moje setkání s Lawrencem Welkem bylo velmi krátké. Vystupoval se svým orchestrem v Sun Dome v Sun City. Před představením jsem ladila piano a on ke mně přišel a začal konverzaci. "Býval jsem ladičem klavírů." Řekl. "To je skvělé, odpověděl jsem."


Když jsem žil v LA, pozvali mě do domu Johna Reida. Bydlel v sídle v Beverly Hills. Pracoval jsem s dívkou, která byla zamilovaná do jeho klienta Eltona Johna. Doufal jsem, že dostanu pomoc s kariérou v nahrávacísekii v době, kdy Elton prodával stadiony. Oběd byl zábavný, nikdy mi nedošlo, že je homosexuál a pravděpodobně se o mě zajímá.


John Heyman byl známý filmový producent. Získal oscarovou cenu za cestu do Indie a produkoval Saturday Night Fever a mnoho hitů. Byl jsem představen a rozbil můj scénář Sugar Baby o bílé dítě adoptované barevnými dětmi. Miloval můj scénář a nechal mě za ním každých pár měsíců chodit. Povídali jsme si o Broadway plays and Songs a užili jsme si společnost toho druhého. Když jsem dokončil svůj první celovečerní animační skript Okey Ollie Shipwrecked, rezervoval jsem si pokoj v Club Med Paradise Island a pádloval na kajaku do svého domova Paradise Island. Potkal jsem jeho mámu, která pádlovala s jeho dcerou. Dokonce mu volal jeho nejlepší přítel Richard Harris, když jsem byl na návštěvě. Bylo to zábavné odpoledne. Zvolil scénář, ale nikdy ho nenatočil. Později jsem natočil několik kreslených filmových epizod s DQ Animace v Hyderabad, Indie. John měl blízký vztah se svým synem Davidem Heymanem, který produkoval všechny filmy o Harrym Potterovi, na chvíli šel s Bohem stipendijní s ostatními křesťany, a produkoval film JežíšNwo přeloženy do 300 plus jazyků. Zemřel před pár lety, doufám, že se opět usmířil. s Bohem.


Někdy je smutné potkat známé lidi. Zesnulý Jeff Fenhold (Nor.) "Jesus Christ Superstar' přijde na mysl. Pomohl jsem rezervovat několik jeho turné a dát dohromady umělecká díla a duplikaci pro jeho svědectví kazetu většinu z toho o jeho krátký konkurz a psaní písní období s Black Sabbath a jeho čas na Broadwayi a visí ven s Salvador Dali. Byl jsem ohromen jeho náhrdelníkem Dali a některými kresbami, které měl. Bylo smutné vidět Jeffa, jak prochází rozvodem a má rozdrcené srdce. Párkrát jsme se dali dohromady, ale nikdy se mi nezdálo, že je v klidu. Možná, že teď odpočívá v náručí Ježíše Krista muže, kterého hrál na Broadwayi a mluvil o tom v televizi a na církevních pódiích.


John McCain slavný senátor byl představen mi v domě politika v Mesa Arizona. Byl tak oddaný pozemské slávě a postavení, že navzdory tomu, že měl smrtící bitvu s rakovinou mozku, zůstal v Senátu, aniž by si vzal čas, aby strávil se svou rodinou před svou smrtí. To se mi zdálo přehnané.


Nikdy jsem si nemyslela, že jsem tak talentovaná, abych napsala knihu. Měl jsem vzpomínky na to, že jsem šel s mámou do veřejné knihovny v Bay Village a provedl tolik knih, že se rozlili všude. Mám vzpomínky na nudu a skrývá knihu v mé učebnici čtení mé cestě přes nudné střední školy a vysoké školy tříd. Rád jsem psal poezii, písně, kostelní hry a scénáře. Jen jsem si nikdy nemyslela, že bych mohla udělat celou knihu, dokud mě přítel jménem Etan nepožádal, abych dokončil román, který napsal. Byla to zkušenost s psaním opravy, editace přidání slov, která mi dala důvěru.


Přichází čas v životě každého spisovatele, kde postavy ožijí a sedíte na okraji svého sedadla a píšete pryč a chcete napsat další stránku, další kapitolu, abyste zjistili, kde kdo bude žít a kdo zemře a co udělají. Jsem potěšen tím, že Bůh napsal knihu o mně, jak se uvádí v Žalmu 139. Takže dokud budu naživu, budu i nadále psát příběhy, abych inspiroval mladé i staré a vykonal svůj určený osud. Není pravděpodobné, že budu někdy slavný, nebo být pozván na talk show nebo literární ocenění prezentací. Je pravděpodobné, že budu mít psaní více a více, jak dny přijdou a já se stane lepším komunikátorem. Kdo by si mohl přát víc?


Rate this ebook

Tell us what you think.

Reading information

Smartphones and tablets
Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.
Laptops and computers
You can listen to audiobooks purchased on Google Play using your computer's web browser.
eReaders and other devices
To read on e-ink devices like Kobo eReaders, you'll need to download a file and transfer it to your device. Follow the detailed Help Center instructions to transfer the files to supported eReaders.